0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Препарати від грипу

Знайдено 134 товари
Оновлено
Фільтри
Ціна
-
Взаємодія з алкоголем
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурна видача
Форма випуску
Кількість в упаковці
Температура зберігання
Об'єм
Активний інгредієнт
showMoreПоказати ще14 товарів

Грип — це гостре респіраторне захворювання дихальних шляхів, що відрізняється від інших інфекцій більш важким розвитком. Ця хвороба супроводжується ускладненнями і ймовірністю смертельного кінця, особливо для вразливих верств населення (літні люди, маленькі діти, люди з патологіями серця і легенів). Лікування грипу передбачає комплексну терапію і застосування ліків від вірусу грипу.

Причини виникнення грипу: характеристика захворювання

 1. Сезонний фактор. Як правило, саме в холодну пору року настає сезон грипу, коли погодні фактори послаблюють імунітет у зв'язку з відсутністю сонячного світла, а саме вітаміну D. Не варто забувати про переохолодженні, тому що завдяки цьому вірус, що потрапив в організм, може безперешкодно розвиватися.
 2. Контакт з людьми, що мають симптоми вірусного захворювання. Вірогідність захворіти на грип підвищується в рази у разі появи хворих серед сім'ї, знайомих або колег на роботі.
 3. Недотримання правил гігієни. Нехтування миттям рук після громадського транспорту і вулиці.
 4. Циркуляція повітря. Відсутність провітрювання, вентиляції та вологого прибирання приміщення, в якому перебуваєте.

Симптоми грипу

Грип відрізняється від інших ГРВІ низкою характерних ознак, серед яких:

 • кашель, першіння в горлі, біль при ковтанні;
 • підвищення температури тіла до 38-39°C;
 • закладеність носа або нежить;
 • біль в м'язах і суглобах;
 • відчуття втоми і слабкості;
 • прояви з боку очей (сльозотеча, боязнь світла, різі в очах);
 • головний біль;
 • жар, лихоманка;
 • низький артеріальний тиск.

Групи ризику і можливі ускладнення

Існують групи ризику, у яких найбільш ймовірно важкий перебіг захворювання. До них відносяться:

 • пацієнти з станами імунодефіциту (ВІЛ, СНІД, а також вроджені форми цих захворювань);
 • люди з цукровим діабетом 1, 2 типу;
 • діти віком до двох років;
 • вагітні жінки;
 • люди похилого віку.

Ускладнення при грипі можуть виникнути у кожної людини, однак у людей, що відносяться до групи ризику, ймовірність їх виникнення вище.

Можуть виникати загострення з боку дихальної та серцево-судинної системи (задишка при фізичної активності, утруднене дихання, міокардит, перикардит).

Також можливий розвиток пневмонії (запалення легенів), яка буває двох типів:

 • первинна — розвинулася відразу;
 • вторинна — виникла внаслідок приєднання бактеріальної інфекції.

Важлива інформація про грип

Вірус грипу можна переплутати з іншими захворюваннями, тому чіткий діагноз може поставити виключно лікар.

Зверніть увагу!

Грип — вірусне захворювання і не лікується антибіотиками. Віруси не мають нічого спільного з бактеріальною інфекцією. У разі ослабленого імунітету антибіотикотерапія при лікуванні грипу має сенс тільки при приєднанні вторинної бактеріальної інфекції. В такому випадку тільки лікар може призначити курс антибіотиків.

При нормальній або злегка підвищеній температурі тіла не рекомендується прийом жарознижуючих засобів. Саме тому цю групу препаратів краще вибирати і приймати тільки при температурі тіла 39 ° C і вище, а у дітей при температурі від 38,5 ° C.

Не варто забувати, що вірус грипу може широко розповсюджуватися в масах і приймати епідемічний характер перебігу. Виходячи з цього, потрібно уникати великих скупчень людей, особливо в період високої захворюваності.

Ліки від грипу і застуди

Список основних засобів:

 1. Комплексна терапія, лікування, профілактика (ліки від грипу для дорослих) (Амізон, Таміфлю, Ремантадин, Новірін, Хепілор, Альтабор, Імустат, Еребра, Гропринозин, Інгавірін, Ергоферон, Арпефлю, оксолінова мазь, Нуклекс) — пригнічують розвиток грипу та інших респіраторних захворювань. Блокують проходження патогена крізь вірусну стінку. Сприяють виробленню в організмі людини ендогенного (власного) інтерферону і збільшення опірності організму до вірусних захворювань.
 2. Препарати для усунення симптомів (Терафлю, Гріппоцітрон, Аміцітрон) — за рахунок наявності в складі парацетамолу, препарати володіють знеболюючим і жарознижувальну дію, що сприятливо впливає на зняття симптоматики, полегшуючи перебіг хвороби.
 3. Гомеопатичні препаратинфлюцид, Енгістол, Грип-Хеель) — захищають і нормалізують порушені функції організму за рахунок наявності в них речовин органічного походження. Препарати гомеопатії багаті на різні форми випуску (таблетки, гранули).
 4. Ліки від грипу для дітей (Ремавір, Амізончик, Арбівір, Імунофлазід, Анаферон дитячий) — відрізняються різними формами випуску з урахуванням дитячого віку (порошки для приготування суспензій, сиропи).
 

apteka24.ua надає вичерпну і надійну інформацію з питань медицини, здоров'я і благополуччя, однак постановка діагнозу і вибір методики лікування можуть здійснюватися тільки вашим лікарем! Самолікування може бути небезпечним для вашого здоров'я. apteka24.ua не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання користувачами apteka24.ua інформації, розміщеної на сайті.

Ціни на Препарати від грипу

Препарати від грипуЦіна
Імустат таблетки від грипу по 100 мг, 10 шт.
196грн
Афлубін краплі оральні 50 мл
343,6грн
Римантадин-Дарниця 50 мг N20 таблетки
117,8грн
Аміксин IC таблетки по 0,06 г, 10 шт.
257грн
Максефект чай з вітаміном С та цинком зі смаком чорної смородини та чебрецю при грипі та застуді по 4 г у саші, 20 шт.
315,4грн