www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Афлубин №12 таблетки

Описание Афлубин №12 таблетки

Показания

  • Профилактика и лечение гриппа и простуды (ОРВИ), 

  • в комплексном лечении воспалительных и ревматических заболеваний с болью в суставах.

Противопоказания

  • Повышенная чувствительность (аллергия) к компонентам препарата.


***************

Показання

  • Профілактика та лікування грипу та застуди (гострих респіраторних вірусних інфекцій), 

  • у комплексному лікуванні запальних і ревматичних захворювань з болем у суглобах

Протипоказання

  • Підвищена чутливість (алергія) до будь-якого компонента препарату.Цена Афлубин №12 таблетки актуальна при заказе на сайте. Купить Афлубин №12 таблетки в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Афлубин №12 таблетки Инструкция

І Н С Т Р У К Ц І Я

для медичного застосування лікарського засобу

АФЛУБІН

(AFLUBIN®)

Cклад:

діючі речовини: 1 таблетка містить: Gentiana D1 3,6 мг; Aconitum D6 37,2 мг; Bryonia D6 37,2 мг; Ferrum phosphoricum D12  37,2 мг; Acidum sarcolacticum D12  37,2 мг;

допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль картопляний, магнію стеарат.

 

Лікарська форма. Таблетки.

Основні фізико-хімічні властивості: круглі плоскі таблетки білого кольору з можливими вкрапленнями, з розподільною рискою.

 

Фармакотерапевтична група. Комплексний гомеопатичний препарат.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Препарат має пряму противірусну дію, а також стимулює синтез інтерферону та клітинну ланку імунітету, що дозволяє використовувати його на різних стадіях інфекційного процесу (як для профілактики, так і для лікування).

При застосуванні з лікувальною метою препарат зменшує озноб та сприяє нормалізації температури тіла; зменшує запалення верхніх дихальних шляхів, нежить та кашель; зменшує головний біль та слабкість; зменшує біль у м’язах і суглобах; активізує захисні сили організму; прискорює одужання, запобігає розвитку ускладнень.

При застосуванні з профілактичною метою препарат зміцнює загальну опірність організму; підвищує місцевий імунітет верхніх дихальних шляхів; знижує імовірність захворювання на грип та застуду.

 

Клінічні характеристики.

Показання.

Профілактика та лікування грипу та застуди (гострих респіраторних вірусних інфекцій), а також у комплексному лікуванні запальних і ревматичних захворювань з болем у суглобах.

Протипоказання.

Підвищена чутливість (алергія) до будь-якого компонента препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Клінічно значуща взаємодія препарату Афлубін® з іншими лікарськими засобами не встановлена. Препарат можна комбінувати з будь-якими лікарськими засобами та методами лікування.

 Особливості застосування.

Лікарська форма таблетки містить лактозу, тому пацієнтам з рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, недостатністю лактази або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції  замість таблеток Афлубін® потрібно застосовувати препарат у формі крапель.

Оскільки Афлубін® містить рослинні природні компоненти, при зберіганні може спостерігатися незначна зміна смаку та кольору таблетки, що не призводить до зниження ефективності препарату.

Застосування у період вагітності або годування груддю. Інформація щодо будь-якого ризику для плода та дитини від застосування препарату у період вагітності або годування груддю  до цього часу не зареєстрована. Препарат можна застосовувати у період вагітності або годування груддю  у випадках, коли очікувана користь для матері переважає можливий ризик для плода/дитини.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або з іншими механізмами. Препарат не впливає на здатність керувати транспортними та механічними засобами. 

Спосіб застосування та дози.

1.Початок лікування (1-2 доба захворювання на застуду або грип).

Якщо погане самопочуття зберігається, застосування препарату необхідно продовжувати за такою схемою:

2. Продовження лікування (3-7- ма  доба захворювання або до одужання).


3. Профілактика

Планова профілактика на початку або до початку очікуваного піку захворюваності респіраторною вірусною інфекцією, а також після дії провокуючих факторів (після переохолодження або після контакту з хворим на грип або респіраторну інфекцію).


Для досягнення максимального ефекту Афлубін® слід застосовувати за 30 хв до або через            1 годину після їди,  таблетку рекомендується потримати у роті до повного розсмоктування.

При необхідності лікування дітей віком до 5 років слід застосовувати препарат Афлубін® у формі крапель.

Діти. Дітям віком до 5 років застосовують препарат Афлубін® у формі крапель.

 

Передозування. Випадки передозування не виявлені.

 

Побічні реакції. У виняткових випадках в осіб з гіперчутливістю на будь-який компонент препарату, можливі алергічні реакції (включаючи висипання, гіперемію, свербіж шкіри, кропив’янку).

 

Термін придатності. 5 років.

 

Умови зберігання.

Зберігати в оригінальній картонній упаковці при температурі не вище 30 °С.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

 

Упаковка. По 12 таблеток у блістері; по 1 або 2, або 3, або 4 блістери у картонній упаковці.

 

Категорія відпуску. Без рецепта.

 

Виробник. Ріхард Біттнер АГ.

 

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності. 

Оссіахерштрассе 7, А-9560 Фельдкірхен, Австрія.

Афлубин №12 таблетки Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
  • Юлия 15.11.2018 Препарат неплохой, но Назонекс немного лучше, как по мне. От Орви помог
  • Никита 28.08.2018 Реально одно единственное лекарство, которое лечит. Хотя девушка и говорит что это всё самовнушение,н только при приеме Афлубина-ид уна поправку
  • Raisa 23.08.2016 Всем добрый день!Хочу оставить отзыв о лекарстве Афлубин.У меня в семье трое маленьких детей,и когда начинаеться простуда у одного малыша потом болеют все.Поэтому мне порекомендовали афлубин,взрослым таблетки ,а деткам капли как для профилактики так и при заболевании.Я очень довольна,лекарство хорошего качества,и не химическое.Приобрела в аптеке24,понравилась цена.
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Афлубин №12 таблетки Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Афлубин №12 таблетки Характеристики

Лікарська форма Таблетки № 12 (12х1) у блістерах
Виробник Ріхард Біттнер АГ, Австрія
Вік Дітям віком до 5 років застосовують препарат Афлубін® у формі крапель
Міжнародне найменування Comb drug
Показання Профілактика та лікування грипу та застуди (гострих респіраторних вірусних інфекцій), а також у комплексному лікуванні запальних і ревматичних захворювань з болем у суглобах
Протипоказання Підвищена чутливість (алергія) до будь-якого компонента препарату
Склад діючі речовини: 1 таблетка містить: Gentiana D1 3,6 мг; Aconitum D6 37,2 мг; Bryonia D6 37,2 мг; Ferrum phosphoricum D12 37,2 мг; Acidum sarcolacticum D12 37,2 мг; допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль картопляний, магнію стеарат
Термін придатності 5 років
Українська назва АФЛУБІН
Упаковка блістер
Фармакотерапевтична група Комплексний гомеопатичний препарат

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги