0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Цинабсин таблетки, 60 шт.

Код товару:Код:  6306001
5
1 відгук
4
0 відгуків
3
0 відгуків
2
0 відгуків
1
0 відгуків
bonus icon+30 бонусів за відгук
Е
Елена
Гомеопатия не у всех работает. Но мне повезло, и я могу принимать препарат, который помогает и не вредит моей печени. Раньше часто болела ОРВИ: это всегда насморк и заложенность носа. Циннабсин уже за день облегчал состояние - отек становился на такой интенсивный. В первый день нужно принимать по 1 таб. каждый час. Дальше принимать нужно по 1-2 таб. 3 рада в день. В течение следующих двух-трёх дней у меня отек почти спадал. Но полное выздоровление приходило конечно не так быстро, - организму нужны были ресурсы и время, чтобы вывести токсины - убитых и раненых с поля боя.)) А чтобы гомеопатия работала и у вас - для начала настройтесь на это, читайте литературу и отзывы кому это помогает, и вы поверите в неё. Если полезно, поставь пожалуйста 👍, под отзывом👇
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Отримуйте30грн бонусівна наступні покупки за кожен схвалений відгук, а також додатково1 грн за кожен лайк,поставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Цинабсин таблетки, 60 шт.
Цинабсин таблетки, 60 шт.
Есть в наличии
280,1грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview