www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Амизончик 10 мг/мл 100 мл сироп для детей

Loading...
    Купить Амизончик 10 мг/мл 100 мл сироп для детей в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Амизончик 10 мг/мл 100 мл сироп для детей в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Амизончик 10 мг/мл 100 мл сироп для детей в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
80.27 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.

Описание Амизончик 10 мг/мл 100 мл сироп для детей

Амизончик 10 мг/мл 100 мл является отличным противовирусным средством, которое широко применяется в педиатрической практике. В нем содержится активное вещество энисамиум йодид, который относится к производным изоникотиновой кислоты, которая нацелена на угнетение вируса гриппа. 

Этот компонент ингибирует воссоединение вируса с клеткой-мишенью и провоцирует дальнейшую репликацию вируса, в связи с прямым влиянием на гемагглютинин вируса гриппа. Препарат Амизончик обладает также анальгетическим, интерфероногенным, жаропонижающим и противовоспалительным эффектом. 

Инструкция к медикаменту Амизончик указывает, что его применение рекомендуется при острых вирусных респираторных инфекциях и гриппе. Принимать сироп Амизончик следует перорально после употребления еды, запивая небольшим количеством воды. Дозировать сироп очень удобно при помощи специального мерного устройства, входящего в комплект лекарства. 

Дозировка препарата Амизончик варьируется в зависимости от возраста маленького пациента. Описание указывает, что при 3-4 годах целесообразно применение препарата Амизончик по 5 мл три раза в сутки, деткам 4-5 лет следует принимать сироп по 6 мл с той же частотой приема, 5-6 лет – по 7 мл, а вот детям старше шести лет препарат следует принимать в формате таблеток. Если же существуют проблемы с проглатыванием таблеток, назначается сироп в дозировке по 12 мл два или три раза в сутки. Лечение Амизончиком преимущественно длится пять-семь дней. 

Сочетание Амизончика с антибактериальными и иммуномодулирующими средствами потенцирует их терапевтический эффект. Также возможно использование Амизончика с лекарствами рекомбинантного интерферона и в совокупности с аскорбиновой кислотой и другими витаминами.

Цена Амизончик 10 мг/мл 100 мл сироп актуальна при заказе на сайте. Купить Амизончик 10 мг/мл 100 мл сироп в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Львов, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Черкассы, Черновцы, Южноукраинск.

Амизончик 10 мг/мл 100 мл сироп для детей Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

 для медичного застосування препарату

 АМІЗОНЧИК

(AMIZONСHIK)

 

Склад лікарського засобу:

діюча речовина: амізон® (енісаміум йодид);

1 мл сиропу містить амізону® (енісаміуму йодиду) 10 мг;

допоміжні речовини: натрію гідрофосфат, додекагідрат; кислота лимонна, моногідрат; ароматизатор «Тутті-Фрутті»; ароматизатор «Персик»; жовтий захід FCF (E 110); вода очищена; сорбіту розчин, що не кристалізується (Е 420).

 

Лікарська форма. Сироп.

Прозора рідина оранжевого кольору зі специфічним запахом.

 

Назва і місцезнаходження виробника.

ПАТ «Фармак».

Україна, 04080, м. Київ, вул. Фрунзе, 63.

 

Фармакотерапевтична група. Противірусні засоби для системного застосування.

Код ATC J05A Х.

 

Енісаміум йодид – похідне ізонікотинової кислоти. Виявляє інгібуючий вплив на віруси грипу, має інтерфероногенні властивості, підвищує резистентність організму до вірусних інфекцій, чинить протизапальну, жарознижувальну і аналгетичну дію.

Противірусна дія Амізончику пов’язана із безпосереднім його впливом на гемаглютиніни вірусу грипу, внаслідок чого віріон втрачає здатність приєднуватися до клітин-мішеней для подальшої реплікації.

Протизапальна дія є результатом стабілізації клітинних і лізосомальних мембран, уповільнення дегрануляції базофілів, антиоксидантної дії, нормалізації рівня простагландинів, циклічних нуклеотидів та енергетичного обміну у вогнищі запалення. Жарознижувальні властивості даного засобу зумовлені впливом на терморегулюючі центри мозку. Аналгезуюча дія засобу здійснюється шляхом ретикулярної формації стовбура мозку.

Енісаміум йодид посилює персистуючий імунітет шляхом підвищення рівня ендогенного інтерферону в плазмі крові в 3-4 рази, лізоциму та збільшення титру антитіл до збудників інфекцій, а також клітинного імунітету – за рахунок стимуляції функціональної активності Т ‑лімфоцитів і макрофагів. Даний засіб є потужним індуктором ендогенного інтерферону.

Після перорального застосування енісаміум йодид швидко потрапляє у кров, максимальна концентрація його в крові спостерігається через 2–2,5 години після прийому. Період напіввиведення становить 13,5–14 годин. Препарат метаболізується в печінці, але швидко виводиться з тканин (період напіввиведення становить 2–3 години). Виводиться з організму на 90 – 95 % із сечею у вигляді метаболітів.

 

Показання для застосування. Лікування грипу та ГРВІ.

 

Протипоказання.

–        Підвищена чутливість до компонентів препарату та препаратів йоду.

–        Наявність алергічних реакцій незалежно від природи алергену в анамнезі.

–        Тяжкі органічні ураження печінки та нирок.

 

Належні засоби безпеки при застосуванні.

Слід обережно призначати препарат пацієнтам із захворюваннями щитовидної залози особливо при гіпертиреозі.

Сироп містить сорбіт, тому пацієнтам з рідкісною спадковою непереносимістю фруктози не слід приймати цей препарат. Сорбіт також може чинити незначний проносний ефект.

 

Особливі застереження.

Застосування у період вагітності або годування груддю. Препарат не призначений для застосування цим категоріям пацієнтів.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Препарат не призначений для застосування цій категорії пацієнтів.

Діти. Препарат застосовують для лікування дітей віком від 3 років.

 

Спосіб застосування та дози. Препарат рекомендований для лікування дітей віком від      3 років. Сироп приймають внутрішньо, бажано після їжі, запиваючи невеликою кількістю води.

Діти віком від 3 до 4 років – по 5 мл (50 мг) 3 рази на добу.

Діти віком від 4 до 5 років – по 6 мл (60 мг) 3 рази на добу.

Діти віком від 5 до 6 років – по 7 мл (70 мг) 3 рази на добу.

Дітям віком від 6 до 12 років препарат призначають у формі таблеток. Якщо дитина не може ковтати таблетки, препарат приймають по 12 мл (120 мг) 2-3 рази на добу.

Не перевищувати рекомендоване дозування.

Для дозування сиропу додається дозувальна ложка об’ємом 5 мл та з ціною поділки 1 мл. Якщо необхідно відміряти дозу, яка становить більше 5 мл, відміряйте спочатку перші 5 мл сиропу, а потім решту дози.

Курс лікування становить 5-7 днів залежно від тяжкості захворювання та терапевтичного ефекту.

 

Передозування.

При передозуванні можливе посилення проявів побічних реакцій: забарвлення слизових оболонок у коричневий колір, блювання, біль у животі та діарея. Можливий розвиток набряків, еритеми, вугреподібних та бульозних висипань, пропасниці.

Лікування: промивання шлунка, симптоматичне лікування.

 

Побічні ефекти.

Алергічні реакції: реакції гіперчутливості, включаючи шкірні висипання, кропив’янку, ангіоневротичний набряк, свербіж.

З боку системи травлення: сухість та гіркота у роті, набряк слизової оболонки порожнини рота, гіперсалівація, забарвлення язика у жовтий колір, нудота, блювання, печія, біль у животі, тяжкість у правому підребір’ї, пронос, здуття живота.

З боку системи дихання: задишка, відчуття печіння в горлі.

Інші: головний біль, запаморочення, слабкість, коливання артеріального тиску.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Амізончик посилює дію антибактеріальних та імуномоделюючих засобів. Доцільним є поєднання даного препарату з аскорбіновою кислотою та іншими вітамінами. Також Амізончик можна призначати одночасно з  препаратами рекомбінантного інтерферону.

 

Термін придатності. 2 роки. Термін зберігання препарату після відкриття флакона –       90 діб. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

 

Умови зберігання. Зберігати в захищеному від світла місці при температурі не вище       25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

 

Упаковка. По 100 мл у флаконі. По 1 флакону та 1 дозувальній ложці в пачці.

 

Категорія відпуску. Без рецепта.


Амизончик 10 мг/мл 100 мл сироп для детей Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Амизончик 10 мг/мл 100 мл сироп для детей Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Амизончик 10 мг/мл 100 мл сироп для детей Характеристики

Лікарська форма Сироп, 10 мг/мл по 100 мл у флаконі; по 1 флакону та 1 дозувальній ложці в пачці
Виробник ПАТ "Фармак", Україна
Вік Препарат застосовувати для лікування дітей віком від 3 років в
Міжнародне найменування Enisamium iodide
Показання Лікування грипу та ГРВІ
Протипоказання – Підвищена чутливість до компонентів препарату та препаратів йоду. – Наявність алергічних реакцій незалежно від природи алергену в анамнезі. – Тяжкі органічні ураження печінки та нирок. – Туберкульоз. – Герпетиформний дерматит Дюрінга (синдром Дюрінга-Брока). – Маніфестний та латентний гіпертиреоз. – Автономна аденома, фокальні та дифузні автономні вогнища щитовидної залози. – Геморагічний діатез
Склад діюча речовина: амізон® (енісаміум йодид); 1 мл сиропу містить амізону® (енісаміуму йодиду) 10 мг; допоміжні речовини: натрію гідрофосфат, додекагідрат; кислота лимонна, моногідрат; ароматизатор «Тутті-Фрутті»; ароматизатор «Персик»; вода очищена; сорбіту розчин, що не кристалізується (Е 420)
Термін придатності 2 роки
Українська назва АМІЗОНЧИК
Упаковка флакон
Фармакотерапевтична група Противірусні засоби для системного застосування

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги
С этим товаром покупают