0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Для лікування і профілактики утворення каменів

Знайдено 33 товари
Фільтри
Ціна
-
Взаємодія з алкоголем
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурна видача
Форма випуску
Кількість в упаковці
Температура зберігання
Об'єм
Активний інгредієнт
Брусники листья, 30 г
22,9грн
Є в наявності

Одним з основних пріоритетів всіх нормальних сучасних людей є збереження власного здоров'я на хорошому рівні, адже наявність різноманітних хвороб або недуг завжди негативно відображається на якості життя, і природним є бажання їх уникнути. Для цього, як відомо, необхідно вести правильний спосіб життя, і регулярно стежити за станом свого здоров'я.

Однак, часто трапляється так, що хвороби проявляються незалежно від нашого бажання або того способу життя, який ми ведемо. В такому випадку залишається тільки вирішувати проблеми по мірі їх надходження. Проте, регулярна профілактика хвороб і моніторинг стану власного здоров'я здатні попередити більшість хвороб, або ж по максимуму знизити їх негативний вплив на організм.

Список хвороб, до яких схильні сучасні люди, досить великий, однак якщо говорити про проблеми, які зустрічаються найчастіше, то в їхньому списку і у чоловіків, і у жінок буде утворення оксалатних каменів в нирках. Дане захворювання є хронічне порушення обміну речовин, внаслідок якого в нирковій системі людини починають накопичуватися нерозчинні солі, які формують тверді утворення.

Особливості розвитку сечокам'яної хвороби

Основними причинами виникнення сечокам'яної хвороби є:

  • харчові фактори — неякісне або одноманітне харчування, низька якість споживаної питної води;
  • особливості клімату, в якому проживає людина — доведено, що занадто жаркий клімат може сприяти утворенню каменів в нирках;
  • вроджені патології сечової системи організму, хронічні її захворювання;
  • нестача вітамінів А і D в організмі.

При розвитку сечокам'яної хвороби у людини починають проявлятися такі симптоми:

  • поява нападів болю в спині або боці, прямо під ребрами — каталізаторами таких нападів можуть бути фізичні навантаження, вживання великої кількості рідини;
  • поява крові в сечовій рідині;
  • погіршення загального стану організму — підвищення температури, нудота, блювотні позиви і т.д.

Для того, щоб уникнути неприємних і хворобливих відчуттів, пов'язаних з виникненням каменів у нирках, необхідно проводити регулярну профілактику даної хвороби, яка полягає в максимальному розмаїтті прийнятих харчових продуктів, регулярне вживання великої кількості чистої води, наявність достатньої кількості фізичної активності. Також значну користь у лікуванні та профілактиці даного захворювання може стати прийом спеціалізованих ліків.

Профілактика каменів в нирках

Одним з найбільш ефективних методів попередження прояву сечокам'яної хвороби в разі наявності схильності до неї є профілактика за допомогою профільних медичних препаратів. Завдяки своїм складом вони мають виражену дію на ниркову систему організму, яка полягає в:

  • контролі за станом і кислотністю виробленої організмом сечі;
  • забезпечення регулярності та своєчасності виведення сечової рідини з організму;
  • нормалізації балансу кислотних складових в сечовій системі організму.

М'яко і безболісно впливаючи на організм, ці фармацевтичні препарати мінімізують ризик виникнення сечокам'яної хвороби, або ж допомагають боротися з нею на ранніх стадіях.

Профілактика каменів в нирках за допомогою ліків: ціни в аптеці

Повний список високоякісних профілактичних лікарських препаратів для попередження розвитку сечокам'яної хвороби ви можете купити в нашому магазині. Завдяки співпраці з перевіреними виробниками інтернет-аптека «Аптека24» забезпечує для наших клієнтів кращі товари за найвигіднішими цінами. Для пошуку потрібної продукції: фармацевтичної, гігієнічної або виробів медичного призначення, просто введіть її назву в призначений для цього рядок, після чого вам відобразиться актуальний перелік всіх пропозицій.

Ціни на Для лікування і профілактики утворення каменів

Для лікування і профілактики утворення каменівЦіна
Тринефрон-Здоров'я краплі оральні, 100 мл
147,2грн
Фітолізин нефрокапсули дієтична добавка, 30 шт.
324,6грн
Проліт таблетки для профілактики та комплексного лікування захворювань сечостатевої системи, 100 шт.
261,7грн
Брусниці листя, 30 г
22,9грн
Проліт Супер капсули для профілактики та комплексного лікування захворювань сечостатевої системи, 60 шт.
323,4грн