0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Халат медичний

Знайдено 23 товари
Фільтри
Ціна
-
Рецептурна видача
Кількість в упаковці
Температура зберігання

Людська діяльність широка і різноманітна, і в багатьох її напрямках існують свої вимоги до одягу, в якій будуть виконуватися ті чи інші операції. Спеціалізований одяг для працівників різних сфер людської життєдіяльності виконує відразу кілька важливих завдань. По-перше, будь-який вид одягу служить для захисту людського тіла від зовнішніх негативних впливів. Крім загальноприйнятих факторів (холод, негативний вплив сонячних променів, вітру і т.д.), спеціалізований одяг також забезпечує захист тіла від специфічних для кожної конкретної сфери життєдіяльності негативних факторів. По-друге, уніформа служить для швидкої ідентифікації приналежності людини до тієї чи іншої професії. Така форма може також вказувати на ранг людини або його вузьку спеціалізацію в рамках конкретної сфери діяльності.

Так, символом працівників медичної сфери вже традиційно вважається білий медичний халат. Згідно специфіці медичної професії, цей вид одягу повинен відповідати ряду специфічних вимог:

  • ергономічність — даний параметр є загальним для більшості типів одягу, однак у медичній сфері йому приділяється особлива увага, адже медичний халат на кнопках або зав'язках ні в якому разі не повинен обмежувати рухи, і при цьому добре облягати фігуру, щоб не висіти і не утрудняти виконання медичних маніпуляцій. Також такий халат повинен бути комфортним в носінні, адже співробітники медичної сфери проводять у своїй уніформі велику кількість часу;
  • функціональність — будь-який медичний халат повинен підбиратися з урахуванням специфіки конкретної спеціалізації медичного працівника. Так, до хірургічних халатів пред'являються особливі вимоги до їх гігроскопічності і стерильності, а також оптимальному крою для кращого облягання фігури і забезпечення свободи рухів;
  • антистатичність і можливість легкого проведення повної дезінфекції форми — оскільки співробітники медичної сфери часто контактують з хворими найрізноманітнішими захворюваннями пацієнтами, техніка безпеки вимагає від них беззастережного дотримання правил особистої гігієни, які включають в себе обов'язкову регулярну дезінфекцію одягу та інструментів для роботи. Тому медичний халат повинен бути максимально несприятливий для розмноження різних хвороботворних бактерій і мікроорганізмів, а також легко стерилізуватися. При цьому тканина халата повинна бути здатна не втрачати своїх початкових якостей і зовнішнього вигляду в результаті багаторазового прання.

Халат медичний

До ряду спеціалізованих медичних халатів, наприклад, до багаторазових хірургічним халатам, також пред'являється ряд специфічних вимог. Так, такі халати повинні мати підвищену стерильністю, тому їх крій завжди включає короткі рукава і відсутність застібок, на яких, згідно з медичними дослідженнями, накопичується найбільша кількість хвороботворних бактерій і мікроорганізмів. Крім цього, хірургічні халати всіх розмірів, призначені для роботи безпосередньо в операційній, краще вибирати темних кольорів, оскільки білий колір спецодягу, у поєднанні з яскравим освітленням хірургічних ламп, здатний створити зайве навантаження для очей практикуючого хірурга.

Іншим прикладом специфічних вимог до медичних халатів є одяг дитячих педіатрів. Відповідно до проведених досліджень, більшість маленьких пацієнтів вкрай негативно ставляться до відвідування медичних установ, що може створити не тільки зайвий стрес для дитини, а й викликати ряд труднощів при проведенні огляду або лікування. Тому фахівці рекомендують дитячим педіатрам обирати медичні халати нестандартних кольорів, з нанесеними зображеннями мультяшних персонажів, дивовижних тварин або візерунків. Такий малюнок допоможе переключити увагу маленького пацієнта на зображення, і полегшить лікарю виконання огляду або необхідних процедур.

Ціни на Халат медичний

Халат медичнийЦіна
Халат медичний хірургічний стерильний розмір L (50-52) 130см на зав'язках
64,3грн
Халат хірургічний Віола стерильний СМС 30г/м2, розмір XL (130 х 152 см), 1 шт.
64,1грн
Халат медичний (хірургічний) на зав'язках стерильний розмір M (46-48) 128 см, 1 шт.
70,8грн
Халат медичний стерильний на зав'язках для відвідувачів, розмір L (50-52) 117см, 1 шт.
58,7грн
Халат медичний стерильний на зав'язках для відвідувачів розмір M (46-48) 115 см, 1 шт.
71,2грн