0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Тампони

Знайдено 26 товарів
Фільтри
Ціна
-
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурна видача
Кількість в упаковці
Температура зберігання

Швидше за все, сьогодні немає жодної людини, яка б не знала, що таке тампон. ЗМІ сприяють зростанню рівня освіченості, але практика показує, що далеко не всі жінки володіють достовірною інформацією про цей засіб особистої гігієни. Це може привести до неправильного використання, а значить дискомфорта, неефективного захисту і навіть гінекологічних захворювань. Наприклад, багато хто вважає, що тампони не підходять для підлітків, або що можна не міняти їх, якщо вони не встигли повністю наповнитися.

Сучасні тампони являють собою невеликий рулончик (в діаметрі близько 1,5-2 см), який під час менструальних виділень вставляється в піхву. Для його створення використовують різні матеріали, зокрема вату і віскозу. Шари компактної трубочки надійно з'єднані між собою, а в основу вшитий шнур, необхідний для комфортного вилучення.

Якщо ще не так давно жінки використовували підручні засоби, самостійно виготовляли засоби особистої гігієни, то сьогодні на ринку представлений величезний вибір. Це не тільки вагінальні тампони, а й прокладки, менструальні чаші. Який засіб підійде краще, залежить від уподобань кожної жінки, а також від особливостей ситуації, при якій воно буде використовуватися.

Жіночі тампони

Гігієнічними тампонами користуються жінки, які цінують можливість вести звичний спосіб життя, практично не звертаючи уваги на критичні дні. З їх допомогою можна займатися спортом і танцями, плавати в басейні, носити одяг світлих кольорів, і відчувати себе при цьому комфортно. На відміну від прокладки, гігієнічний тампон абсолютно непомітний під одягом. При правильному підборі розміру, жінка не відчує дискомфорту, а при оптимальному ступеню поглинання — може не переживати про протікання.

Розрізняють два основних види тампонів по їх конструктивним особливостям. Це засоби з аплікатором і без нього. Також бувають лікувальні тампони, оброблені спеціальним складом, який має позитивний ефект при контакті з піхвою. При виборі слід звернути увагу на наступні характеристики:

  • наявність аплікатора — він істотно спрощує процес введення тампона, особливо якщо ви не володієте великим досвідом цього. Популярністю користується продукція марки «Тампакс»;
  • ступінь поглинання — залежить від того, наскільки рясні ваші місячні, а також від дня циклу. Багато гінекологів рекомендують придбати кілька різних пачок тампонів і чергувати їх. Наприклад, вночі можна використовувати засоби з підвищенним поглинанням, а в перший або останній день періоду — навпаки. Зазвичай виділення скудніють, якщо жінка приймає протизаплідні таблетки, тоді можна використовувати невеликі тампони протягом всієї менструації;
  • особисті відчуття — якщо ви відчуваєте дискомфорт, це може бути пов'язано з неправильним введенням, але також і невірно підібраним тампоном. Спробуйте інші варіанти, меншого або більшого розміру, від іншого виробника. Особливо, це актуально для незайманих. Для дівчаток підліткового віку варто придбати найменші тампони, інакше багато з них будуть відчувати дискомфорт.

Тампони: ціна в аптеці

Купити якісні та безпечні гінекологічні тампони можна в багатьох супермаркетах, в аптеці, а також на сайті «Аптека24». У нашому каталозі ви знайдете продукцію таких відомих брендів, як «Котекс», «Тампакс», «Лібресс», «Обі», Naturella, «Бьютіфул Лайф», «Фарматекс». Також тут представлені аналоги за більш вигідними цінами. Ми пропонуємо широкий асортимент, доступну вартість і швидку доставку в всій Україні.

Ціни на Тампони

ТампониЦіна
Тампони Мальва Супер, 10 шт.
21,1грн
Тампони o.b. ExtraDefence Super 16 шт. + Comfort 16 шт.
98,4грн
Тампони o.b. ExtraDefence Super, 16 шт.
107,5грн
Тампони o.b. Original Super plus, 16 шт.
91,7грн
Тампони Ob Pro Comfort Normal, 16 шт.
103,8грн