0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Ферменти для поліпшення травлення

Знайдено 224 товари
Фільтри
Ціна
-
Взаємодія з алкоголем
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурна видача
Форма випуску
Кількість в упаковці
Температура зберігання
Об'єм
Активний інгредієнт
showMoreПоказати ще60 товарів

Хоча б раз кожен з нас стикався з болями в шлунку або іншими дискомфортними відчуттями через погану роботи системи травлення. Причин цього явища може бути багато. За допомогою певних лікарських препаратів можна поліпшити роботу кишечнику й швидко полегшити стан.

Сигналом про те, що необхідно допомогти організму й почати пити ферментативні препарати або пре- і пробіотики можуть бути наступні симптоми:

  • втома, викликана нестачею вітамінів і мікроелементів, внаслідок чого організм виснажує власні резерви;
  • сонливість, погіршення стану шкіри, нігтів, волосся;
  • порушення роботи кишечнику;
  • засоби, до складу яких входять різні ферментні бактерії (наприклад, Біфідобактерії), часто п'ють при запорах і діареї, нудоті, метеоризмі. Вони також показані на тлі проведення терапії антибактеріальними засобами для нормалізації травної функції і нейтралізації токсичного впливу медикаментів на шлунково-кишковий тракт;
  • болі в животі, що з'являються після прийому їжі;
  • погіршення апетиту через дискомфортні відчуттів у шлунку.

Не обов'язково чекати поки проявляться всі перераховані симптоми, навіть один з них повинен стати приводом звернутися до лікаря й пройти діагностичне обстеження. Усі препарати з даної категорії (що містять ферменти) випускаються у вигляді таблеток або капсул, а також порошків для розведення. Ефект одних поширюється тільки на шлунок, інші ж впливають на весь шлунково-кишковий тракт. Яка форма підійде конкретно вам, зможе визначити кваліфікований фахівець після обстеження.

Ліки для поліпшення травлення

Список ефективних засобів:

  • лікарські препарати, що містять панкреатин. Саме цей фермент надає миттєву допомогу у випадку порушення травлення. До таких лікарських засобів відноситься Мезим;
  • таблетки, що містять інші компоненти, крім панкреатину, наприклад, жовчні кислоти, геміцелюлозу. Їх завдання — розщепити складні сполуки цукру, поліпшити вироблення ферментів, а також підвищити активність кишечнику. Одні з ефективних ліків — Фестал;
  • препарати, які нормалізують зовнішньосекреторну діяльність підшлункової залози. Дуже популярним медикаментом вважається Сомілаза;
  • пре- і пробіотики — необхідні для нормалізації мікрофлори (Лінекс, Пробіомакс, Біфідумбактерин форте, Біфіформ та ін.).

Деякі лікарські препарати можуть бути заборонені для дітей, тому обов'язково варто показати дитину лікарю й проконсультуватися щодо дозволених медикаментів. Крім медикаментозного лікування, лікар порадить певну дієту, додати в раціон деякі продукти, або ж виключити їх.

Засоби для поліпшення травлення: ціни в аптеці

Купити препарати для нормалізації і прискорення травлення можна в аптеці. Лікар видасть вам список відповідних лікарських засобів. Щоб дізнатись на які з них найвигідніша ціна, які аналоги існують, швидко оформити замовлення — введіть назву лікарського засобу в пошук на сайті «Аптека24»!

Ціни на Ферменти для поліпшення травлення

Ферменти для поліпшення травленняЦіна
Сени листя у фільтр-пакетах, 20 шт. - ПрАТ ФФ Віола
50грн
Звіробою трава, 75 г - ПрАТ ФФ Віола
64,9грн
Звіробою трава у фільтр-пакетах, 20 шт. - ПрАТ ФФ Віола
50,4грн
Вазелінове масло, 50 мл - ПрАТ ФФ Віола
31,1грн
Сени листя, 100 г - ПрАТ ФФ Віола
59,3грн