0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Риб'ячий жир і Омега-3

Знайдено 95 товарів
Оновлено
Фільтри
Ціна
-
Взаємодія з алкоголем
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурна видача
Форма випуску
Кількість в упаковці
Температура зберігання
Об'єм
Активний інгредієнт
Барсучий жир, 50 г
125,2грн
Є в наявності
showMoreПоказати ще-25 товарів

Серед широкого асортименту біологічно активних добавок, необхідних для повноцінної роботи організму і профілактики ряду серйозних захворювань, комплекс Омега-3 або риб'ячий жир особливо популярні.

Риб'ячий жир і Омега 3

Для багатьох людей риб'ячий жир і Омега 3 — однакові поняття, що в корені невірно. Дана думка призводить до того, що людина не може індивідуально підібрати препарат і його дозування.

Риб'ячий жир - це в'язка, світло-жовта рідина, яка за своїм виглядом дуже схожа на звичайні рослинні масла, але має специфічний запах, оскільки добувають даний продукт з жирних видів океанічної та морської риби, багатої на Омега 3.

Омега 3 — це поліненасичені жирні кислоти (тобто легкі сполуки), які надзвичайно важливі для росту і здорового життя людини, бо входять до складу клітин нашого організму і є незамінними для нормальної роботи імунної, серцево-судинної і травних систем.

На жаль, наш організм не може самостійно створити потрібну йому кількість омега-3 жирних кислот. А заповнити недолік реально лише двома способами: правильно харчуватися (тобто строго дотримуватися раціону, багатого на Омега-3) або просто регулярно приймати риб'ячий жир як біологічно активну добавку до свого звичного меню.

Для того, щоб грамотно підібрати необхідний препарат і отримати максимальний ефект від його застосування, намагайтеся не плутати риб'ячий жир і омега 3.

З чого роблять риб'ячий жир і де є Омега 3?

Не складно здогадатися з чого роблять риб'ячий жир. Видобувають його з дрібних, але жирних видів риб, які мешкають в морях і океанах, наприклад, з лосося, скумбрії або тунця. Річкова для цих потреб не підходить.
Примітно, що риба, яку виловили в океані, має в собі набагато більше Омега-3, ніж та, яку виростили спеціально в штучних водоймах. Іншими словами, фермерська риба (яка зазвичай продається в супермаркетах), для виготовлення Омега-3 не використовується, так як не може повністю покрити потреби організму в поліненасичених жирних кислотах.

Беручи риб'ячий жир як спеціальну харчову добавку, людина безпечно, швидко і комфортно заповнює потрібний йому запас корисних речовин, а разом з цим і запобігає розвитку багатьох захворювань. Існують комплексні БАДи, де є Омега 3, а також Омега 6 і Омега 9.

Склад Омега 3

До складу Омега 3 входять поліненасичені жирні кислоти, які коротко називаються ЕПК і ДГК. В інструкціях до риб'ячого жиру або біологічно активних добавок вони позначаються як EPA і DHA.

ЕПК — це ейкозапентаєнова кислота (EPA), яка входить до складу ліпідів більшості тканин. На молекулярному рівні це незамінний елемент для нормальної життєдіяльності. Міститься в рибі, морських молюсків і бурих водоростях.

ДГК — це докозагексаєнова кислота (DHA), яка також відноситься до найцінніших для здоров'я людини жирних кислот Омега 3. Присутній в рибі і зоопланктоне.

Подивитися, що входить до складу Омега 3 і в якому саме кількості, можна в інструкції до конкретного товару.

Чим корисний риб'ячий жир і Омега 3?

Комплекс Омега-3 або риб'ячий жир позитивно впливають на організм в будь-якому віці, підтримуючи справну роботу внутрішніх систем. Науково обгрунтована і доведена його ефективність як профілактичний засіб від хвороб, пов'язаних з кровообігом і процесами метаболізму.

Ось чим корисний риб'ячий жир і Омега 3:

  • впливає на кров, судини і серце, знижуючи рівень холестерину, а разом з ним і ризик розвитку інсульту;
  • сприятливо впливає на мозок, покращуючи його когнітивний функції, тобто, концентрацію уваги і пам'ять;
  • помітно покращує здатність шкіри до регенерації - вона швидше відновлюється після травм, виглядає підтягнутою і здоровою;
  • знімає симптоми сухих очей і позитивно впливає на зір;
  • уповільнює процеси, пов'язані зі старінням і руйнуванням хрящових тканин;
    стимулює репродуктивні функції і може застосовуватися як засіб від депресії.

Після прийому Омега 3 робота внутрішніх систем організму приходить в норму, відчувається прилив сил.

Чим відрізняється риб'ячий жир від Омега 3?

Потрібно розуміти, що перше - це продукт, а друге — набір важливих поліненасичених жирних кислот в цьому продукті (або в комплексній біологічно активної харчовій добавці). Це головне чим відрізняється риб'ячий жир від омега 3.

Риб'ячий жир для дорослих і дітей буває абсолютно різним як по вигляду, так і за своїми якостями, тому перед покупкою, бажано заздалегідь ознайомитися з асортиментом або проконсультуватися зі своїм лікуючим лікарем.

Форми випуску риб'ячого жиру і омега-3:

  • масло;
  • капсули;
  • сироп.

В основному, для дорослих риб'ячий жир продається у вигляді масла або капсул. Перший варіант дешевше, але використовувати його багатьом людям неприємно, оскільки він має свій специфічний запах. Крім того, вживаючи рідкий риб'ячий жир, можна помилитися з дозуванням або ненароком розлити вміст пляшечки.

Зверніть увагу!

Обсяг риб'ячого жиру в пляшці і маса капсули не рівноцінні кількості поліненасичених жирних кислот Омега-3 в них.

Риб'ячий жир в капсулах дорожче, але приймати його зручно, і ви не відчуєте запаху або смаку цього продукту. Дана форма випуску вважається найбільш поширеною.

Спеціальні комплекси Омега-3 для дорослих — це, по суті, той же риб'ячий жир в капсулах, але з допоміжними корисними добавками, такими як вітаміни (А, D, E, C та ін.), Найважливішими мінералами і мікроелементами (цинк, селен і т.д.). Повноцінний комплекс Омега-3 за ціною, зазвичай, значно перевищує класичний риб'ячий жир в пляшечці, але зате ви за один прийом отримуєте всі необхідні вашому організму елементи.

Комплекс Омега-3 у вигляді сиропу або фігурних капсул (наприклад, у вигляді рибок) - це риб'ячий жир для дітей. Як правило, такі біологічно активні добавки мають в своєму складі не тільки додаткові вітаміни і мінерали для повноцінного розвитку молодого організму, але і інші безпечні речовини, які мають, скажімо, протигрибковий або противірусний ефект. До того ж, діти охоче приймають риб'ячий жир, якщо він має кумедний вигляд і приємний присмак, наприклад, малини, персика або манго.

Зверніть увагу!

Сиропи, капсули риб'ячого жиру і комплекси Омега-3 не можна застосовувати в тому випадку, якщо у людини є алергічні реакції хоча б на один з компонентів біологічно активної добавки. Також вони протипоказані при хронічних захворюваннях печінки, нирок, при гіперкальціємії і після хірургічних втручань. Перед вживанням бажано заздалегідь проконсультуватися зі своїм лікуючим лікарем.

Норми споживання риб'ячого жиру і Омега-3

Одна капсула риб'ячого жиру зазвичай містить 1000 мг жирних кислот Омега-3. Перед використанням потрібно обов'язково прочитати інструкцію, з'ясувати рекомендовану дозу і спосіб застосування. Добова норма споживання Омега-3 для дітей і дорослих різна. Звертайте увагу також на кількість поліненасичених кислот в одній капсулі, ці дані також є в інструкції і можуть варіюватися в залежності від марки.

apteka24.ua надає вичерпну і надійну інформацію з питань медицини, здоров'я і благополуччя, однак постановка діагнозу і вибір методики лікування можуть здійснюватися тільки вашим лікарем! Самолікування може бути небезпечним для вашого здоров'я. apteka24.ua не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання користувачами apteka24.ua інформації, розміщеної на сайті.

Ціни на Риб'ячий жир і Омега-3

Риб'ячий жир і Омега-3Ціна
Доппельгерц Актив Омега-3 Форте капсули, 30 шт.
367,6грн
Вітрум Плюс Vitrum Omega-3 Plus капсули, 60 шт.
422,2грн
Риб'ячий жир океанічний в капсулах по 500 мг, 100 шт.
181,9грн
Доппельгерц Актив Омега-3 Кардіо капсули, 30 шт.
295,9грн
Солгар Омега-3 у капсулах, 60 шт.
360грн