0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Відгуки про Риб'ячий жир океанічний в капсулах по 1000 мг №60

Код товару:Код:  5425028
Г
Галина
2 раза в год пропиваю курс, мне нравится очень
Чи є відгук корисним
Н
Наталья
вопросов по состоянию здоровья много. надо чем-то полезным помочь организму. А рыбий жир имеет много плюсов. Так что будем здоровы!
Чи є відгук корисним
Т
Тетяна
Якісний китайський риб'ячий жир, оскільки зазначено, що виробляється з м'яса риби, а не печінки. Зручно, що в капсулах и одній упаковці, щоб не длубать блістер. Власне претензій не виникло від застосування. Ефект звичайно проявляєтья не відразу. При такому дозуванні на одну капсулу, одній дорослій людині вистачить майже на три місяці. Рекомендації по вживанню, котрі містяться на банці, не певні. Краще про це дізнатиь більше інформації, адже 2-3 капсули для дітей старше 11 років буде забагато, якщо посилатись на рекомендовану добову норму, тай не кожному дорослому може піти на користь.
Чи є відгук корисним
В
Виталий
Только начал принимать,еще не закончил курс.Все качественно упаковано,претензий нет
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Риб'ячий жир океанічний в капсулах по 1000 мг №60
Риб'ячий жир океанічний в капсулах по 1000 мг №60