0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Препарати від атеросклерозу

Знайдено 58 товарів
Фільтри
Ціна
-
Взаємодія з алкоголем
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурна видача
Форма випуску
Кількість в упаковці
Температура зберігання
Об'єм
Активний інгредієнт

Атеросклероз найчастіше з'являється внаслідок спадковості, неправильного харчування й нездорового способу життя. Патологія аорти серця викликана порушенням метаболізму ліпідів. Стенозуючий атеросклероз ніг з'являється в чоловіків. Поки захворювання розвивається, спостерігається сильне погіршення процесу кровопостачання, звуження просвітів у судинах, що порушує повноцінну роботу органу.

Якщо патологічне ураження торкнулося вен і артерій головного мозку (церебральний атеросклероз), це призведе до найсерйозніших проблем. До летального результату так само може призвести коронарний атеросклероз. Тому цей стан вимагає термінового та релевантного лікування. При порушеннях мови, зниженні працездатності, погіршенні пам'яті й будь-яких інших підозрілих симптомах, що вказують на розвиток подібної патології, необхідно відразу звернутися до лікаря.

Ліки від атеросклерозу

Лікування атеросклерозу судин нижніх кінцівок, головного мозку, серця і т. д. Підбирається завжди в індивідуальному порядку, на підставі проведеної діагностики. Схему терапії та її тривалість встановлює лікар.

Передбачається, що фармацевтичні препарати від атеросклерозу допоможуть:

  • знизити вираженість симптомів;
  • нормалізувати рівень "поганого" холестерину й жировий обмін;
  • запобігти попаданню в судинні стінки ліпідів;
  • поліпшити загальний стан судин;
  • стабілізувати атеросклеротичні бляшки;
  • нормалізувати кровообіг.

Коронарний та інші види атеросклерозу лікують за допомогою медикаментів з різних груп. Це можуть бути статини, фібрати, нікотинати й т. д. Знеболюючі засоби допоможуть також усунути больовий напад при необхідності. До найбільш ефективних ліків від атеросклерозу, які можна купити в аптеці, відносять: Симвастатин, Вазостат, Розувастатин, Фенофібрат, Гемфіброзил, Ендурацин, Холестирамін, Омакор та ін.

Кожний з цих лікарських засобів може мати побічні ефекти. Тому рекомендований список медикаментозних препаратів вам повинен видати лікар, який володіє повною картиною захворювання і контролює стан вашого здоров'я.

Засоби для лікування атеросклерозу: ціни в аптеці

Щоб дізнатися в якій аптеці найдоступніша ціна на необхідний засіб від атеросклерозу, введіть його назву в пошук на "Аптека24". Ви отримаєте повну інформацію про всі лікарські препарати від атеросклерозу, їх склад, побічні дії та показання до застосування. Ви відразу ж зможете зробити замовлення, не витрачаючи час на пошуки ліків в аптеках і їх порівняння. 

Ціни на Препарати від атеросклерозу

Препарати від атеросклерозуЦіна
Аміналон-КВ капсули по 250 мг, 50 шт.
42,7грн
Магнікум таблетки при дефіциті магнію, 50 шт.
203,6грн
Аміналон таблетки 0.25 г №50
46,9грн
Пірацетам таблетки по 200 мг, 60 шт.
55грн
Вінпоцетин-Дарниця таблетки по 5 мг, 30 шт.
81,1грн