0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Краплі від сухості очей

Знайдено 85 товарів
Залімська Юлія СергіївнаРедакціяЮлія Залімська
Оновлено
Фільтри
Ціна
-
Взаємодія з алкоголем
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурна видача
Форма випуску
Кількість в упаковці
Температура зберігання
Об'єм
Активний інгредієнт
Офтолик капли глазные, 10 мл
190,2грн
Немає в наявності
showMoreПоказати ще-35 товарів

Сухість очей або синдром сухого ока — це стан, обумовлене недостатнім зволоженням слизової очей. Сухість в очах може бути спровокована різними чинниками, доставляючи людині дискомфорт, а також може призвести до неприємних наслідків, таким як пошкодження очної поверхні або проблеми із зором. Найчастіше такий стан є показником для використання крапель для очей від сухості.

Причини виникнення сухості очей

Сухість очей може бути викликана безліччю причин, що порушують здорову слізну плівку, що складається з трьох основних частин (муціновий, водний і ліпідний). Дана комбінація в здоровому вигляді зберігає поверхню очей зволоженою, чистою і гладкою. Проблеми з будь-яким з цих шарів можуть викликати сухість очей.

Виділяють наступні причини виникнення синдрому сухого ока:

 1. Забруднене довкілля. Знаходження в повітрі різних частинок І забруднюючих речовин негативно впливає на очну поверхню.
  При носінні лінз. Порушення використання або неправильне застосування даних засобів.
 2. Сучасна робоча діяльність. Специфіка офісної роботи передбачає використання комп'ютера, випромінювання якого викликає напругу очей і зниження частоти моргання. В результаті цього відбувається зменшення секреції слізної рідини, що в підсумку призводить до пересихання очей.
 3. Прийом лікарських засобів. Використання певних медикаментів може привести до зниження виділення омиває око матеріалу. Найчастіше до препаратів, що викликають сухість очей, відносять антигістамінні, протинабрякові, протівоугревие, гормональні, антидепресанти, ліки від високого кров'яного тиску, протизаплідні засоби і медикаменти при хворобі Паркінсона.
 4. Певні захворювання. Синдром Шегрена, алергічне захворювання очей, ревматоїдний артрит, вовчак, склеродермія, хвороба трансплантата проти хазяїна, саркоїдоз, захворювання щитовидної залози або дефіцит вітаміну А.
 5. Віковий фактор. Як правило, люди старшого віку (після 50 років) відчувають проблему з нестачею продукування слізної рідини.

Варто врахувати, що проблема сухості очей властива більшою мірою жінкам, так як вироблення слізної рідини може порушуватися під час місячних, менопаузи або вагітності.

Симптоми і прояви сухості очей

 • відчуття засипання піском очей;
 • печіння і різь;
 • свербіж;
 • роздратування;
 • світлобоязнь;
 • відчуття стороннього тіла в очах.

Краплі від сухості очей

Терапія сухості очей обумовлює використання зволожуючих крапель. Дана група засобів спрямована на компенсування і відновлення зволоження ока, за рахунок чого сприяє прискореному його загоєнню і усунення неприємних відчуттів. Перевагою зволожуючих крапель є їх склад (без консервантів), при якому їх використання показано дітям і вагітним жінкам.

Зволоження та відновлення (Артелак, Оптінол, Хіло-Комод, сістейн, Виаль Сльоза, Гіпромелоза-П, Офтагель, Хіло-Кеа, Сенсівіт, Вет-Комод, Видисик, Сікапротект, СуперОптік, Офтолік, Теалоз Дуо, Унітіріс, Біотрит, Tears Naturale ® II MED, Штучні сльози, Блефарогель, Ай-ти ектоін, Офтагель, Optimal Aqua Comfort)

Також при сухості очей використовуються наступні засоби:

 • містять вітаміни;
 • антибактеріальні;
 • судинозвужувальні;
 • антисептичні.

Ви можете купити ефективні краплі для очей від сухості і втоми в Україні по недорогим цінами на сайті інтернет-аптеки apteka24.ua.

apteka24.ua надає вичерпну і надійну інформацію з питань медицини, здоров'я і благополуччя, однак постановка діагнозу і вибір методики лікування можуть здійснюватися тільки вашим лікарем! Самолікування може бути небезпечним для вашого здоров'я. apteka24.ua не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання користувачами apteka24.ua інформації, розміщеної на сайті.

Ціни на Краплі від сухості очей

Краплі від сухості очейЦіна
СуперОптік Аква краплі для очей по 5 мл, 2 шт.
236,4грн
Тобраміцин-Фармекс краплі для очей, 3 мг/мл, 5 мл
88,5грн
Офталь краплі для очей, 0,5 мг/мл, 5 мл
36,8грн
Віаль Сльоза краплі для зволоження очей, 10 мл
225,5грн
Ципронекс краплі для очей і вух розчин 0,3%, 5 мл
132,3грн