www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!
22-44

Хило-кеа 10 мл №1 капли

  • Купить Хило-кеа 10 мл №1 капли в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  • Купить Хило-кеа 10 мл №1 капли в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Артикул: 521006
333.14 грн.
Есть в наличии
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Основные физико-химические свойства:

Описание Хило-кеа 10 мл №1 капли

Глазные капли Хило-кеа 10 мл №1 выпускаются в виде герметичного контейнера типа «комод» объемом 10 мл. Такая форма отпуска максимально упрощает технику закапывания глаз, одновременно сохраняя полезные свойства препарата от внешних воздействий и предотвращая вероятные нарушения стерильности содержимого упаковки. Жидкость поступает наружу через небольшой наконечник при нажатии на дно контейнера. Схема «комода» устроена таким образом, что необходимости регулировать давление на дно контейнера нет. Количество разового высвобождения лекарства всегда одинаковое за счет работы специального клапана. В составе глазных капель гиалуронат натрия, декспантенол и стерильная вода для инъекций. С фармакологическими свойствами ингредиентов капель для глаз Хило-кеа подробнее можно ознакомиться в соответствующем разделе описания препарата.Инструкция к препарату содержит пошаговое руководство осуществления закапывания глаз, где весьма доступным языком расписан процесс и принцип работы контейнера с каплями Хило-кеа. Эффективность применения Хило-кеа для устранения признаков повышенной сухости глаз подтверждена офтальмологами многих стран и Украины в том числе. Препарат может использоваться в качестве регенерирующего состава для заживления роговичных ожогов и восстановления слизистой глаз после офтальмологических хирургических вмешательств. Часто появляются отзывы, советующие купить глазное средство Хило-кеа людям, которые испытывают дискомфорт от ношения контактных линз. Данные глазные капли действительно увлажняют слизистую оболочку глаз и могут использоваться в течение длительного времени из-за отсутствия консервирующих компонентов.Аллергические реакции на препарат возникают крайне редко, и острота зрения после использования капель не нарушается, в отличие от глазных мазей и гелей со схожим составом, которые принято считать аналогами Хило-кеа. Стоимость каплей Хило-кеа действительно выше, чем у многих препаратов аналогичного характера. Но такова цена качественного и эффективного средства для здоровья глаз, которым Хило-кеа является в полной мере. Тем, кто заботится о состоянии своего «зеркала души» можно приобрести или заказать капли Хило-кеа в Аптеке24 Ровно, Киева, Днепропетровска, Кривого Рога и других населенных пунктов.


Хило-кеа 10 мл №1 капли Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ХІЛО®-КЕА

(HYLO-CARE)

 

 

Склад:

діючі речовини: 1 мл розчину містить 1 мг натрію гіалуронату та 20 мг декспантенолу;

допоміжні речовини: кислота лимонна безводна, натрію цитрат, вода для ін’єкцій.

                                               

Лікарська форма. Краплі очні.

Основні фізико-хімічні властивості: прозорий безбарвний розчин.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються в офтальмології. Штучні замінники слізної рідини та інші нейтральні препарати.

Код АТХ S01Х A20.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Головною метою лікування сухості ока є збільшення стабільності та об’єму прекорнеальної слізної плівки. Було показано, що гіалуронова кислота, яка входить до складу препарату у вигляді натрію гіалуронату, має хімічну структуру, молекулярну масу та реологічні властивості, подібні до муцину ‒ компонента людських сліз. При місцевому застосуванні гіалуронова кислота підвищує стабільність прекорнеальної слізної плівки, позитивно впливає на епітеліальний шар, сприяє збільшенню об’єму слізної рідини та вологості рогівки, а також зменшує випаровування сліз із поверхні ока.   

Декспантенол є біологічним попередником і спиртовим аналогом пантотенової кислоти – вітаміну групи В. При офтальмологічному застосуванні декспантенол прискорює епітелізацію, наприклад, після опіків ІІ та ІІІ ступеня тяжкості, та сприяє грануляції тканин. Він покращує симптоми різних форм кон’юнктивіту та сприяє загоєнню механічних пошкоджень рогівки і зменшенню подразнень, спричинених носінням контактних лінз.

Фармакокінетика.

Натрію гіалуронат не абсорбується після місцевого застосування. Факти, які б свідчили про те, що гіалуронова кислота здатна проникати крізь рогівку, відсутні. Навіть після безпосереднього введення у внутрішню камеру ока в кровообігу були знайдені лише невимірно малі концентрації гіалуронової кислоти, що швидко метаболізувалися печінкою. Тому при застосуванні препарату розвитку системних проявів токсичності не очікується.

При місцевому застосуванні декспантенол проникає крізь шкіру, що дозволяє досягти високих місцевих концентрацій. В умовах in vivo декспантенол швидко перетворюється у пантотенову кислоту, яка значною мірою розподіляється в організмі, переважно у вигляді коферменту А.

Клінічні характеристики.

Показання.

- Для зволоження рогівки та симптоматичного лікування сухості очей (синдром «сухого ока»);

- для стимулювання реепітелізації при поверхневих ураженнях рогівки.

Протипоказання.

Гіперчутливість до будь-якого з компонентів препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Слід уникати одночасного застосування очних крапель ХІЛО®-КЕА з іншими офтальмологічними препаратами. Якщо така необхідність все ж таки існує, ці препарати слід закапувати не пізніше ніж за 30 хвилин перед застосуванням очних крапель ХІЛО®-КЕА. Однак очні мазі завжди слід наносити в останню чергу.

Оскільки при місцевому офтальмологічному застосуванні препарат одразу ж досягає цільового органа та проявляє у першу чергу фізичний ефект (зволоження поверхні ока) і не має системної дії, будь-яких лікарських взаємодій препарату, крім фізичних взаємодій з очними краплями для місцевого застосування, не очікується. 

Особливості застосування.

Препарат ХІЛО®-КЕА призначений для індивідуального застосування лише однією особою. Препарат можна застосовувати під час носіння контактних лінз, що дозволяє зробити його більш комфортним. Але для запобігання розвитку можливих реакцій несумісності із засобами для догляду за контактними лінзами після вставляння контактних лінз рекомендується зачекати приблизно 30 хвилин перед тим, як закапати препарат ХІЛО®-КЕА. У випадку тяжкої або стійкої форми сухості очей необхідно проконсультуватися з лікарем.

При закапуванні очних крапель слід уникати будь-якого контакту наконечника контейнера з оком або шкірою.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Контрольованих досліджень застосування препарату у період вагітності або годування груддю не проводилося.

Тим не менше, препарат ХІЛО®-КЕА можна застосовувати у період вагітності або годування груддю, оскільки йому не притаманна системна фармакологічна дія.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

У поодиноких випадках одразу після закапування очні краплі ХІЛО®-КЕА можуть спричиняти короткочасне затуманення зору навіть при належному застосуванні у звичайних дозах. Оскільки це може збільшувати час реакції, рекомендується розпочинати керування автомобілем або роботу зі складними механізмами через деякий час після закапування крапель за умови відновлення чіткості зору.  

Спосіб застосування та дози.

Зазвичай закапують по 1 краплі препарату в кожне око 3 рази на добу. У разі необхідності частоту закапування можна збільшити. Значне збільшення частоти закапування препарату ХІЛО®-КЕА (наприклад, більше 10 разів на добу) дозволяється проводити за рішенням лікаря-офтальмолога та під його наглядом.

Тривалість лікування лікар визначає індивідуально.

1. Зніміть ковпачок з контейнера.

2. Перед першим застосуванням препарату слід перевернути контейнер наконечником донизу та натискати на дно контейнера до появи перших крапель на отворі наконечника. Після цього контейнер готовий для подальшого використання.

3. Під час використання підтримуйте контейнер КОМОД іншою рукою, як це показано на малюнку.

4. Злегка нахиліть голову назад, відтягніть нижню повіку і сильно та швидко натисніть на дно контейнера: це активує механізм для вивільнення однієї краплі. Завдяки спеціальній системі клапана КОМОД розмір кожної краплі та швидкість вивільнення залишатимуться однаковими, однак це потребуватиме більшої сили натискання, ніж для звичайних флаконів з краплями. Повільно закрийте око для того, щоб рідина рівномірно розподілилася по його поверхні.

5. Одразу ж після використання закрийте контейнер ковпачком. Після закапування очних крапель слід упевнитися, що наконечник контейнера сухий. У разі появи на ньому рідини слід уникати будь-якого його контакту з оком або шкірою.Хило-кеа 10 мл №1 капли Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Хило-кеа 10 мл №1 капли Видеообзор

Хило-кеа 10 мл №1 капли Характеристики

Лікарська форма Краплі очні по 10 мл у багатодозових контейнерах з насосом та ковпачком № 1
Виробник УРСАФАРМ Арцнайміттель ГмбХ, Німеччина
Вік Дані щодо застосування препарату для лікування дітей відсутні.
Міжнародне найменування Artificial tears and other indifferent preparations
Показання Для зволоження рогівки та симптоматичного лікування сухості очей. Для стимулювання реепітелізації при поверхневих ураженнях рогівки.
Протипоказання Гіперчутливість до будь-якого з компонентів препарату
Склад діючі речовини: 1 мл розчину містить 1 мг натрію гіалуронату та 20 мг декспантенолу; допоміжні речовини: кислота лимонна безводна, натрію цитрат, вода для ін’єкцій.
Термін придатності 3 роки
Українська назва ХІЛО -КЕА
Упаковка флакон
Фармакотерапевтична група Засоби, що застосовуються в офтальмології. Штучні замінники слізної рідини та інші нейтральні препарати.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги
С этим товаром покупают