0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Засоби жіночої гігієни

Знайдено 54 товари
Фільтри
Ціна
-
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурна видача
Кількість в упаковці
Температура зберігання

Для кожної нормальної сучасної людини одним з головних життєвих пріоритетів є збереження доброго здоров'я протягом усього життя. Як відомо, це поняття включає в себе цілий комплекс різноманітних заходів по збереженню здоров'я, догляду за собою і загальному оздоровленню організму. В окремий блок необхідних для збереження хорошого здоров'я і самопочуття елементів прийнято виділяти особисту гігієну. Зміст власного тіла в чистоті і порядку — запорука уникнення безлічі проблем зі здоров'ям. Недотримання ж особистої гігієни часто може призвести до безлічі негативних наслідків, в тому числі, виникнення ряду серйозних захворювань.

Гігієнічні засоби для жінок

Хоч поняття загальної гігієни та догляду за собою є загальним для чоловіків і жінок, представниць прекрасної статі також необхідні деякі специфічні засоби особистої гігієни. Це прямо пов'язано з особливостями жіночого організму, а саме, протіканням менструального циклу. Усім дівчатам і жінкам не з чуток відомо про різноманітні неприємні явища, пов'язаних з певними моментами цього циклу, в які їм потрібен особливий якісний догляд.

Сьогодні ринок гігієнічних товарів пропонує велику кількість засобів для інтімнойженскойгігіени, що дозволяють представницям прекрасної статі відчувати себе комфортно і вести активний спосіб життя в будь-яких ситуаціях. Загалом їх можна умовно поділити на дві основні групи:

  • миючі засоби для жіночої гігієни — включають в себе різноманітні миючі та очищувальні засоби (мило, гелі, лактацида і т.д.), які здійснюють м'яке очищення шкірних покривів жіночих інтимних зон, не викликаючи жодних подразнень або алергічних реакцій;
  • засоби жіночої гігієни для певних періодів менструального циклу — включають в себе гігієнічні засоби у вигляді прокладок і тампонів, основне призначення яких полягає в збиранні та утриманні вологи, що виділяється жіночим організмом.

Інтимна жіноча гігієна: засоби

Завдяки бурхливому розвитку технологій виробництва і загального рівня життя сучасні жінки не відчувають дефіциту в якісних спеціалізованих гігієнічних засобах. Велика розмаїтість марок, форм випуску і показань до застосування дозволяють підібрати для себе найбільш прийнятний варіант за доступною ціною. Найбільшою популярністю користуються такі групи товарів для інтимної жіночої гігієни:

  • прокладки — представляють собою спеціальні предмети, призначені для збору менструальних виділень, протікання навколоплідних вод у вагітних жінок, а також для збору сечових виділень в клімактеричний період у жінок старшого віку;
  • тампони — по суті виконують ту ж функцію, що і гігієнічні прокладки, проте відрізняються від останніх формою і способом використання. Крім цього, на відміну від гігієнічних прокладок, тампони мають протипоказання щодо застосування, що забороняють їх використання при наявності вагінальних інфекції або будь-яких інших порушеннях інтимної мікрофлори.

При використанні всіх перерахованих засобів необхідно дотримуватися кількох обов'язкових правил:

  • ретельно вимивати руки перед і після процедури зміни засоби інтимної жіночої гігієни;
  • змінювати засоби гігієни відповідно інтенсивності виділення — це допоможе уникнути появи неприємного запаху і розмноження шкідливих бактерій;
  • регулярно використовувати очищаючі засоби для інтимної жіночої гігієни.

Засоби жіночої гігієни: ціна в аптеці

Купити високоякісні засоби інтимної жіночої гігієни ви завжди можете, скориставшись списком актуальних пропозицій в нашій аптеці. Здійснити правильний вибір допоможе пошук за назвою необхідного товару. Всі пропозиції надаються за кращими цінами і повністю відповідають всім найсуворішим санітарним нормам.

Ціни на Засоби жіночої гігієни

Засоби жіночої гігієниЦіна
Тампони Мальва Супер, 10 шт.
20,9грн
Тампони o.b. ExtraDefence Super 16 шт. + Comfort 16 шт.
98,8грн
Тампони o.b. ExtraDefence Super, 16 шт.
107,5грн
Тампони o.b. Original Super plus, 16 шт.
91,7грн
Тампони Ob Pro Comfort Normal, 16 шт.
103,5грн