0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Прокладки щоденні

Знайдено 9 товарів
Фільтри
Ціна
-
Імпортний
Рецептурна видача
Кількість в упаковці

Якщо раніше навіть при рясних критичних днях жінки користувалися підручними засобами, то сьогодні ситуація кардинально змінилася. Сучасні виробники випускають навіть щоденні прокладки. Для багатьох дівчат прокладки щоденні — звичний засіб інтимної гігієни. Вони мають свої переваги і недоліки, а тому кожна сама вирішує для себе, наскільки їй зручно ними користуватися.

Завдання цих засобів — вбирати щоденні виділення. Саме завдяки їм, жінки можуть не міняти нижню білизну кілька разів на день, досить просто здійснити заміну щоденної прокладки. До того ж, вони зазвичай тонкі і непомітні, а тому дуже зручні. Доцільність використання щоденних прокладок залежить від обсягу виділень в звичайні дні, а також дні овуляції, на початку і наприкінці менструацій. Часто щоденні прокладки використовують, щоб підстрахуватися, коли точний час початку місячних невідомо. Особливо це актуально для підлітків з нестабільним гормональним фоном. З їх допомогою, ви зможете підтримувати чистоту в довгій дорозі і за будь-яких інших обставин, коли немає можливості прийняти душ або поміняти білизну. Також ними можна користуватися при місячних, якщо ви звикли до тампонів, але не хочете в разі протікання забруднити одяг. Щоденна прокладка підкаже вам про необхідність замінити тампон до того, як ситуація стане критичною.

Щоденні прокладки

Багато хто стикався з думкою, що використання щоденних прокладок шкодить здоров'ю. І воно не позбавлене сенсу, адже при тривалому застосуванні в області статевих органів створюється певне середовище, яке сприяє розмноженню шкідливих бактерій. Коли вони потрапляють в жіночий організм, це призводить до розвитку гінекологічних захворювань, зокрема бактеріального вагінозу.

До того ж, прокладки на кожен день часто викликають алергію. Дівчата скаржаться на свербіж, подразнення шкіри. Причиною цього стають ароматизатори, які містяться в більшості таких прокладок. Ароматизатори мають ще один значний недолік. Так як вони приховують неприємні запахи, жінка може не звернути уваги на те, що вони змінилися, стали більш різкими, специфічними. А це один із симптомів деяких гінекологічних захворювань, які важливо вчасно діагностувати. При суцільній клейкій поверхні засобів, утворюється парниковий ефект, що не дає дихати шкірі, що теж не дуже добре для жіночого комфорту і здоров'я.

Не можна однозначно стверджувати, що варто уникати такого досягнення сучасності, як щоденні прокладки. Але краще ними не зловживати. Є ситуації, коли без них не обійтися, так само можна підібрати комфортний варіант і стежити за регулярною заміною. При цьому, більшість гінекологів все ж рекомендує користуватися ними час від часу.

Види щоденних прокладок можуть відрізнятися в залежності від обставин, в яких вони будуть використовуватися. Наприклад, деякі фірми випускають варіанти для різних форм нижньої білизни, зокрема стрінгів. Це дозволяє жінкам почувати себе комфортно і захищено в будь-яких ситуаціях.

Прокладки щоденні: ціна в аптеці

Купити щоденні прокладки можна в багатьох супермаркетах, а також в аптеці. Сьогодні вони не вважаються дефіцитом, користуються величезним попитом, проте ціна часто буває не зовсім прийнятною. Хороші і зручні прокладки, які не викликають алергії, можуть коштувати невиправдано дорого. На такий випадок ви можете скористатися сайтом «Аптека24». У нас представлені аналоги відомих брендів, завжди доступні ціни і широкий вибір. Ви гарантовано підберете собі оптимальні засоби особистої гігієни.

Ціни на Прокладки щоденні

Прокладки щоденніЦіна
Libresse Daily Fresh Normal №32 прокладки
44,4грн
Libresse Pantyliners Classic №50 прокладки
50,2грн
Белла Panty Classic Air №20 прокладки
32,2грн
Carefree Flexiform щоденні жіночі гігієнічні прокладки, 30 шт.
97,9грн