0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Препарати для зниження рівня цукру в крові

Знайдено 104 товари
Фільтри
Ціна
-
Взаємодія з алкоголем
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурна видача
Форма випуску
Кількість в упаковці
Температура зберігання
Об'єм
Активний інгредієнт
showMoreПоказати ще-16 товарів

Ліки при підвищеному цукрі — мало не найбільш поширені в світі, мають значну затребуваністю. Така ситуація взаємопов'язана з тим, що при діабеті 2 типу даний діагноз встановлюють у 10% людей. Якогось єдиного способу, який би допоміг повністю вилікувати це захворювання, поки що не існує. Тому пацієнти повинні мати в своєму арсеналі фармацевтичні препарати, які в короткі терміни зможуть знизити рівень цукру. Під час гострого глікемічного нападу вони іноді навіть можуть врятувати життя.
Особливості підвищення рівня цукру в організмі

Щоб поставити точний діагноз, дізнатися діабет 1 типу у пацієнта або 2 — лікар вивчає результати аналізів, перевіряє рівень глюкози в крові. Коли захворювання вже встановлено, то останній параметр перевіряють глюкометром.

Крім діабету, цукор може підніматися через інфекційних хвороб, гострих стресових ситуацій. На його зміна також впливають простудні захворювання, функціональні розлади травлення. У такому випадку важливо звернутися до лікаря вчасно, щоб він призначив список ліків.

Приймати ці ліки потрібно при наступних симптомах, що вказують на підвищений цукор:

  • сильне почуття спраги;
  • складно контрольовані позиви до сечопускання;
  • зниження зорових функцій;
  • відсутність можливості сконцентруватися, сильна стомлюваність.

В тому числі, різноманітні фармацевтичні препарати, що зменшують цукор, призначають при поганому загоєнні ран. У представниць жіночої статі про це може свідчити хронічна молочниця.

У всіх випадках, коли значно підвищується цукор, доцільно викликати бригаду швидкої допомоги, швидке реагування потрібно, щоб не допустити розвитку ускладнень і настання коми. Навіть, якщо ви вже прийняли таблетки, і стан нормалізувався, слід в будь-якому випадку отримати консультацію фахівця, щоб пройти комплексну терапію.

Цукрознижувальні засоби

Як правило, при цукровому діабеті та інших патологіях призначають лікарські препарати, ефективні проти самих серйозних симптомів. У сучасній фармакології прийнято виділяти 2 групи медикаментів, що використовуються в якості цукрознижуючих:

  • Сульфаніламіди — стимулюють вироблення ендогенного інсуліну, що призводить до пригнічення синтезу глюкози в печінці, а також утворення глюкагону. З найбільш доступних і дешевих фармацевтичних препаратів такого типу виділяють Хлорпропамід;
  • Бігуаніди — найбільш сучасні медикаментозні засоби. Їх завдання — пряма стимуляція анаеробного гліколізу, що призводить до збільшення швидкості утилізації м'язової тканиною глюкози. З ліків нового покоління виділяють метморфін.

Доцільно виділити і ще кілька груп медикаментів, які допомагають нормалізувати цукор. Зазвичай їх призначають пацієнтам з діабетом 2 типу. Це можуть бути:

  • регулятори глікемії прандального типу — відносно нові медикаменти. Зазвичай їх призначають при необхідності негайно знизити рівень глюкоза. Пояснюється це тим, що такі таблетки всмоктуються дуже швидко, і протягом невеликого проміжку часу мають активну цукрознижуючу вплив;
  • Тіазолідиндіони — відносяться до бігуанід. Розвивають тканинну і органну чутливість до глюкози;
  • Інгібітори альфа-глікозиду — вони беруть на себе роботу природних ферментів, які беруть участь в розщепленні глюкози. Беручи такі медикаменти, можна значно скоротити в кишечнику рівень глюкозной всмоктуваності.

Які в конкретному випадку використовувати препарати, повинен прийняти рішення лікар. При зниженні рівня цукру і його поступове наближення до норми, можна зупинитися на ліках, що щадять для печінки. А ось, якщо глюкоза не знижується, не обійтися без більш сильних препаратів.

При низькій ефективності інших методів лікування, вдаються до замісної інсулінотерапії. З її допомогою вдається швидко знизити рівень цукру, іноді вона є основним способом симптоматичної терапії цукрового діабету, так як швидко усуває найбільш небезпечні його прояви.

Ціни на Препарати для зниження рівня цукру в крові

Препарати для зниження рівня цукру в кровіЦіна
Арфазетин збір при цукровому діабеті у фільтр-пакетах по 1,5 г, 20 шт. - ПрАТ ФФ Віола
63,4грн
Глюкованс таблетки 500мг/5мг №30
234,1грн
Глюкофаж XR таблетки при діабеті 1000 мг, 30 шт.
306,6грн
Глюкованс таблетки 500мг/2.5мг №30
194,2грн
Глюкофаж XR таблетки 1000 мг №60
593грн