0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Зубні нитки стрічки

Знайдено 4 товари
Фільтри
Ціна
-
Імпортний
Рецептурна видача
Кількість в упаковці

Ніхто не сумнівається в необхідності, що треба кожен день добре доглядати за порожниною рота. При цьому, багато людей вважають, що два рази в день чистити зуби цілком достатньо. У кращому випадку вони користуються ополіскувачами і еліксирами, список їх доглядових засобів рідко включає в себе зубну нитку. А адже цей винахід вважається одним з найбільш корисних.

У чому необхідність зубних ниток?

Щоб назвати чистку зубів дійсно якісної, важливо обробити всі 5 поверхонь зуба. Щітка дозволяє очистити оральні, жувальні і вестибулярні поверхні, в той час, як контактним або бічних ділянках не дістається належної уваги. Наліт, що накопичується між зубами, розкладається, виділяються токсини, які сприятимуть розвитку карієсу і пародонтиту. Карієс бічних частин зубів погано піддається діагностиці і лікуванню, тому дуже важлива хороша профілактика саме цих ділянок.

Використання зубочисток насправді приносить тільки негативний ефект. Вони товсті, а тому не проникають між зубами. Матеріал розпадається на волокна, застряє між яснами і зубами, шкодить м'яким тканинам. Тільки чистка тонкою зубною ниткою дозволяє якісно і акуратно здійснити необхідні гігієнічні процедури.

Зубні нитки флос

Сьогодні виділяють різні види зубних ниток. Стандартний флос представляє собою довгу нитку з синтетики, в основному використовується нейлон. Найперші нитки були шовковими, але сучасні виробники вдаються до нього все рідше. Але деякі з них створюють спеціальні зубні щітки з шовковими нитками, що обіцяють якісний догляд.

Флос можуть обробляти засобами, стимулюючими потік крові в яснах, бактеріцидними препаратами, різними ароматизаторами.

Розрізняють такі різновиди флосів:

  • в залежності від покриття поверхні — вощена нитка і невощена;
  • за типом поперечного зрізу — пласка і кругла;
  • з просоченням — просочені нитки і без просочення.

Вощені флоси — це зубні нитки з восковим покриттям. Це допомагає їм добре прослизати між зубами, абсолютно не шкодить яснам. Але наліт такі нитки видаляють трохи гірше. Вощені нитки відмінно підходять, якщо у вас є захворювання ясен, а в бічних ділянках зубів багато пломб. Невощені вироби проникають в проміжок між зубами, розпадаються на волокна і вбирають в себе наліт.

Плоский флос рекомендують використовувати людям, у яких скупченість зубів. Їх товщина дозволяє проникнути навіть в дуже тісні проміжки. Якщо ж вони у вас широкі, оптимально підійде об'ємна зубна нитка з круглим поперечним зрізом, яка якісно очищає бічні зони.

Якщо в роті є ортодонтичні апарати і мостовидні протези, здійснювати гігієнічні заходи, в тому числі і користування ниткою, стає складніше. У такій ситуації виручить суперфлос. Це зубна нитка, призначена для ортопедичних пластинок, для брекетів. Вони вважаються особливим різновидом флосів, в них виділяють 3 ділянки:

  • тверде волокно, легко проникає між деталями конструкцій;
  • складається з губчастого волокна, розбухає від слини і адсорбує наліт з важкодоступних місць;
  • звичайний флос, який використовується для очищення проміжків, не порушених ортодонтическими конструкціями.

Великою популярністю сьогодні користується чорна зубна нитка, яка має такі ж властивості, як і звичайна, але при цьому дуже оригінально виглядає.

Як вибрати зубну нитку?

Спочатку потрібно оцінити стан своїх зубів, визначитися з цілями. Можна спробувати флоси від різних брендів, так як по загальним рекомендаціям складно врахувати всі нюанси і індивідуальні особливості. Якщо у вас не тісно розташовані зуби, немає захворювань, найкраща нитка — невощена, з круглим поперечним зрізом. Просочення можна вибрати будь-яке, за своїми уподобаннями.

При скупченому розташуванні зубів, наявності запалень, необхідні флоси, просочені бактеріцидним препаратом, у вигляді стрічки або вощеної нитки. Стрічка проникне в проміжок, не травмуючи ясна, а бактеріцидну речовину вбиває мікроби, що викликали пародонтит.

Краща зубна нитка: ціни в аптеці

Купити ліки, різні таблетки і медичні препарати, а також засоби по догляду за ротовою порожниною, можна на сайті «Аптека24». Тут ви знайдете широкий вибір зубних паст, щіток, ополіскувачів, і, звичайно, зубних ниток, за доступними цінами. Досить ввести в пошук назву, і ви дізнаєтеся про кращі пропозиції від провідних брендів, зможете оформити швидке замовлення і вже через пару днів отримати якісну і ефективну нитку.

Ціни на Зубні нитки стрічки

Зубні нитки стрічкиЦіна
Зубна нитка Сенсодин 30 м
86,5грн
Лакалут 50 м зубна нитка (флос)
119,8грн
Зубна нитка Jordan Everyday Floss 50 м
0,01грн
Jordan Expand Fresh Floss 25м зубна нитка з фтором, м'ятою, воском та зубною пастою
0,01грн