0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Препарати при діабеті 1 типу

Знайдено 45 товарів
Фільтри
Ціна
-
Взаємодія з алкоголем
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурна видача
Форма випуску
Кількість в упаковці
Температура зберігання
Об'єм
Активний інгредієнт

Діабет характеризується недостатнім виробленням інсуліну в клітинах підшлункової залози. Дисфункція органу призводить до підвищення рівня глюкози в крові. Якщо при діабеті другого типу список ліків, яких можуть поліпшити стан великий, то діабет першого типу лікується із застосуванням різних доз інсуліну. Основною проблемою цього захворювання є, то, що його неможливо вилікувати повністю. Хворий просто вчиться жити з діабетом і контролювати рівень цукру за допомогою ліків.

Засоби для лікування діабету 1 типу

Після постановки діагнозу пацієнту залишається дотримуватися трьох основних правила. Він повинен стежити за своєю дієтою, не вживати в їжу продукти з сахарозою, дотримуватися основ правильного харчування. Детально дієту допоможе розписати лікар на підставі індивідуальних особливостей організму і перебігу захворювання. Якщо дуже хочеться солодкого, є спеціальні продукти без сахарози, які допоможуть відчувати себе не позбавленим солодощів.

Необхідно займатися фізичними навантаженнями, але в міру. Варто уникати інтенсивних тренувань. Які вправи може виконувати хворий також повинен вирішити лікар.

Головною запорукою здоров'я при діабеті 1-го типу є постійне введення інсуліну. Найчастіше в схемі лікування використовується фоновий гормон, основна функція якого у забезпеченні компенсації нестачі інсуліну, який мала виробити підшлункова залоза. Продовжений гормон допомагає компенсувати вуглеці, які потрапляють з організму з продуктами харчування.

Для контролю стану необхідно приймати інсуліновмісні препарати. Діабет 1-го типу лікується тільки ними. Інсулінотерапія проводиться з використанням гормонів різної тривалості дії:

  • інсуліни короткої дії;
  • гормони з ультракоротким дією;
  • препарати із середньою тривалістю ефекту;
  • ліки з тривалою дією.

Інсуман, Рапід, Актрапід відносяться до першої групи — фармацевтичні препарати на основі інсуліну з коротким періодом дії. Необхідні процеси в організмі вони запускають через півгодини після введення, тому використовують їх за півгодини до прийому їжі. Діють медикаменти протягом 6-7 годин. Введення цих лікарських препаратів в умовах стаціонару внутрішньовенно гарантує настання ефекту вже через 1 хвилину.

Для лікування діабету 1-го типу використовуються і інсуліни ультракороткої дії. До цієї групи належать Хумалонг і НовоРапід і т. д. Дія активується через 15 хвилин після проведення процедури, тому застосовують лікарський препарат за 15 хвилин до початку прийому їжі. Ефект після введення речовини триває впродовж 4 годин максимум. Лікарські засоби цього типу добре переносяться, мають потрібні характеристиками для помпової введення.

Гормони із середньою тривалістю ефекту характеризуються тим, що їх дія розвивається через годину-півтори після введення. Представлені в цій групі медикаменти контролюють рівень цукру в крові протягом 8-12 годин. У зв'язку з цим в основному вводиться 2 рази на добу. До цієї лікарської групи належать Інсуман, Протафан. Особливість даної фармацевтичної групи інсулінів в тому, що вони мають піки дії, які можуть провокувати гіпоглікемію у хворого.

Лікують цукровий діабет 1 типу препарати з тривалим терміном дії. Нормальний рівень глюкози спостерігається при їх застосуванні протягом 20-30 годин, що дозволяє вводити його один-два рази на добу. Перевагою цих лікарських препаратів є і те, що вони не викликають гіпоглікемію.

Є безліч ліків з комбінацією гормонів з різною тривалістю дії. Наприклад, Хумодар в складі якого інсуліни з коротким і середнім дією.

Лікування цукрового діабету не обходиться і без інших груп фармацевтичних препаратів. Для підтримки нормального функціонування організму необхідно отримувати постійно дози інсуліну. Однак через перебігу захворювання страждають і інші органи. В першу чергу необхідно зміцнювати судини. Судинні препарати при діабеті 1 типу обов'язкова частина проведеної терапії. Використовуються з такою метою лікарські засоби, які розслаблюють м'язи— но-шпа, папаверин. Сприятливо на судини діють вітамін РР і комплекси вітамінів групи В, антагоністи кальцію.

Для поліпшення кровообігу використовуються вінпоцетин, цинаризин і інші речовини цієї фармацевтичної групи. Серед інших медикаментів, які можуть застосовуватися, є і противірусні препарати при діабеті 1 типу. Вони ніяк не впливають на дію інсулінів і допомагають впоратися з вірусами, якщо є така необхідність.

Ціни на Препарати при діабеті 1 типу

Препарати при діабеті 1 типуЦіна
Хумодар Б 100Р суспензія для ін'єкцій, 100 МО/мл, по 5 мл у флаконі, 1 шт.
233,7грн
Тожео СолоСтар розчин для ін'єкцій при цукровому діабеті, 300 Од/мл, 1,5 мл в шприц-ручці
488,1грн
Генсулін М30 суспензія для ін'єкцій 100 ОД/мл, в флаконі 10 мл
498,2грн
Сорбіт натуральний цукрозамінник харчовий порошок, 500 г
134,9грн
Хумодар P 100Р розчин для ін'єкцій по 100 МО/мл, 5 мл, 1 шт.
236,3грн