www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!
22-44

Левемир ФлексПен 3 мл N5 раствор для инъекций

  • Купить Левемир ФлексПен 3 мл N5 раствор для инъекций в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Артикул: 492.028
1712.87 грн.
Есть в наличии
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Основные физико-химические свойства:

Описание Левемир ФлексПен 3 мл N5 раствор для инъекций

Левемир ФлексПен – аналог базального инсулина, обладающего пролонгированным действием. Однако применение раствора для инъекций Левемир ФлексПена дает более точные прогнозы еще в начале терапии. Благодаря гипогликемизирующему эффекту препарат способствует поглощению глюкозы тканями после того как инсулин связывается с рецепторами мышечных и жировых клеток. По описанию Левемир ФлексПен также параллельно нейтрализует выделения глюкозы из печени. 

Действие раствора в среднем длится на протяжении суток, поэтому достаточно осуществлять одну или две инъекции. В сущности,  фармакологический эффект, согласно инструкции Левемир ФлексПена,  зависит от вводимой дозы. При этом препарат максимально концентрируется в сыворотке крови в течение 6-8 часов, а двукратное введение инъекции позволяет гликемии стабилизироваться уже после третьей дозы. 

Применение Левемир ФлексПен для длительного лечения пациентов с сахарным диабетом I типа более целесообразно по сравнению с проведением базально-болюсной терапии, включающей введение инсулина. По отзывам о Левемир ФлексПене у данной категории больных не наблюдается увеличение массы тела и снижается риск проявлений гипогликемии в период ночного сна.  

Цена Левемир ФлексПен 3 мл N5 раствор для инъекций актуальна при заказе на сайте. Купить Левемир ФлексПен 3 мл N5 раствор для инъекций в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Львов, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Черкассы, Черновцы.

Левемир ФлексПен 3 мл N5 раствор для инъекций Инструкция

a:2:{s:4:"TEXT";s:89045:"

І Н С Т Р У К Ц І Я

для медичного застосування препарату

 

ЛЕВЕМІР® ФЛЕКСПЕН®

(LEVEMIR® FLEXPEN®)

Склад:

діюча речовина: 1 мл розчину для ін’єкцій містить 100 ОД (≈ 14,2 мг) інсуліну детемір (рДНК)*;

1 попередньо наповнена шприц-ручка містить 3 мл, що еквівалентно 300 ОД; 

1 одиниця (ОД) інсуліну детемір відповідає одній МО людського інсуліну;

допоміжні речовини: гліцерин; фенол; метакрезол; цинку ацетат, дигідрат; натрію            гідрофосфат, дигідрат; натрію хлорид; кислота хлористоводнева розбавлена; натрію гідроксид; вода для ін’єкцій.

*вироблений за технологією рДНК в Saccharomyces cerevisiae.

 

Лікарська форма. Розчин для ін’єкцій.

Основні фізико-хімічні властивості: прозорий, безбарвний, нейтральний розчин.

 

Фармакотерапевтична група. Антидіабетичні засоби. Інсуліни та аналоги тривалої дії для ін’єкцій. Код АТX А10А Е05.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Левемір® ФлексПен® – розчинний аналог базального інсуліну з пролонгованим профілем дії, який застосовується як базальний інсулін.

Передбачуваність дії препарату більш виражена, ніж інсуліну нейтрального протаміну Хагедорна (НПХ-інсулін) та інсуліну гларгін. Пролонгована дія препарату зумовлена тісним взаємозв’язком молекул інсуліну детемір в місцях ін’єкцій і приєднанням до них альбуміну через бічний ланцюг жирної кислоти. Порівняно з інсуліном НПХ, інсулін детемір повільніше розподіляється в периферичних тканинах-мішенях. Цей комбінований механізм пролонгації дії зумовлює більш передбачуване всмоктування і профіль дії препарату Левемір® ФлексПен®, ніж інсуліну НПХ.

Цукрознижувальний ефект препарату полягає в сприянні поглинанню глюкози тканинами після зв’язування інсуліну з рецепторами м’язових і жирових клітин, а також в одночасному пригніченні виділення глюкози з печінки.

Дія препарату триває до 24 годин залежно від дози, що дає можливість обмежуватися однією чи двома ін’єкціями на добу. При введенні двічі на добу стабілізації глікемії можна досягти після  2-3  ін’єкцій.  При   введенні   препарату  Левемір®  ФлексПен®  із  розрахунку  0,2-0,4 ОД/кг маси тіла більше 50 % максимального ефекту досягається за 3-4 години і триває приблизно 14 годин після ін’єкції.

Після підшкірного введення препарату фармакологічний ефект (максимальний ефект, тривалість дії, загальний ефект) пропорційний дозі препарату.

У ході довгострокових клінічних досліджень застосування препарату Левемір® ФлексПен® забезпечувало менші повсякденні коливання рівня глюкози натще порівняно з інсуліном НПХ.

За даними досліджень, проведених за участю хворих на діабет ІІ типу, які застосовували базальний інсулін у комбінації з пероральними цукрознижувальними засобами, ефективність контролю глікемії (HbA1C) при застосуванні препарату Левемір® ФлексПен® є порівнюваною з ефективністю інсуліну НПХ та інсуліну гларгін, при цьому спостерігається менший приріст маси тіла (табл. 1).

Таблиця 1

         Зміна маси тіла після лікування інсуліном

Тривалість дослідження

Інсулін детемір один раз на добу

Інсулін детемір два рази на добу

НПХ-інсулін

Інсулін гларгін

20 тижнів

+0,7 кг

+1,6 кг

26 тижнів

+1,2 кг

+2,8 кг

52 тижні

+2,3 кг

+3,7 кг

+4,0 кг


У групі хворих, які одержували комбіноване лікування цукрознижувальними засобами та препаратом Левемір® ФлексПен®, випадки гіпоглікемії в нічні години спостерігалися на          61-65 % рідше порівняно з прийомом інсуліну НПХ.

Відкрите рандомізоване клінічне дослідження, проведене за участю хворих на діабет ІІ типу, які за допомогою оральних антидіабетичних препаратів не досягли цільового рівня контролю глікемії, було розпочато з 12-тижневого підготовчого періоду, під час якого хворі одержували ліраглютид+метформін. Наприкінці цього періоду у 61 % хворих рівень HbA1C знизився <7 %. 39 % хворих, які не досягли цільового рівня HbA1C, було розподілено на дві групи: перша додатково один раз на добу одержувала Левемір® ФлексПен®, а друга продовжувала лікування комбінацією ліраглютид+метформін. Лікування обох груп тривало 52 тижні.

Додавання препарату Левемір® ФлексПен® після 52 тижнів сприяло подальшому зниженню рівня HbA1C від 7,6 % до 7,1 %. При цьому не було зареєстровано випадків тяжкої гіпоглікемії. Тяжкою гіпоглікемією визначали стан, коли хворий не здатний самостійно надати собі допомогу і коли необхідно вводити глюкагон, або внутрішньовенно глюкозу (табл. 2).

Таблиця 2

Дані клінічного дослідження: додаткове призначення препарату Левемір® ФлексПен® до комбінації ліраглютид+метформін.

Показник

Тижні дослідження

Рандомізовано

Левемір® ФлексПен® + ліраглютид + метформін
N = 160

Рандомізовано

Ліраглютид + метформін
N = 149

P

Середні зміни HbA від вихідного рівня, %

0-26

-0,51

0,02

<0,0001

0-52

-0,50

0,01

<0,0001

Частка хворих, які досягли цільового
рівня HbA <7%, %

0-26

43,1

16,8

<0,0001

0-52

51,9

21,5

<0,0001

Зміни маси тіла від вихідного рівня, кг

0-26

-0,16

-0,95

0,0283

0-52

-0,05

-1,02

0,0416

Випадки легкої
гіпоглікемії, випадків на пацієнто-рік

0-26

0,286

0,029

0,0037

0-52

0,228

0,034

0,0011


При дослідженні ефективності тривалого (³ 6 місяців) лікування хворих на діабет І типу оптимізація контролю глікемії (за даними рівня глюкози в крові натще і HbА1c) після введення препарату Левемір® ФлексПен® виявлялася досконалішою порівняно з введенням інсуліну НПХ як базально-болюсної терапії. При цьому у хворих не збільшувалася маса тіла і знижувався ризик виникнення гіпоглікемії під час нічного сну. Після введення препарату Левемір® ФлексПен® профіль концентрації глюкози в нічні години більш безпіковий, ніж після введення інсуліну НПХ, що зумовлювало зменшення ризику розвитку гіпоглікемії.

На тлі застосування препарату Левемір® ФлексПен® траплялися випадки розвитку антитіл; однак це жодним чином не впливало на контроль глікемії.

Вагітність

Ефективність препарату Левемір® ФлексПен® було оцінено у ході відкритого рандомізованого клінічного дослідження, проведеного за участю вагітних жінок хворих на діабет І типу (n = 310). Одна група жінок  (n = 152) у базально-болюсному режимі одержувала Левемір® ФлексПен®, а друга (n = 158) – як базальний інсулін одержувала НПХ-інсулін. Обидві групи болюсно одержували НовоРапід®. На 36 тиждень гестації Левемір® ФлексПен® не гірше за НПХ-інсулін знижував рівень HbA1C у крові.

Діти

Ефективність та безпеку препарату Левемір® ФлексПен® досліджували протягом 12 місяців у ході двох рандомізованих контрольованих клінічних досліджень, проведених за участю дітей та підлітків (загалом 694 особи); в одному дослідженні брали участь 82 дитини віком 2-5 років. Обидва дослідження показали, що ефективність контролю глікемії (за рівнем HbA1C) при лікуванні препаратом Левемір® ФлексПен® у базально-болюсному режимі зіставна з такою при лікуванні НПХ-інсуліном (при межі не меншої ефективності 0,4 %). Крім того, при лікуванні препаратом Левемір® ФлексПен® відзначено менший приріст маси тіла (SD; маса тіла, скоректована за віком та статтю), ніж при застосуванні НПХ-інсуліну.

Для оцінки можливості утворення антитіл при тривалому лікуванні препаратом Левемір® ФлексПен® дослідження дітей віком 2 роки було подовжене ще на 12 місяців (усього 24 дитини). Після підвищення рівня антитіл до інсуліну протягом першого року лікування препаратом Левемір® ФлексПен® їх концентрація протягом другого року лікування знизилася до рівня, який дещо перевищував їх рівень до початку лікування. Одержані результати вказують на те, що утворення антитіл не має негативного впливу на ефективність контролю глікемії та величину дози препарату Левемір® ФлексПен®.


Фармакокінетика.
Всмоктування. Максимальна концентрація в сироватці крові досягається через 6-8 годин після введення. При введенні два рази на добу стабілізація глікемії досягається після 2-3 ін’єкцій. Індивідуальна варіабельність інтенсивності всмоктування препарату Левемір® ФлексПен® менша, ніж інших основних препаратів інсуліну.

Абсолютна біодоступність інсуліну детемір при підшкірному введенні становить приблизно         60 %.

Розподіл.  Об’єм розподілу препарату Левемір® ФлексПен® (приблизно 0,1 л/кг) свідчить про те, що значна частка інсуліну детемір циркулює в крові.

Дані досліджень зв’язування з

Левемир ФлексПен 3 мл N5 раствор для инъекций Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
  • Василий 31 год 16.09.2015 мне постоянно требуются этот препарат. Почему то не в каждой аптеке оно есть с чем это связано интересно!?
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Левемир ФлексПен 3 мл N5 раствор для инъекций Видеообзор

Левемир ФлексПен 3 мл N5 раствор для инъекций Характеристики

Лікарська форма Розчин для ін'єкцій, 100 ОД/мл по 3 мл у картриджі, по 1 картриджу в багатодозовій одноразовій шприц-ручці № 1, № 5
Виробник А/Т Ново Нордіск (виробник нерозфасованого продукту, наповнення в Пенфіл®, первинна упаковка, контроль якості та відповідальний за випуск серій кінцевого продукту; виробник для збирання, маркування та упаковки ФлексПен®, вторинного пакування), Данія Ново Нордіск Продюксьон САС (виробник продукції за повним циклом), Франція Ново Нордіск Продукао Фармасеутіка до Бразіль Лтда. (виробник нерозфасованої продукції, наповнення в Пенфіл®, первинна упаковка та збирання, маркування та упаковка ФлексПен®, вторинне пакування), Бразилія
Вік від 2 років.
Міжнародне найменування Insulin detemir
Показання Лікування цукрового діабету у дорослих та дітей віком від 2 років.
Протипоказання Підвищена чутливість до інсуліну детемір або до будь-якого інгредієнта препарату.
Склад діюча речовина: 1 мл розчину для ін’єкцій містить 100 ОД (? 14,2 мг) інсуліну детемір (рДНК)*; 1 попередньо наповнена шприц-ручка містить 3 мл, що еквівалентно 300 ОД; 1 одиниця (ОД) інсуліну детемір відповідає одній МО людського інсуліну; допоміжні речовини: гліцерин; фенол; метакрезол; цинку ацетат, дигідрат; натрію гідрофосфат, дигідрат; натрію хлорид; кислота хлористоводнева розбавлена; натрію гідроксид; вода для ін’єкцій. *вироблений за технологією рДНК в Saccharomyces cerevisiae.
Термін придатності 2,5 роки
Українська назва ЛЕВЕМІР ФЛЕКСПЕН
Упаковка Шприц-ручка
Фармакотерапевтична група Антидіабетичні засоби. Інсуліни та аналоги тривалої дії для ін’єкцій.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
С этим товаром покупают