www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Хумулин М3 100 МЕ/мл 3 мл суспензия

Loading...
    Купить Хумулин М3 100 МЕ/мл 3 мл суспензия в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Аналоги

Описание Хумулин М3 100 МЕ/мл 3 мл суспензия

Для лечения диабета применяется Хумулин М3 100 МЕ/мл 3 мл суспензия. Инструкция указывает, что медикамент является представителем фармакологической группы комбинированных инсулинов короткого и среднего действия.

Состав

Контролировать уровень глюкозы в крови возможно благодаря наличию в формуле препарата 100 МЕ инсулина человеческого и изофан инсулина человеческого. Также в полном описании есть перечень всех дополнительных препаратов. Выпускается препарат в форме суспензии, пациентам не нужно самостоятельно смешивать ингредиенты.

Показания

При лечении сахарного диабета важно соблюдать режим питания и заниматься физическими нагрузками. Однако для контроля сахара необходимо использовать инсулин, когда эффективность других лекарственных средств минимальна. Нормальный уровень сахара в крови или его показатели, приближенные к норме, позволяют не допустить осложнений, одним из которых является даже потеря зрения.

Наблюдается безопасное действие с минимумом побочных реакций, после применения Хумулин. Цена препарата оправдана сложным механизмом действия и позволяет провести лечение независимо от финансового состояния. Отзывы после использования лекарственного средства в большинстве случаев положительные, с ними можно ознакомиться на сайте.

Противопоказания

Недопустимо использовать препарат в следующих случаях:

  • низкий уровень сахара в крови;

  • индивидуальная непереносимость отдельных компонентов лекарства;

  • введение внутривенно.

Применение и дозы

Лечение препаратом проводится только врачом. Режим применения, доза определяется в индивидуальном порядке в зависимости от состояния пациента. Допустимо подкожное введение. Внутримышечная инъекция также возможна, но такой способ нежелательный. Место подкожного введения нужно менять каждый раз, в одно место вводить медикамент можно не чаще, чем раз в месяц. Нельзя попадать в сосуд. Место инъекции не растирать. Перед тем, как проводить процедуру введения нужно дополнительно пройти инструктаж.

При печеночной и почечной недостаточности потребность в инсулине может меняться, также нужно следить за состоянием для предотвращения осложнений.

Весь процесс введения детально описан в полной инструкции. Также там имеется вся доступная информация об особенностях препарата.


***********


Для лікування діабету застосовується Хумулін М3 100 МО/мл 3 мл суспензія. Інструкція вказує, що представлений медикамент є представником фармакологічної групи комбінованих інсулінів короткої і середньої дії.

Склад

Контролювати рівень глюкози в крові можливо завдяки наявності у формулі препарату 100 МО інсуліну людського і ізофан інсуліну людського. Також в повному описі є перелік всіх додаткових препаратів. Випускається препарат у формі суспензії, пацієнтам не потрібно самостійно змішувати інгредієнти.

Показання

При лікуванні цукрового діабету важливо дотримуватися режиму харчування і займатися фізичними навантаженнями. Однак для контролю цукру необхідно використовувати інсулін, коли ефективність інших лікарських засобів мінімальна. Нормальний рівень цукру в крові або його показники, наближені до норми, дозволяють не допустити ускладнень, одним з яких є навіть втрата зору.

Спостерігається безпечну дію з мінімумом побічних реакцій, після застосування Хумулін. Ціна препарату виправдана складним механізмом дії і дозволяє провести лікування незалежно від фінансового стану. Відгуки після використання лікарського засобу в більшості випадків позитивні, з ними можна ознайомитися на сайті.

Протипоказання

Неприпустимо використовувати препарат в наступних випадках:

  • низький рівень цукру в крові;

  • індивідуальна непереносимість окремих компонентів ліки;

  • введення внутрішньовенно.

Застосування і дози

Лікування препаратом проводиться тільки лікарем. Режим застосування, доза визначається в індивідуальному порядку в залежності від стану пацієнта. Припустиме підшкірне введення. Внутрішньом'язова ін'єкція також можлива, але такий спосіб небажаний. Місце підшкірного введення потрібно міняти кожен раз, в одне місце вводити медикамент можна не частіше, ніж раз на місяць. Не можна потрапляти в посудину. Місце ін'єкції не розтирати. Перед тим, як проводити процедуру введення потрібно додатково пройти інструктаж.

При печінковій та нирковій недостатності потреба в інсуліні може змінюватися, також потрібно стежити за станом для запобігання ускладнень.

Весь процес введення детально описаний в повній інструкції. Також там є вся доступна інформація про особливості препарату.


Цена Хумулин М3 100 МЕ/мл 3 мл суспензия актуальна при заказе на сайте. Купить Хумулин М3 100 МЕ/мл 3 мл суспензия в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Хумулин М3 100 МЕ/мл 3 мл суспензия Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ХУМУЛІН М3

(HUMULIN М3)

Склад:

діюча речовина: 1 мл суспензії містить 100 МО інсуліну людського і ізофан-інсуліну людського (ДНК-рекомбінантний) (складається з 30 МО розчину інсуліну та 70 МО суспензії ізофан-інсуліну людського для ін’єкцій);

допоміжні речовини: метакрезол, гліцерин, фенол, протаміну сульфат, натрію гідрофосфат дигідрат, цинку оксид, кислота хлористоводнева розбавлена, натрію гідроксид, вода для ін’єкцій.

Лікарська форма. Суспензія для ін'єкцій.

Фармакотерапевтична група. Протидіабетичні засоби. Препарати інсуліну комбінованої тривалості дії. Інсуліни та аналоги короткої тривалості дії у комбінації з інсулінами середньої тривалості дії. Код АТС А10А D01.

Клінічні характеристики.

Показання.

Лікування хворих на цукровий діабет, які потребують інсуліну для підтримання нормального рівня цукру в крові.

Протипоказання.

Гіпоглікемія, підвищена чутливість до ХумулінуÒ М3 та до будь-яких допоміжних речовин препарату, за винятком випадків застосування десенсибілізуючої терапії. Протипоказано внутрішньовенне введення.

Спосіб застосування та дози.

Дозування, графік введення та кількість ін’єкцій установлює лікар, виходячи з конкретних потреб і відповідно до кожного конкретного випадку.

ХумулінÒ М3 вводити шляхом підшкірної ін’єкції, але його також можна вводити і шляхом внутрішньом’язової ін’єкції, хоча такий спосіб введення не рекомендується. Хумулінâ М3 не можна вводити внутрішньовенно.

Підшкірну ін’єкцію робити у плече, стегно, сідниці або живіт. Місце ін’єкції необхідно змінювати, щоб ін’єкції в одне й те саме місце не повторювалось частіше одного разу на місяць.

При введенні препарату ХумулінуÒ М3 слід уникати введення голки у кровоносну судину. Після введення препарату не можна розтирати місце ін’єкції. З пацієнтами слід провести докладний інструктаж щодо методики виконання ін’єкцій.

ХумулінÒ М3 – це готова для застосування суміш розчинного та ізофан-інсуліну, яка була створена для усунення необхідності пацієнту самостійно змішувати лікарські засоби інсуліну.

Потреба в інсуліні значно змінюється при нирковій або печінковій недостатності.

Вказівки щодо застосування препарату.

Картриджі Хумулін® М3 призначені для індивідуального використання. Розчин для ін’єкцій у картриджах по 3 мл необхідно застосовувати з пен-ін’єктором, на якому позначено маркування «СЕ» згідно з рекомендаціями виробника пен-ін’єкторів.

a) Приготування дози.

Перед застосуванням Хумулінуâ М3 у картриджах слід ресуспендувати суміш інсулінів шляхом перекочування картриджу між долонями 10 разів та перевертання картриджу на 180° 10 разів до набуття суспензією рівномірного помутніння або рівномірного молочного забарвлення. Якщо рідина у картриджі не набула належного вигляду, слід повторити операцію до повного розмішування вмісту картриджа. Картриджі містять скляну кульку для полегшення розмішування. Не можна різко струшувати картридж, оскільки це може призвести до утворення піни, що заважатиме точному вимірюванню дози.

Регулярно слід перевіряти зовнішній вигляд вмісту картриджа і не використовувати його, якщо суспензія містить грудочки або якщо частинки білого кольору прилипають до дна або стінок картриджа, роблячи скло матовим.

Картриджі не призначені для змішування різних інсулінів. Порожні картриджі не можна використовувати повторно.

Щоб зарядити картридж у пен-ін'єктор, приєднати голку та зробити ін'єкцію інсуліну, слід звернутися до інструкції виробника пен-ін'єктора для введення інсуліну.

б) Введення препарату.

Ввести належну дозу інсуліну згідно із вказівками лікаря.

Побічні реакції.

Гіпоглікемія є найпоширенішим побічним ефектом інсулінотерапії у хворих на діабет. Гіпоглікемія у тяжкій формі може призвести до втрати свідомості, у деяких крайніх випадках – до летального наслідку. Дані щодо частоти гіпоглікемій не надаються, оскільки гіпоглікемія пов’язана з дозою інсуліну та з іншими чинниками, наприклад: дієта хворого та рівень фізичних навантажень.

Місцеві прояви алергії можуть проявлятися часто (від 1/100 до <1/10), включаючи зміни у місці ін’єкції, почервоніння шкіри, набряк, свербіж. Вони зазвичай тривають від кількох днів до кількох тижнів. У деяких випадках такий стан пов’язується не з інсуліном, а з іншими факторами, наприклад, з подразниками у складі засобів для очищення шкіри або відсутністю досвіду виконання ін’єкцій.

Системна алергія з’являється дуже рідко (<1/10000), але потенційно є серйознішим побічним ефектом та являє собою генералізовану форму алергії на інсулін, включаючи висипання на всій поверхні тіла, задишку, хрипи, зниження артеріального тиску, збільшення частоти ударів серця та підвищення потовиділення. Тяжкі випадки генералізованої алергії небезпечні для життя. У деяких виняткових випадках тяжкої форми алергії на ХумулінÒМ3 слід негайно вжити відповідних заходів. Може виникнути потреба у заміні інсуліну або у десенсибілізуючій терапії.

У місці ін’єкції нечасто може виникнути ліподистрофія (від 1/1000 до <1/100).

Інсулінорезистентність.

Повідомлялося про випадки набряку під час застосування інсулінотерапії, зокрема у випадках при попередньо зниженому обміні речовин, що покращувався проведенням інтенсивної інсулінотерпії.

Передозування.

Симптоми. Для передозування інсуліну не існує конкретного визначення, оскільки на рівень глюкози в крові впливають складні взаємодії між рівнем інсуліну в сироватці крові, наявністю глюкози та іншими процесами обміну речовин. Причиною гіпоглікемії може стати надлишок інсуліну з огляду на інтенсивність поглинання вуглеводів і рівень фізичної активності.

Проявами гіпоглікемії є апатія, сплутаність свідомості, відчуття серцебиття, головний біль, збільшення інтенсивності потовиділення та блювання.

Лікування. У випадках гіпоглікемії легкої форми хворим дають глюкозу або інші цукровмісні продукти внутрішньо. При гіпоглікемії середньотяжкої форми хворих слід лікувати внутрішньом’язовим або підшкірним введенням глюкагону з подальшим введенням вуглеводів разом з їжею після адекватного відновлення стану пацієнта. Проте, якщо глюкагону немає або якщо організм хворого не реагує на його введення, слід ввести глюкозу внутрішньовенно. Одразу після повернення свідомості пацієнтові слід дати їжу. Може виникнути необхідність продовжувати давати хворому вуглеводи та проводити подальший контроль рівня глюкози в крові, оскільки гіпоглікемія може з’явитися і після клінічного одужання.

Застосування у період вагітності або годування груддю. Велике значення має підтримання належного рівня глюкози в крові вагітних жінок, якщо їх лікують інсуліном (при інсулінозалежній і зумовленій вагітністю формах діабету). Потреба в інсуліні зазвичай зменшується протягом І триместру вагітності, після чого зростає протягом ІІ та ІІІ триместрів. Хворим на діабет жінкам слід повідомляти своїм лікарям про вагітність або намір завагітніти.

Пильний контроль за рівнем глюкози в крові та загальним станом здоров’я має життєво важливе значення для хворих на діабет вагітних жінок.

У хворих на діабет жінок у період годування груддю може виникнути потреба у регулюванні доз інсуліну та/або режиму харчування.

Діти. Дозування, графік введення та кількість ін’єкцій для дітей визначає лікар, виходячи з конкретних потреб і відповідно до кожного конкретного випадку.

Особливості застосування.

Будь-яка заміна типу або марки інсуліну має відбуватися під пильним медичним контролем. Зміна концентрації, марки (що відповідає певному виробнику), типу (швидкої дії, НПХ, повільної дії), виду (інсулін тваринного походження, людський інсулін, аналог людського інсуліну) та/або способу приготування (інсулін, одержаний за допомогою технології з використанням рекомбінантної ДНК, на відміну від інсуліну тваринного походження) може потребувати зміни дозування.

Дозування у разі лікування пацієнтів людським інсуліном може відрізнятися від дозування, застосовуваного при лікуванні інсулінами тваринного походження. При виникненні потреби в регулюванні доз таке регулювання можна виконувати з першої дози або протягом кількох перших тижнів або місяців.

У деяких пацієнтів, у яких були гіпоглікемічні реакції після переведення їх з режиму введення інсуліну тваринного походження на режим введення людського інсуліну, ранні попереджувальні симптоми гіпоглікемії виявилися менш явними або відмінними від симптомів, які раніше спостерігалися у цих пацієнтів при лікуванні тваринним інсуліном. У пацієнтів зі значним покращанням рівня глюкози в крові (наприклад, завдяки інтенсифікації інсулінової терапії) можуть надалі не спостерігатися деякі або жодні з ранніх попереджувальних симптомів гіпоглікемії, про що їм слід повідомити. Ранні попереджувальні симптоми гіпоглікемії також можуть бути іншими або менш явними у пацієнтів з тривалою формою діабету та діабетичною невропатією або у пацієнтів, які паралельно із застосовуваним лікуванням приймають інші медичні препарати, наприклад, бета-блокатори.

Гіпоглікемія або гіперглікемічні реакції, які не було скориговано, можуть призвести до втрати свідомості, коми або летального наслідку.

Неправильне дозування або призупинення лікування (особливо це стосується хворих на інсулінозалежний діабет) може призвести до гіперглікемії та потенційно летального діабетичного кетоацидозу.

При лікуванні людським інсуліном можуть продукуватися антитіла, хоча і в менших концентраціях, ніж у випадку застосування очищеного інсуліну тваринного походження.

Потреба в інсуліні значно змінюється при порушенні функцій надниркових залоз, гіпофіза, щитовидної залози, нирковій або печінковій недостатності.

Потреба в інсуліні також може зростати під час хвороби або під впливом емоційного стресу.

Потреба у регулюванні доз може виникнути у разі зміни інтенсивності фізичних навантажень або звичного режиму харчування.

Комбіноване застосування з піоглітазоном

Повідомлялося про випадки серцевої недостатності при комбінованому прийомі піоглітазону з інсуліном, особливо у пацієнтів, які мали фактори ризику розвитку серцевої недостатності. Дану інформацію необхідно враховувати при призначенні комбінації Хумуліну®M3 із піоглітазоном. За умови застосування даної комбінації необхідно спостерігати пацієнта щодо виникнення ознак та симптомів серцевої недостатності, збільшення маси тіла та появи набряків. Лікування піоглітазоном необхідно припинити при погіршенні серцевих симптомів.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Гіпоглікемія може негативно впливати на концентрацію уваги та рефлекторні реакції, тобто є фактором ризику в ситуаціях, що потребують згаданих якостей, наприклад, при керуванні автомобілем або експлуатуванні механічних пристроїв.

Пацієнтів слід інформувати про те, яких саме запобіжних заходів необхідно вживати перед керуванням автомобілем, щоб уникнути загострень гіпоглікемії, зокрема якщо ранні попереджувальні ознаки гіпоглікемії відсутні або не явні, або ж якщо загострення гіпоглікемії трапляються часто. За таких обставин не слід керувати автомобілем.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Деякі лікарські засоби впливають на метаболізм глюкози. Лікаря слід інформувати про будь-яке супутнє лікування, здійснюване разом із застосуванням людського інсуліну.

При необхідності використання інших лікарських засобів слід проконсультуватися з лікарем.

Потреба в інсуліні може зростати у разі застосування лікарських препаратів з гіперглікемічною активністю, таких як пероральні контрацептиви, глюкокортикоїди, гормони щитовидної залози та гормон росту, даназол, β2-симпатоміметики (наприклад, ритодрин, сальбутамол, тербуталін), тіазиди.

Потреба в інсуліні може зменшуватися у разі застосування лікарських препаратів з гіпо-глікемічною активністю, таких як оральні гіпоглікемічні препарати, саліцилати (наприклад, ацетилсаліцилова кислота), сульфаантибіотики, деякі антидепресанти (інгібітори моноаміноксидази), деякі інгібітори ангіотензинперетворювальних ферментів (каптоприл, еналаприл), блокатори рецепторів ангіотензину II, неселективні β-блокатори або алкоголь.

Аналоги соматостатину (октреотид, ланреотид) можуть як посилювати, так і послаблювати потребу в інсуліні.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Основна дія інсуліну полягає у регулюванні метаболізму глюкози. Крім того, інсулін впливає на деякі анаболічні та антикатаболічні процеси в різних тканинах. У тканинах м’язів до таких ефектів належать посилення синтезу глікогену, жирних кислот, гліцерину та білка, а також збільшення поглинання амінокислот і ослаблення глікогенолізу, неоглюкогенезу, кетогенезу, ліполізу, катаболізму білків та видалення амінокислот.

Фармакокінетика.

Хумулінâ М3суміш інсуліну короткої тривалості дії у комбінації з інсуліном середньої тривалості дії.

Препарат Хумулінâ М3 являє собою людський інсулін, який виготовляють за допомогою технологій з використанням рекомбінантної ДНК.

Фармакокінетика інсуліну не відображає метаболічну активність гормона.

Час настання ефекту Хумулінуâ М3 –30 хв після введення. Пік максимальної концентрації спостерігається між 1-ою та 8,5 годинами після ін’єкції. Тривалість гіпоглікемічного ефекту становить 14-15 годин, іноді – до 24 годин. Під час проведення токсикологічних досліджень не було виявлено жодних серйозних шкідливих наслідків, пов’язаних із застосуванням препарату.

Нижче на малюнку у вигляді жирної лінії наведено типовий профіль активності інсуліну (крива утилізації глюкози) для підшкірних ін’єкцій. Можливі варіативності в тривалості інсулінової активності або її інтенсивності у різних пацієнтів зображено у вигляді затемненої ділянки на графіку. Індивідуальна варіабельність залежить від таких факторів, як об’єм дози, температура в місці ін’єкції та рівень фізичної активності пацієнта.

Активність інсуліну


                             Час (години)

Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості: біла суспензія, що при відстоюванні дає білий осад і безбарвну або майже безбарвну рідину, що спливає на поверхню. Осад легко суспендується легким струшуванням.

Несумісність.

Не можна змішувати ХумулінÒ М3 з інсулінами інших виробників та з інсулінами тваринного походження.

Термін придатності. 3 роки.

Умови зберігання. Зберігати у недоступному для дітей і прохолодному місці при температурі від 2 °C до 8 °C. Уникати заморожування.

Під час застосування зберігати при кімнатній температурі 15-25 °C до 28 днів, захищаючи від надмірного тепла або сонячних променів.

Упаковка. Скляні картриджі по 3 мл; по 5 картриджів у картонній пачці. Скляні картриджі по 3 мл у шприц-ручках Квік-пен; по 5 шприц-ручок у картонній пачці.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник. Ліллі Франс С.А.С., Франція.

                   

Місцезнаходження. Промислова зона 2, вул. Полковника Ліллі 67640 Фегершайм, Франція.


Хумулин М3 100 МЕ/мл 3 мл суспензия Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Хумулин М3 100 МЕ/мл 3 мл суспензия Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Хумулин М3 100 МЕ/мл 3 мл суспензия Характеристики

Лікарська форма Суспензія для ін'єкцій, 100 МО/мл по 3 мл у скляному картриджі; по 5 картриджів у картонній пачці; по 3 мл у скляному картриджі; по 1 картриджу у шприц-ручці КвікПен; по 5 шприц-ручок у картонній пачці
Виробник Ліллі Франс, Франція
Вік Від 18 років
Міжнародне найменування найменування: Insulin (human)
Показання Лікування хворих на цукровий діабет, які потребують інсуліну для підтримання нормального рівня цукру в крові.
Протипоказання Гіпоглікемія, підвищена чутливість до Хумуліну М3 та до будь-яких допоміжних речовин препарату, за винятком випадків застосування десенсибілізуючої терапії. Протипоказано внутрішньовенне введення.
Склад діюча речовина: 1 мл суспензії містить 100 МО інсуліну людського і ізофан-інсуліну людського (ДНК-рекомбінантний) (складається з 30 МО розчину інсуліну та 70 МО суспензії ізофан-інсуліну людського для ін’єкцій); допоміжні речовини: метакрезол; гліцерин; фенол; протаміну сульфат; натрію гідрофосфату гептагідрат; цинку оксид; кислота хлористоводнева, 10 % розчин; натрію гідроксид, 10 % розчин; вода для ін’єкцій.
Термін придатності 3 роки
Українська назва ХУМУЛІН М3
Упаковка катридж
Фармакотерапевтична група Протидіабетичні засоби. Препарати інсуліну комбінованої тривалості дії. Інсуліни та аналоги короткої тривалості дії у комбінації з інсулінами середньої тривалості дії

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.