0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Косметика Реванес - Revanesse

Знайдено 8 товарів
Фільтри
Ціна
-
Кількість в упаковці
Об'єм

Препарати лінійки Revanesse зберігають свої моделюючі властивості в тканинах від 6 до 12 місяців завдяки достатній концентрації гіалуронової кислоти — 25 мг / мл і використання ГК з високою молекулярною масою — 2600 к / Так. Препарати лінійки ReDexis зберігають свої моделюючі властивості в тканинах до 24 місяців завдяки мікросферам декстраномерів, які стимулюють вироблення нового колагену в місці ін'єкції.

Позитивно заряджені декстраномерні молекули притягують до себе негативно заряджений колаген та еластин. Природний ефект ліфтингу зберігається в тканинах навіть після розпаду ГК. Мікросфери декстраномерів повністю розсмоктуються і виводяться з організму через 24 місяці.

Активна речовина в супозиторіях змішана з основою, яка формує свічку, яка, при введенні в тіло, плавиться. Склад і правила введення препаратів у формі свічок описуються в інструкції по застосуванню в гінекології до них.

Легкість введення

Висока пластичність препаратів лінійки Revanesse і ReDexis визначається запатентованою технологією перехресного зв'язування молекул ГК — Thixofix®, що дозволяє пов'язувати високомолекулярну ГК. Завдяки цій технології, філери Revanesse і ReDexis мають властивості тиксотропної рідини: в нормальних умовах — це гелі високої в'язкості.

Під впливом тиску (таким, як сила поршня при ін'єкції) їх в'язкість зменшується, що дозволяє легко і без зусиль вводити філлер через тонку голку, не пошкоджуючи модифіковані частки ГК. При попаданні в тканини, філери знову повертаються до свого початкового високов'язкого стану. Крім того, наші шприци забезпечені широкими виступами для пальців і розширеним поршнем, що полегшує роботу. Новий дизайн шприца забезпечує лікаря велику рухливість під час ін'єкції.

Безпека використання

Чистота і якість препаратів підтверджені численними клінічними дослідженнями і тестами з безпеки, в тому числі і FDA. Основні властивості ГК (гіалуронової кислоти), що використовується у виробництві філерів Реванесс і Редексіс: Низький вміст білка (менше 2 ppm) — максимальний стандарт чистоти ГК високий ступінь очищення (0,025 EU / МЛ ендотоксину при допустимій 0,5 EU / МЛ) монофазній ГК в складі Revanesse забезпечує рівномірну біодеградацію гелю.

Ціни на Косметика Реванес - Revanesse

Косметика Реванес - RevanesseЦіна
Імплант ін'єкція для м'яких тканин Revaness Kiss на основі гіалуронової кислоти 2х1.0мл, голка 4хG27 Акція
0,01грн
Реванес Ультра (Revanesse Ultra) 2 шприца по 1 мл
0,01грн
Реванес Кіс Плюс (Revanesse Kiss +) 2 шприца х 1,0 мл
0,01грн
РеДексіс (ReDexis) 2 шприца Х 1 мл
0,01грн
Філлер Реванес П'юр (Revanesse Pure) 2 шприца х 1,0 мл
0,01грн