0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Препарати від запалення серцевого м'яза

Знайдено 62 товари
Фільтри
Ціна
-
Взаємодія з алкоголем
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурна видача
Форма випуску
Кількість в упаковці
Температура зберігання
Об'єм
Активний інгредієнт
showMoreПоказати ще-58 товарів

Міокардит — запалення м'язової оболонки серця, яке може протікати як у гострій, так і в хронічній формі. Розвивається у людей будь-якого віку, хоча більшості пацієнтів з міокардитом 30-40 років. Найчастіше вражає жінок. Причиною появи міокардиту зазвичай виступають інфекційні захворювання, викликані вірусами, бактеріями, грибками або паразитами. При нестачі адекватного лікування, захворювання переходить у хронічну форму, що призводить до рецидивів і появи серцевої недостатності.

Пацієнти з міокардитом, найчастіше, скаржаться на болі в серці з лівого боку. Вони давлячого й колючого характеру, не проходять після прийому Нітрогліцерину. Запальні процеси рідко зачіпають тільки міокард, у багатьох пацієнтів діагностують також перикардит і ендокардит. Порушується ціліснітсь і нормальне функціонування всіх ланок імунітету, розростається сполучна тканина, розвивається атеросклероз. Зниження насосної функції серцевого м'яза при міокардиті може призвести до інвалідності й навіть летального результату. Тому при перших ознаках захворювання необхідно відразу ж звернутися до кардіолога.

Ліки проти міокардиту

Якщо в пацієнта гострий інфекційний міокардит, його необхідно госпіталізувати в стаціонарне відділення. Самостійно впоратися з цим захворюванням не можна. Дуже важливо дотримуватися постільного режиму протягом тривалого періоду, певної дієти. Лікування повинен призначати досвідчений кардіолог.

Пацієнтам знадобиться приймати такі лікарські препарати:

  • нестероїдні протизапальні засоби — Ібупрофен, Моваліс;
  • антигістамінні — Супрастин;
  • глюкокортикоїдні гормони — Преднізолон;
  • препарати калію — Аспаркам;
  • антикоагулянти — Флексан;
  • антиагреганти, зокрема Плавікс.

Також призначають противірусні та антибактеріальні засоби, у залежності від збудника захворювання. Профілактика вимагає щеплення від грипу й інших інфекційних хвороб, регулярне відвідування лікаря, зміцнення імунітету.

Засоби від міокардиту: ціни в аптеці

Ефективні медикаментозні препарати від міокардиту можна купити в аптеці. Сьогодні в наявності цілий список сучасних засобів, які допоможуть вам ефективно впоратися із захворюванням. Щоб упевнитися, що у нас найкраща ціна — введіть назву необхідного медикаменту в пошуковому рядку на сайті "Аптека24". Ми знайдемо для вас найвигідніші пропозиції  різних ліків і їх аналоги в передовій аптечній мережі країни! 

Ціни на Препарати від запалення серцевого м'яза

Препарати від запалення серцевого м'язаЦіна
Верапаміл-Дарниця таблетки по 80 мг, 50 шт.
72,5грн
Верапаміл-Дарниця таблетки по 40 мг, 20 шт.
22,4грн
Розувастатин-Дарниця таблетки по 10 мг, 30 шт.
128,2грн
Пентоксифілін-Дарниця розчин для ін'єкцій по 5 мл в ампулі, 20 мг / мл, 10 шт.
114,3грн
Нейрорубін розчин для ін'єкцій по 3 мл в ампулі, 5 шт.
551,4грн