0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Захворювання горла препарати

Знайдено 301 товар
Фільтри
Ціна
-
Взаємодія з алкоголем
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурна видача
Форма випуску
Кількість в упаковці
Температура зберігання
Об'єм
Активний інгредієнт
Календулы цветы 50г
64,3грн
Є в наявності
showMoreПоказати ще60 товарів

Причинами болю в горлі може бути роздратування, вірусна або бактеріальна інфекція. Лікування горла проводиться в залежності від діагнозу і характеру симптомів.

Ліки від болю в горлі

Одне з найпростіших і найдієвіших методів лікування горла — полоскання антисептичними і протизапальними засобами: Фурациліном, Мірамістином, Хлорофіліптом (на маслі або спирті), Йодинолом, Хлоргексидином, Ротоканом та іншими. Підійде простий розчин солі, відвар ромашки, календули, шавлії та інших лікарських трав, які знищують інфекцію, відновлюють і пом'якшують слизову ротоглотки.

Ефективно горло лікують антисептичні і рослинні таблетки, льодяники або пастилки для розсмоктування.

До даних ліків відносять:

  • природні пом'якшуючі інгредієнти — ефірні масла, рослинні екстракти;
  • анестетичні засоби місцевої дії (фенол, бензокаїн);
  • антисептики;
  • антимікробні препарати.

Препарати при захворюваннях горла

Препарати від захворювань горла підійдуть при сухості і запаленнях, спричинених переохолодженням або пересиханням слизової.

Ще один вид препаратів для лікування горла у вигляді спрея, який зрошує горло, розпорошуючи дрібні частки лікарської складу рівномірно по всій ротоглотці. Для цього балончик зі спреєм повертають наліво і направо, роблячи вприскування. Фармацевтичні препарати (Інгаліпт, Каметон, Орасепт та інші) утримують в роті близько 5 хвилин, не змиваючи і не приймаючи їжу або рідину протягом 1-2 годин після розпилення. Вміст спрею не можна вдихати, тому його не призначають дітям до 6 років. Не рекомендують аерозольних засобів при ризику виникнення бронхоспазму.

Призначається антибіотик для горла при наявності бактеріальної інфекції, збудник якої визначається бакпосівом. За ступенем впливу і агресивності до мікроорганізмів препарати при захворюванні горла розрізняються на кілька груп. Спочатку застосовуються ліки пеніцилінового підвиду. Їх мета — стрептококи і стафілококи. Однак вони можуть призвести до появи частих побічних ефектів. Настільки ж ефективні, але з меншою кількістю побічних явищ, антибактеріальні препарати категорії макролідів.

У разі неефективності препаратів перерахованих груп, призначаються антибіотики-фторхіноли або цефалоспорини. Для медикаментозного лікування горла застосовують Ампіцилін, Аугментин, Амоксицилін, Цефалексин, Тетрациклін, Еритроміцин та інші.

При вірусній етіології захворювання, особливо якщо симптоми розвинулися на тлі ГРВІ, призначають противірусні ліки. Для лікування захворювань ротоглотки потрібна точна діагностика і комплексне застосування різних методів і засобів.

Ціни на Захворювання горла препарати

Захворювання горла препаратиЦіна
Евкаліпта настойка, 25 мл - ПрАТ ФФ Віола
20,4грн
Йокс-Тева спрей при захворюваннях горла, 30 мл
236,1грн
Нагідок квітки у фільтр-пакетах, 20 шт. - ПрАТ ФФ Віола
52,5грн
Люголя розчин, 25 г - ПрАТ ФФ Віола
35,8грн
Липи квітки, 40 г - ПрАТ ФФ Віола
97,6грн