Бесплатная доставка при заказе от 91 грн Бесплатная доставка при заказе от 91 грн

  Лидоксан лимон 2 мг/0.5 мг 30 мл спрей для ротовой полости

  Loading...
   Купить Лидоксан лимон 2 мг/0.5 мг 30 мл спрей для ротовой полости в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  139,20 грн
  Есть в наличии
  До 22.06 доставка заказов на сумму от 91 грн осуществляется бесплатно!

  Доставка лекарств для большинства товаров и городов по всей Украине!
  Выберите город для расчёта стоимости доставки

  Описание Лидоксан лимон 2 мг/0.5 мг 30 мл спрей для ротовой полости

  Показания

  Воспалительные и инфекционные заболевания полости рта и глотки - такие как стоматиты, гингивиты, фарингиты, сопровождающиеся болью при глотании и раздражением.

  Противопоказания

  • Повышенная чувствительность к действующим веществам (хлоргексидина или лидокаина) или к любому из вспомогательных веществ препарата или к местным анестетикам амидного типа.
  • Возраст до 6 лет.
  • Алкогольная зависимость.
  • Противопоказано детям с судорогами мышц в анамнезе (включая фебрильные судороги), поскольку этот препарат содержит ментол.


  ******************

  Показання

  Запальні та інфекційні захворювання порожнини рота та глотки — такі як: стоматити, гінгівіти, фарингіти, що супроводжуються болем при ковтанні та подразненням.

  Протипоказання

  • Підвищена чутливість до діючих речовин (хлоргексидину або лідокаїну) чи до будь-якої з допоміжних речовин препарату або до місцевих анестетиків амідного типу.
  • Дитячий вік до 6 років.
  • Алкогольна залежність.
  • Протипоказано дітям із судомами м’язів в анамнезі (включаючи фебрильні судоми), оскільки цей лікарський засіб містить ментол.


  Цена Лидоксан лимон 2 мг/0.5 мг 30 мл спрей для ротовой полости актуальна при заказе на сайте. Купить Лидоксан лимон 2 мг/0.5 мг 30 мл спрей для ротовой полости в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

  Лидоксан лимон 2 мг/0.5 мг 30 мл спрей для ротовой полости Инструкция

  ІНСТРУКЦІЯ
  для медичного застосування лікарського засобу
  ЛІДОКСАН СПРЕЙ
  (LIDOKSAN  SPRAY)

  Склад:

  діючі речовини: хлоргексидину диглюконат, лідокаїну гідрохлорид;

  1 мл препарату містить хлоргексидину диглюконату 2 мг, лідокаїну гідрохлориду 0,5 мг;

  допоміжні речовини: кислота лимонна, моногідрат; гліцерин; сахарин натрію; ментол; цинеол; етанол 96%; вода очищена.

  Лікарська форма. Спрей для ротової порожнини.

  Основні фізико-хімічні властивості: прозорий, безбарвний розчин з запахом м’яти та спирту та освіжаючим смаком ментолу.

  Фармакотерапевтична група.

  Препарати, що застосовуються при захворюваннях горла. Код АТХ R02A.

  Фармакологічні властивості.

  Фармакодинаміка.

  Хлоргексидин є катіонним антисептиком класу біс-бігуанідів, який чинить антибактеріальну дію як на грампозитивні (наприклад Micrococcus sp., Staphylococcus sp., Streptococcus sp., Bacillus sp., Clostridium sp., Corynebacterium sp.), так і на грамнегативні мікроорганізми (хоча й меншою мірою), переважно на вегетативну форму (при кімнатній температурі він неактивний проти бактеріальних спор). Він також чинить протигрибкову дію відносно дерматофітів та грибів. Препарат швидко інактивує деякі ліпофільні віруси (наприклад вірус грипу, вірус герпесу, ВІЛ).

  Препарат діє як бактеріостатик в низьких концентраціях, а у високих концентраціях чинить бактерицидну дію. Молекула хлоргексидину несе потужний позитивний заряд — і таким чином абсорбується на негативно заряджених ділянках бактерійної клітинної стінки. Абсорбція специфічна і локалізується на спеціальних, фосфатовмісних ділянках бактерійної клітинної стінки. Це порушує цілісність клітинної мембрани і призводить до підвищеної проникності.

  Хлоргексидин абсорбується на поверхні зубів, розташованих у роті пластинах або слизовій оболонці порожнини рота; це дає змогу препарату залишатися у ротовій порожнині протягом більш тривалого періоду часу.

  Ефективність антисептиків та дезінфекційних засобів залежить від концентрації, температури та часу експозиції.

  Лідокаїну гідрохлорид є периферійним місцевим анестетиком амідного типу. Він проявляє поверхневий аналгетичний ефект.

  Як місцевий анестетик лідокаїн має той самий механізм дії, що й інші препарати цієї групи; він блокує генерацію і проведення нервових імпульсів у чутливих, рухових і вегетативних нервових волокнах. Він безпосередньо впливає на мембрани клітин, інгібуючи надходження іонів натрію в нервові волокна через мембрани. У зв'язку з прогресуючим поширенням анестезуючого ефекту зростає поріг електричного збудження в периферичних нервах, проведення нервового імпульсу сповільнюється, а відтворення потенціалу дії послаблюється, що в кінцевому підсумку, призводить до повного блокування нервового імпульсу. В цілому, місцеві анестетики швидше блокують вегетативні нерви, дрібні немієлінізовані (відчуття болю) і дрібні мієлінізовані (відчуття болю, температури), ніж великі мієлінізовані волокна (відчуття дотику, тиску).

  На молекулярному рівні лідокаїн специфічно блокує натрієві іонні канали в неактивному стані, що перешкоджає генеруванню потенціалу дії та запобігає проведенню нервового імпульсу при місцевому застосуванні лідокаїну поблизу нерва.

  Вплив на периферичні нерви є важливим, якщо лідокаїн застосовують як місцевий анестетик. Оцінка співвідношення між ефективністю та токсичністю є сприятливою. Спричинені лідокаїном алергічні реакції спостерігаються дуже рідко.

  Окрім блокування збудження в периферичних нервах, місцеві анестетики впливають на всі органи, де відбувається збудження імпульсів. Спостерігається вплив на центральну нервову систему, автономні ганглії, нервово-м'язові з'єднання та всі форми м'язових волокон. Лідокаїн також являє собою антиаритмічний препарат Ib класу.

  Фармакокінетика.

  Хлоргексидин.

  Абсорбція. Після місцевого або перорального застосування хлоргексидин погано абсорбується. Під час фармакокінетичних досліджень виявлено, що приблизно 30% хлоргексидину залишається у ротовій порожнині після промивання, і в подальшому поступово вивільняється у слину.

  Розподіл. Хлоргексидин значною мірою зв’язується з білками у слині.

  Метаболізм та виведення. Хлоргексидин не накопичується в тканинах організму. Ступінь його метаболізму є незначним. Після застосування всередину 300 мг хлоргексидину глюконату приблизно 90% дози виводиться з жовчю і калом, а менше 10% – із сечею.

  Лідокаїн.

  Абсорбція. Ступінь системної абсорбції лідокаїну залежить від ділянки та шляху застосування. Він швидко абсорбується із травного тракту, слизових оболонок та через пошкоджену шкіру.

  У здорових дорослих, які застосовують 2% розчин для промивання ротової порожнини, лідокаїн в плазмі крові не виявлявся. У дітей та дорослих з імунною недостатністю лідокаїн повторно абсорбується через слизову оболонку ротової порожнини у плазму крові. Концентрація лідокаїну в плазмі крові становить приблизно 0,2 мкг/мл, але токсична концентрація у плазмі становить 5 мкг/мл.

  Анестезувальна дія лідокаїну після місцевого застосування проявляється через 2–5 хвилин та триває протягом 30–45 хвилин. Анестезія є поверхневою і не поширюється на підслизові структури.

  Розподіл. Лідокаїн інтенсивно розподіляється по всіх тканинах (нирки, легені, печінка, серце, підшкірно-жирова клітковина). Лідокаїн долає гематоенцефалічний та плацентарний бар’єр та виділяється з грудним молоком.

  Метаболізм та виведення. Лідокаїн метаболізується шляхом першого проходження через печінку. Його біодоступність після перорального застосування становить 35 %. 90 % деалкілується у печінці. Перші два метаболіти (моноетилгліцинксилідин и глицинксилідин)  є фармакологічно активними. У деяких пацієнтів ці два метаболіти чинять токсичну дію на центральну нервову систему.

  Лідокаїн виводиться переважно у вигляді метаболітів нирками, 10 % виводиться у незміненому вигляді. Біологічний період напіввиведення лідокаїну становить 1,5–2 години у дорослих пацієнтів. Біологічний період напіввиведення метаболітів лідокаїну становить 2–10 годин.

  Клінічні характеристики.

  Показання.

  Запальні та інфекційні захворювання порожнини рота та глотки — такі як: стоматити, гінгівіти, фарингіти, що супроводжуються болем при ковтанні та подразненням.

  Протипоказання.

  - Підвищена чутливість до діючих речовин (хлоргексидину або лідокаїну) чи до будь-якої з допоміжних речовин препарату або до місцевих анестетиків амідного типу.

  - Дитячий вік до 6 років.

  - Алкогольна залежність.

  - Протипоказано дітям із судомами м’язів в анамнезі (включаючи фебрильні судоми), оскільки цей лікарський засіб містить ментол.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

  Лідокаїн є інгібітором ферменту CYP1A2 та меншою мірою – ізоферментів 2D6 та 3A4, але взаємодії із субстратами цих ферментів при застосуванні препарату у рекомендованих дозах є клінічно незначущими.

  Пацієнтам не слід приймати Лідоксан Ментол Спрей одночасно з інгібіторами холінестерази (наприклад неостигміном, дистигміном, піридостигміном) або з іншими лікарськими засобами для лікування тяжкої міастенії.

  На фоні лікування хлоргексидином/лідокаїном не слід застосовувати інші місцеві антисептики для одночасної дезінфекції горла. Це не стосується інших лікарських засобів, що містять хлоргексидин/лідокаїн, через вміст однакового діючого інгредієнта. При одночасному застосуванні спрею та льодяників пацієнтам не слід перевищувати добову дозу (див. розділ «Спосіб застосування та дози»).

  Дітям не слід застосовувати комбінацію спрею та льодяників.

  Лідоксан Ментол Спрей несумісний з деякими речовинами, які часто входять до складу зубних паст. Таким чином, інтервал між чищенням зубів і прийомом препарату повинен становити щонайменше 30 хвилин.

  Особливості застосування.

  При бактеріальних інфекціях, що супроводжуються підвищенням температури тіла, Лідоксан Ментол Спрей використовують як додатковий лікарський засіб  після консультації з лікарем.

  Слід бути обережним, призначаючи препарат пацієнтам із серцевою недостатністю, порушенням функції печінки, а також пацієнтам, які одночасно приймають аналоги лідокаїну (антиаритмічні засоби класу І), через можливе посилення побічної дії лідокаїну.

  Пацієнтам, схильним до реакцій гіперчутливості, Лідоксан Ментол Спрей слід застосовувати з обережністю.

  Пацієнтам не слід застосовувати цей лікарський засіб більше 3 - 4 днів. Його рекомендується використовувати лише до зменшення болю і подразнення глотки, спричинених запаленням. Якщо за цей час стан пацієнта не покращується, слід припинити лікування та звернутися до лікаря.

  Пацієнтам слід уникати контакту препарату з очима. У разі попадання препарату в очі — необхідно промити їх чистою водою або розчином для промивання очей протягом щонайменше 15 хвилин, утримуючи повіки відкритими.

  Після застосування  не слід приймати їжу або напої та чистити зуби.

  Цей лікарський засіб містить 41,6 % об. етилового спирту. Одна доза (при натисненні на насадку розпилювача - 0,15–0,20 мл) містить 0,0504–0,0672 г етилового спирту. Максимальна разова доза для дорослих та дітей віком від 12 років (1 мл розчину або 5 натиснень на насадку розпилювача) містить до 336 мг етилового спирту (що еквівалентно 8,5 мл пива або 3,5 мл вина). Максимальна разова доза для дітей віком від 6 до 12 років (3 натиснення на насадку розпилювача) містить 201 мг етилового спирту (що дорівнює 5,1 мл пива або 2,1 мл вина на дозу). Після першого застосування препарату використовувати флакон не більше 3 місяців, але не більше зазначеного на упаковці терміну придатності.

  Лідоксан Ментол Спрей шкідливий для людей з алкоголізмом.

  Вміст етилового спирту слід брати до уваги при призначенні препарату вагітним та жінкам, які годують груддю, дітям та особам  групи високого ризику, наприклад пацієнтам із захворюваннями печінки чи епілепсією.

  Пацієнти з цукровим діабетом. Лідоксан Ментол Спрей не містить сахарози, тому його можна застосовувати пацієнтам з цукровим діабетом.

  Лидоксан лимон 2 мг/0.5 мг 30 мл спрей для ротовой полости Все формы препарата

  Отзывы и вопросы

  Отзывы:
  Оставить отзыв
  Как Вы оцениваете этот товар
  Вопросы:
  Задать вопрос

  Лидоксан лимон 2 мг/0.5 мг 30 мл спрей для ротовой полости Видеообзор

  Основные физико-химические свойства:

  Лидоксан лимон 2 мг/0.5 мг 30 мл спрей для ротовой полости Характеристики

  Виробник Лек Фармацевтична компанія д.д. (випуск серій), Словенія Лабораторіа Кваліфар НВ (Кваліфар НВ) (виробництво за повним циклом), Бельгія
  Показання Запальні та інфекційні захворювання порожнини рота та глотки — такі як: стоматити, гінгівіти, фарингіти, що супроводжуються болем при ковтанні та подразненням.
  Протипоказання - Підвищена чутливість до діючих речовин (хлоргексидину або лідокаїну) чи до будь-якої з допоміжних речовин препарату або до місцевих анестетиків амідного типу. - Дитячий вік до 6 років. - Алкогольна залежність. - Протипоказано дітям із судомами м’язів в анамнезі (включаючи фебрильні судоми), оскільки цей лікарський засіб містить ментол.
  Склад діючі речовини: хлоргексидину диглюконат, лідокаїну гідрохлорид; 1 мл препарату містить хлоргексидину диглюконату 2 мг, лідокаїну гідрохлориду 0,5 мг; допоміжні речовини: кислота лимонна, моногідрат; гліцерин; сахарин натрію; ментол; цинеол; етанол 96%; вода очищена.
  Термін придатності 2 роки
  Українська назва ЛІДОКСАН СПРЕЙ
  Упаковка спрей для ротової порожнини, 2 мг/0,5 мг на 1 мл; по 30 мл у флаконі, по 1 флакону в коробці
  Фармакотерапевтична група Препарати, що застосовуються при захворюваннях горла.

  Сертификаты

  Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
  Аналоги