www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Орасепт 177 мл аэрозоль

Loading...
  Купить Орасепт 177 мл аэрозоль в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Орасепт 177 мл аэрозоль в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Орасепт 177 мл аэрозоль в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
224.7 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.
Рекомендуем

Описание Орасепт 177 мл аэрозоль

Показания

Как болеутоляющее и антисептическое средство:

 • при инфекционно-воспалительных заболеваниях полости рта и глотки (ангина, фарингит, тонзиллит, стоматит, гингивит, пародонтит)
 • после проведенных манипуляций в полости рта и глотки, стоматологических операций;
 • при пользовании зубными протезами или ортодонтическими аппаратами.

Противопоказания

Повышенная чувствительность к компонентам препарата. Нарушение функции печени или почек тяжелой степени. Не следует применять фенол в виде спрея для горла больным с воспалением надгортанника, при воспалительных заболеваниях с распространенным поражением слизистых оболочек.

********************

Показання

Як болезаспокійливий та антисептичний засіб:

 • при інфекційно-запальних захворюваннях ротової порожнини та глотки (ангіна, фарингіт, тонзиліт, стоматит, гінгівіт, пародонтит);
 • після проведених маніпуляцій у порожнині рота та глотки, стоматологічних операцій;
 • при користуванні зубними протезами або ортодонтичними апаратами.

Протипоказання

 • Підвищена індивідуальна чутливість до будь-яких компонентів препарату.
 • Порушення функції печінки або нирок тяжкого ступеня. 
 • Не слід застосовувати фенол у вигляді спрею для горла хворим із запаленням надгортанника, при запальних захворюваннях з поширеним ураженням слизових оболонок.Цена Орасепт 177 мл аэрозоль актуальна при заказе на сайте. Купить Орасепт 177 мл аэрозоль в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Орасепт 177 мл аэрозоль Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

 

ОРАСЕПТ

 

 

Склад лікарського засобу:

діючі речовини:

1 мл містить фенолу 14 мг;

допоміжні речовини: вода очищена, гліцерин, сахарин натрію, ароматизатор вишневий, барвник FD&С червоний № 40 (Е 129).

 

Лікарська форма. Спрей оральний.

 

Прозора рідина червоного кольору із запахом вишні/фенолу.

 

Назва і місцезнаходження виробника.

Фамар A.В.Е. Авлон Плант,

49 км Національної траси Афіни-Ламія, Авлона Аттика, 19011, Греція /

Famar A.V.E. Avlon Plant,

49th km National Road Athens-Lamia, Avlona Attiki, 19011, Greece

 

Назва і місцезнаходження заявника. Байєр Консьюмер Кер АГ, Швейцарія; Петер Меріан-Штрассе 84, 4052 Базель, Швейцарія /

Bayer Сonsumer Care AG, Switzerland;  Peter Merian-Strasse 84, 4052 Basel, Switzerland.

 

Фармакотерапевтична група. Препарати, що застосовуються при захворюваннях горла. Антисептики. Фенол.

Код АТС R02A A19.

 

Активною речовиною даного препарату є фенол; у низьких концентраціях (від 0,25 % до      1,5 %) його водно-гліцериновий розчин застосовується як місцевий антисептичний (бактерицидна і протигрибкова дія) і місцевий анестезуючий засіб для оброблення слизової оболонки порожнини рота та глотки. Гліцерин має пом'якшувальну дію на слизову оболонку ротової порожнини.

Фенол, що входить до складу препарату, всмоктується та виділяється слизом, з подальшим виведенням через шлунково-кишковий тракт. У випадку передозування фенол метаболізується у печінці та виводиться нирками.

 Клінічні характеристики

Показання для застосування.

Як болезаспокійливий та антисептичний засіб:

−     при інфекційно-запальних захворюваннях ротової порожнини та глотки (ангіна, фарингіт, тонзиліт, стоматит, гінгівіт, пародонтит);

−     після проведених маніпуляцій у порожнині рота та глотки, стоматологічних операцій;

−     при користуванні зубними протезами або ортодонтичними апаратами.

 

Протипоказання.

Підвищена індивідуальна чутливість до препарату. Порушення функції печінки або нирок ступеня. тяжкого Не слід застосовувати фенол у вигляді спрею для горла хворим із запаленням надгортанника, при запальних захворюваннях з поширеним ураженням слизових оболонок.

 

Належні заходи безпеки при застосуванні.

Спрей призначений для нетривалого застосування. Якщо симптоми хвороби не минають протягом 5 днів, це може свідчити про наявність органічної патології (абсцес, неоплазма), що потребує інших методів лікування.

Концентрація фенолу у препараті визнана безпечною щодо токсичності або онкогенності.

Орасепт не чинить пошкоджувальної  дії на зубну емаль.

 

Особливі застереження.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Немає даних щодо застосування препарату у період вагітності або годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Не впливає.

Діти.

Дітям віком до 12 років слід використовувати цей засіб під наглядом дорослих. Дітям віком до 2 років препарат не можна застосовувати.

 

Спосіб застосування та дози.

Розпилювати у ротовій порожнині та/або глотці, рідину можна проковтнути. Дітям віком від 2 до 12 років розпилення проводять, натискаючи 3 рази на розпилювач флакона. Дітям віком від 12 років та дорослим – натискаючи 5 разів. Повторювати розпилення кожні 2-4 години або відповідно до рекомендацій лікаря. Тривалість застосування визначається клінічним ефектом та переносимістю препарату.

 

Передозування.

При застосуванні внутрішньо фенол викликає ураження слизових оболонок, нудоту, блювання, підвищення потовиділення, діарею. Можливі запаморочення та слабкість. Спочатку може виникати збудження, після якого настає втрата свідомості. Відзначається депресія центральної нервової системи з пригніченням кровообігу та дихання. Можливий розвиток набряку легень, ураження печінки або нирок, що призводить до порушення функції цих органів. Летальний наслідок настає внаслідок порушення дихання, летальна доза – 1-15 г фенолу, застосованого внутрішньо. У разі передозування рекомендується симптоматичне лікування (промивання шлунка, у разі необхідності – госпіталізація у токсикологічне відділення).

 

Побічні ефекти.

При застосуванні препарату можливі алергічні реакції, включаючи шкірні висипання; кропив’янка, свербіж, ангіоневротичний набряк. Можливі реакції у місці нанесення, місцевий набряк горла.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Препарат призначають у комплексній терапії запальних захворювань ротової порожнини і горла разом із сульфаніламідами, антибіотиками, вітамінами.

Без консультації лікаря не слід застосовувати препарат одночасно з лікарськими засобами для терапії міастенії; препаратами, що пригнічують центральну нервову систему; дезінфікуючими розчинами, у складі яких містяться важкі метали; інгібіторами моноаміноксидази; блокаторами нейром’язової передачі; опіоїдами; вазоконстрикторами.

 

Термін придатності. 2 роки.

 

Умови зберігання.

Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 ºС. Не заморожувати.

 

Упаковка.

 По 177 мл спрею у пластиковому флаконі.

 

Категорія відпуску. Без рецепта.


Орасепт 177 мл аэрозоль Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
 • inga 09.09.2016 Первый раз, назначил врач при стоматите, буквально за пару дней все прошло. Приятный вкус, объемный , на долго хватает. Вылечили горло ребенку. Пользуемся всей семьей.
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Орасепт 177 мл аэрозоль Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Орасепт 177 мл аэрозоль Характеристики

Виробник Фамар A.В.Е. Авлон Плант/ Famar A.V.E. Avlon Plant
Міжнародне найменування Phenol
Показання Як болезаспокійливий та антисептичний засіб: при інфекційно-запальних захворюваннях ротової порожнини та глотки (ангіна, фарингіт, тонзиліт, стоматит, гінгівіт, пародонтит); після проведених маніпуляцій у порожнині рота та глотки, стоматологічних операцій; при користуванні зубними протезами або ортодонтичними апаратами.
Протипоказання Підвищена індивідуальна чутливість до будь-яких компонентів препарату. Порушення функції печінки або нирок тяжкого ступеня. Не слід застосовувати фенол у вигляді спрею для горла хворим із запаленням надгортанника, при запальних захворюваннях з поширеним ураженням слизових оболонок.
Склад діюча речовина: фенол; 1 мл містить фенолу 14 мг; допоміжні речовини: вода очищена, гліцерин, сахарин натрію, ароматизатор вишневий, барвник FD&С червоний № 40 (Е 129).
Термін придатності 2 роки.
Українська назва Орасепт
Упаковка По 177 мл спрею у пластиковому флаконі.
Фармакотерапевтична група Препарати, що застосовуються при захворюваннях горла. Антисептики. Фенол.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

 • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги