0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Тест-смужки для глюкометра

Знайдено 13 товарів
Фільтри
Ціна
-
Взаємодія з алкоголем
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурна видача
Кількість в упаковці
Температура зберігання

Вам постійно потрібно контролювати рівень цукру в крові? Обов'язково придбайте глюкометр, ланцети для забору крові та тест-смужки для глюкометра.

Що являють собою тест-смужки?

Тестові смужки для глюкометра — індикаторні пластини, що вступають в реакцію з кров'ю. Завдяки високій гігроскопічності, змінні пластини забезпечують швидке вбирання крові і дозволяють відстежувати рівень цукру в крові у діабетиків.

Більшість тест-смужок для глюкометра оснащені контрольною зоною індикатора, яка починає змінювати колір при попаданні на неї капілярної крові. Залежно від ступеня фарбування, можна визначити концентрацію рівня цукру в крові пацієнта.

Тестові смужки для глюкометра продаються в баночках або тубусах і зазвичай розфасовані по 25 або 50 штук. Також у продажу зустрічаються і тест-смужки в спеціально упакованих пластинах, де кожен видатковий матеріал упакований в герметичну індивідуальну упаковку. Така упаковка вважається дуже зручною і дозволяє розпаковувати по 1 смужці, не розкриваючи інші. Сьогодні в аптеці можна знайти великий вибір тест-смужок різних виробників і розмірів.

Як вибрати тест-смужки на глюкометр?

При виборі індикаторних смужок необхідно звертати увагу на:

  • розміри смужок (ширину і довжину);
  • кількість активних поверхонь. Краще купувати двосторонні смужки, оскільки вони здатні вбирати тестований матеріал з двох сторін, що дуже зручно для людей з тремором кінцівок і поганим зором;
  • необхідність у введенні спец коду. Оптимальним вибором стануть вироби, які не вимагають введення коду при кожній здачі крові на глюкозу. Досить один раз ввести код при використанні першої смужки з упаковки;
  • кількість тестових смужок в упаковці. Купуйте тест-смужки в індивідуальній упаковці. Вони зручні при транспортуванні і мають більш тривалий термін зберігання;
  • модель глюкометра. Вона повинна відповідати марці тест-смужок;
  • термін придатності. Не можна використовувати прострочені "витратні матеріали".

Зверніть увагу!

При проведенні виміру стежте за тим, щоб индикаторное віконце було повністю заповнене капілярної кров'ю, інакше ви отримаєте неправильний замір. Тест-смужка призначена для одноразового використання і не може застосовуватися повторно!

Ціни на Тест-смужки для глюкометра

Тест-смужки для глюкометра Ціна
One Touch Ultra тест-смужки для визначення рівня глюкози, 50 шт.
871,5грн
One Touch Select тест-смужки для вимірювання рівня глюкози в крові, 50 шт.
706,7грн
Тест-смужки до глюкометру GlucoDr Аuto AGM 4000, 50 шт.
198,9грн
Тест-смужки One Touch Ultra Plus, 50 шт.
425,1грн
Тест-смужки Акку-Чек Актив (Accu-Chek Active), 50 шт.
360,7грн