0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Допоміжні засоби від діабету

Знайдено 104 товари
Фільтри
Ціна
-
Взаємодія з алкоголем
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурна видача
Форма випуску
Кількість в упаковці
Температура зберігання
Об'єм
Активний інгредієнт
showMoreПоказати ще-16 товарів

Повністю вилікуватися від цукрового діабету поки неможливо, але сучасна медицина володіє широкими можливостями, які допомагають впоратися з його основними проявами. Таблетки, що виконують стабілізуючий стан функції, знижують небезпечні наслідки для організму, викликані розладами в процесі обміну речовин.

Важливо розуміти, що хвороба тільки тоді лікується успішно, коли пацієнт не просто приймає рекомендовані лікарем медикаментозні засоби, а й строго дотримується спеціальної дієти. Ще один важливий компонент, що сприяє стабілізації стану пацієнтів з діабетом — фізичні навантаження. Вони повинні підходити пацієнтові за віком і станом здоров'я.

Особливості лікування цукрового діабету

Лікування цукрового діабету має бути спрямоване на нормалізацію в організмі обсягу глюкози. Щоб це здійснити, важливо постійно стежити за рівнем цукру в крові, дотримуватися заходів, щоб він не збільшився.

Ефективне лікування передбачає проведення комплексної терапії, а саме:

  • прийом призначених лікарем таблеток;
  • виключення з раціону багатих вуглеводами продуктів;
  • своєчасну діагностику ускладнень, які супроводжують хворобу.

Також лікар може порекомендувати допоміжні препарати, в залежності від стану хворого, наявності супутніх захворювань. Терапія може відрізнятися в залежності від типу діабету. Якщо у пацієнта 1 тип, йому знадобляться ін'єкції інсуліну, так як організм в такому випадку не може виробляти його самостійно.

Вибирати ліки, в тому числі і додаткові препарати, може тільки лікар. Навіть при тому, що деякі з них називаються однаково, вони можуть діяти з різною швидкістю і по-різному очищати інсулін.

Допоміжні препарати при діабеті

Якщо у пацієнта діабет 2 типу, вони можуть протягом довгого часу не приймати медикаменти, так як в цьому випадку хвороба прогресує з меншою швидкістю. Тому замість них рекомендують дієту, спорт, а також різні вітаміни, біологічно активні добавки, цукрозамінники, продукти для діабетиків. Все це допомагає нормалізувати ступінь вмісту цукру в крові. Але зупинити захворювання вони все ж не зможуть, тому з якогось етапу лікар все ж призначить таблетки при діабеті. Причиною їх призначення також може стати недостатня ефективність вже використовуваних методів.

Виділяють 3 групи фармацевтичних препаратів, необхідних при діабеті. Класифікують їх в залежності від основного впливу на організм людини:

  1. Кошти, спрямовані на стимуляцію роботи підшлункової залози.
  2. Медикаменти, які допомагають збільшувати тканинну чутливість організму до того, як інсулін впливає на обмінні процеси.
  3. Ліки, які обумовлюють уповільнення всмоктування глюкози шлунком, а також прискорення виведення з організму вуглеводів залози.

Для кожної категорії є медикаменти, які мають будь-якого властивістю на максимумі. Наприклад, препарат може і стимулювати роботу підшлункової залози, і виділяти гормон інсулін. Кошти з першої групи добре переносяться організмом, тому їх призначають досить часто, як пацієнтам з діабетом другого типу, так і людям з ожирінням, в якості профілактики.

Медикаменти з другої групи дозволяють мінімізувати синтез глюкози в печінці. Це допомагає провести монотерапию і комбіновану терапію ще ефективніше.

Новим словом в медицині стали лікарські препарати, що уповільнюють процес всмоктування вуглеводів глюкози шлунком. Вони застосовуються також для пацієнтів, у яких порушений обмін речовин. Але є і протипоказання — захворювання нирок, шлунково-кишкового тракту.

Класифікація на 3 групи вважається досить умовною, так як багато засобів мають властивості, які дозволяють визначити їх відразу до декількох категорій.

Крім перерахованих, часто пацієнтам призначають антиоксиданти. Необхідність викликана збільшенням в організмі кількості вільних радикалів. Через порушення обміну речовин, посилюється стан підшлункової залози, захворювання прогресують, в структурі відбуваються незворотні зміни.

Ціни на Допоміжні засоби від діабету

Допоміжні засоби від діабету Ціна
Арфазетин збір трав при цукровому діабеті, 75 г - ПрАТ ФФ Віола
55,8грн
Арфазетин збір при цукровому діабеті у фільтр-пакетах по 1,5 г, 20 шт. - ПрАТ ФФ Віола
75,2грн
Фіточай Ключі Здоров'я N62 діабетонік 1.5 г N20
55,9грн
Глюкованс таблетки 500мг/5мг №30
234,1грн
Глюкофаж XR таблетки при діабеті 1000 мг, 30 шт.
298,4грн