Бесплатная доставка при заказе от 91 грн Бесплатная доставка при заказе от 91 грн

  Тиогамма 600 мг №30 таблетки

  Loading...
   Купить Тиогамма 600 мг №30 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  Нет в наличии
  До 22.06 доставка заказов на сумму от 91 грн осуществляется бесплатно!

  Доставка лекарств для большинства товаров и городов по всей Украине!
  Выберите город для расчёта стоимости доставки
  Аналоги

  Описание Тиогамма 600 мг №30 таблетки

  Таблетки Тиогамма 600 мг N30 с действующим веществом - aльфа-липоевой кислотой в своем составе, содержат микрокристаллическую целлюлозу, лактозу, тальк и другие компоненты. Ингредиенты, входящие в состав препарата, способствуют выработке энергии в клетках человеческого организма, в крови снижают уровень сахара, а в печени увеличивают уровень гликогена. Тиогамма выпускается в блистерах по 10 таблеток, отпускается в аптеках Украины при наличии рецепта. Это лекарственное средство относится к группе антидиабетиков.


  Показания

  • Данный медикаментозный препарат назначается в случае диабетической полинейропатии по одной таблетке раз в день в независимости от употребления еды. Таблетку нужно глотнуть и запить большим количеством воды. 


  Побочные эффекты

  В описании таблеток Тиогама отмечается, что побочные проявления при приеме лекарственного средства возникают крайне редко. В единичных случаях возникновения может наблюдаться диспепсия, аллергические высыпания на коже. 

  В инструкции, приложенной к таблеткам Тиогама, четко определены показания, противопоказания, способ и дозы применения. 


  Противопоказания

  • Препарат противопоказано употреблять детям, 
  • подросткам, 
  • беременным 
  • кормящим грудью женщинам. 
  Цена Тиогамма 600 мг №30 таблетки актуальна при заказе на сайте. Купить Тиогамма 600 мг №30 таблетки в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

  Тиогамма 600 мг №30 таблетки Инструкция

  ІНСТРУКЦІЯ
  для медичного застосування препарату
  ТІОГАМА®
  (TНIOGAMMA®)

  Склад:

  діюча речовина: α-ліпоєва кислота;

  1 таблетка містить α-ліпоєвої кислоти 600 мг;

  допоміжні речовини: метилгідроксіпропілцелюлоза, кремнію діоксид колоїдний безводний, целюлоза мікрокристалічна, лактози моногідрат, натрію карбоксиметилцелюлоза, тальк, диметікон, магнію стеарат;

  плівкове покриття: поліетиленгліколі, метилгідроксипропілцелюлоза, тальк, натрію додецилсульфат.

  Лікарська форма. Таблетки, вкриті плівковою оболонкою.

  Фармакотерапевтична група.

  Засоби, що впливають на травну систему та метаболічні процеси. Код АТС А16А Х01.

  Клінічні характеристики.

  Показання.

  Профілактика і лікування діабетичної полінейропатії.

  Протипоказання.

  – Підвищена чутливість до α–ліпоєвої кислоти або до інших компонентів препарату;

  – спадкова непереносимість галактози, дефіцит лактази, при мальабсорбції, тобто порушення всмоктування глюкози та галактози.

  Спосіб застосування та дози.

  Препарат призначають дорослим. Таблетки приймають внутрішньо цілими, запиваючи достатньою кількістю води. Добова доза – 1 таблетка Тіогами® (що відповідає 600 мг α-ліпоєвої кислоти), яку потрібно приймати як разову дозу приблизно за 30 хв до першого прийому їжі. Тривалість лікування – 1-4 місяці.

  У випадках тяжких проявів захворювання лікування бажано розпочинати з парентерального введення Тіогами® Турбо для інфузій. Надалі слід продовжити прийом Тіогами® у таблетках у дозі 600 мг на добу.

  Одночасний прийом їжі може перешкоджати всмоктуванню препарату.

  Побічні реакції.

  З боку нервової системи: зміна або порушення смакових відчуттів.

  З боку травного тракту: нудота, блювання, біль у животі та гастроінтестинальний біль, діарея.

  Метаболічні порушення: зниження рівня цукру в крові. Були повідомлення про випадки гіпоглікемічних станів, а саме – запаморочення, підвищене потовиділення, головний біль та порушення зору.

  З боку імунної системи: алергічні реакції, у тому числі шкірні висипання, кропив’янка (уртикарні висипання), свербіж, утруднене дихання.

  Інші: екзема

  Передозування.

  Симптоми: нудота, блювання, головний біль.

  Лікування: симптоматична терапія.

  Застосування у період вагітності або годування груддю.

  Недостатньо даних щодо застосування препарату у період вагітності і годування груддю, тому не рекомендується призначати Тіогаму® у ці періоди.

  Діти.

  Ефективність та безпека застосування препарату дітям не встановлені, тому його не слід призначати цій віковій категорії пацієнтів.

  Особливості застосування.

  При проведенні терапії Тіогамою® у хворих на цукровий діабет необхідний частий контроль рівня глюкози в крові. В окремих випадках необхідно зменшити дози гіпоглікемічних засобів, щоб запобігти розвитку гіпоглікемії.

  Застереження. Пацієнтам, які приймають препарат Тіогама®, слід утримуватися від вживання алкоголю, тому що під його впливом знижується терапевтична активність α-ліпоєвої кислоти.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

  Особливих застережень немає.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

  α-ліпоєва кислота реагує з іонними комплексами металів (наприклад, з циспластином), тому Тіогама® може знижувати ефект циспластину. З молекулами цукру α-ліпоєва кислота утворює важкорозчинні комплексні сполуки.

  α-ліпоєва кислота є хелатором металу, тому не слід застосовувати її одночасно зі сполуками металів (наприклад з препаратами, що містять залізо або магній, з молочними продуктами, оскільки вони містять кальцій).

  Якщо загальну денну дозу препарату Тіогама® приймати за 30 хв до сніданку, препарати заліза та магнію необхідно застосовувати під час обіду або ж увечері.

  При одночасному застосуванні α-ліпоєва кислота посилює дію інсуліну та пероральних гіпоглікемізуючих засобів.

  Фармакологічні властивості.

  Фармакодинаміка. α-ліпоєва кислота є речовиною, яка синтезується в організмі і виконує роль коензиму в окислювальному декарбоксилуванні α-кетокислот; відіграє важливу роль у процесі утворення енергії у клітині. Сприяє зменшенню рівня цукру в крові та збільшенню кількості глікогену в печінці. Нестача або порушення обміну α-ліпоєвої кислоти внаслідок інтоксикацій або надлишкового накопичення деяких продуктів розпаду (наприклад кетонових тіл) призводить до порушення аеробного гліколізу. α-ліпоєва кислота може існувати у двох фізіологічно активних формах (окиснена та відновлена), яким притаманна антитоксична та антиоксидантна дії. α-ліпоєва кислота впливає на обмін холестерину, бере участь у регулюванні ліпідного та вуглеводного обмінів, поліпшує функції печінки (внаслідок гепатопротекторної, антиоксидантної, дезінтоксикаційної дій). α-ліпоєва кислота подібна за фармакологічними властивостями до вітамінів групи В.

  Фармакокінетика. Після перорального прийому α-ліпоєва кислота швидко і майже повністю абсорбується з травного тракту. Виводиться нирками, переважно у вигляді метаболітів. Утворення метаболітів відбувається внаслідок окиснення бічного ланцюга та кон’югування. Період напіввиведення Тіогами® з сироватки крові становить 10-20 хв.

  Фармацевтичні характеристики.

  Основні фізико-хімічні властивості: таблетки, вкриті плівковою оболонкою, світло-жовтого кольору з більш світлими і темними (білими) включеннями, довгасті, двоопуклі, з рискою з обох боків. Колір таблетки на зламі – світло-жовтий.

  Термін придатності. 4 років.

  Умови зберігання.

  Зберігати при температурі не вище 25 ºС в оригінальній упаковці у недоступному для дітей місці.

  Упаковка.

  По 10 таблеток у блістері; по 3 або 6 блістерів у картонній коробці.

  Категорія відпуску. За рецептом.

  Виробник.

  Драгенофарм Аптекарь Пюшл ГмбХ, Німеччина/Dragenopharm Apotheker Pueschl GmbH, Germany.

  Місцезнаходження.

  Гьольштрасе 1, 84529 Тіттмонінг, Німеччина/Goellstrasse 1, 84529 Tittmoning, Germany.

  Тиогамма 600 мг №30 таблетки Все формы препарата

  Отзывы и вопросы

  Отзывы:
  • onika 21.09.2016 Принимаю препарат по рецепту врача. Заказываю всегда в аптеке24. очень довольна обслуживанием.
  Оставить отзыв
  Как Вы оцениваете этот товар
  Вопросы:
  Задать вопрос

  Тиогамма 600 мг №30 таблетки Видеообзор

  Основные физико-химические свойства:

  Тиогамма 600 мг №30 таблетки Характеристики

  Лікарська форма Таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 600 мг № 30 (10х3), № 60 (10х6) у блістерах
  Виробник Драгенофарм Аптекарь Пюшл ГмбХ, Німеччина
  Вік от 16 лет
  Міжнародне найменування Thioctic acid
  Показання Профілактика і лікування діабетичної полінейропатії
  Протипоказання Підвищена чутливість до ?–ліпоєвої кислоти або до інших компонентів препарату; – спадкова непереносимість галактози, дефіцит лактази, при мальабсорбції, тобто порушення всмоктування глюкози та галактози.
  Склад діюча речовина: ?-ліпоєва кислота; 1 таблетка містить ?-ліпоєвої кислоти 600 мг; допоміжні речовини: метилгідроксіпропілцелюлоза, кремнію діоксид колоїдний безводний, целюлоза мікрокристалічна, лактози моногідрат, натрію карбоксиметилцелюлоза, тальк, диметікон, магнію стеарат; плівкове покриття: поліетиленгліколі, метилгідроксипропілцелюлоза, тальк, натрію додецилсульфат.
  Термін придатності 4 роки
  Українська назва ТІОГАМА®
  Упаковка блістер
  Фармакотерапевтична група Засоби, що впливають на травну систему та метаболічні процеси

  Сертификаты

  Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.