www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!
22-44

Капсулы Диалипон 300 мг N30

  • Купить Капсулы Диалипон 300 мг N30 в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  • Купить Капсулы Диалипон 300 мг N30 в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  • Купить Капсулы Диалипон 300 мг N30 в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Артикул: 413.0189
149.66 грн.
Есть в наличии
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Основные физико-химические свойства:

Описание Капсулы Диалипон 300 мг N30

Многие, кто испытывал, проблемы с ЖКТ, уже знакомы с препаратом Диалипон. Основным его компонентом является альфа – липоевая кислота. Помимо множества своих положительных свойств, это вещество является активным антиоксидантом. Применение Диалипон в комплексной терапии влияет на метаболизм холестерина, способствует улучшению работы печени, ускоряет обмен веществ. Препарат обладает гепатопротекторным и антитоксическим действием. Описание Диалипон показывает, что альфа – липоевая кислота по своим свойствам, аналогична витаминам группы В. Она способствует восстановлению других антиоксидантов. Благодаря этому, при сахарном диабете происходит препятствование возникновению периферической нейропатии. Выпускают Диалипон капсулы 300мг №30(10х3) и растворы для инфузий. Препарат способствует улучшению освоения глюкозы.

 

Многие отзывы о Диалипон свидетельствуют о его благоприятном воздействии. Прием средства в комплексной терапии ослабляет осложнения. В сравнении с тем, как действуют аналоги Диалипон, этот препарат часто рекомендуют к использованию. Перед пациетом возникает вопрос, какому средству отдать предпочтение.

 

Купить Диалипон, считается нормой, если он назначен в курсе комплексной терапии. Его прием способствует накоплению гликогена в печени, что повышает эффективность ее деятельности. Однако, притом, что цена Диалипон может быть выше стоимости других препаратов, решение о целесообразности такой покупки принимает врач. Данное средство имеет некоторые побочные явления. Могут ощущаться головокружения, головная боль, судороги. Инструкция Диалипон рассказывает, как обращаться с этим препаратом. Противопоказанием может являться повышенная чувствительность к липоевой кислоте. Цена Диалипон зависит от формы этого целебного препарата. Женщинам и детям такое лекарственное средство не надо употреблять по своей инициативе. Диалипон в Киеве часто заказывают не только в городских аптеках, а и онлайн. Ведь киевляне чаще совершают покупки через интернет. Диалипон в Украине представлен во многих пунктах продажи аптечных сетей.

Капсулы Диалипон 300 мг N30 Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

 

ДІАЛІПОН®

(DIALIPON®)

 

Склад:

діюча речовина: thioctic acid;

1 капсула містить альфа-ліпоєвої кислоти 300 мг (0,3 г);

допоміжні речовини: лактози моногідрат, целюлоза мікрокристалічна, гіпромелоза (Е15), кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат.

 

Лікарська форма. Капсули.

Основні фізико-хімічні властивості: тверді желатинові капсули № 0. Корпус і кришечка капсули кольору слонової кістки (ivory). Вміст капсули – порошкоподібна гранульована суміш жовтого кольору.

 

Фармакотерапевтична група. Засоби, що впливають на систему травлення та метаболічні процеси. Код АТХ A16A X01.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Тіоктова кислота – це ендогенна речовина, що за дією подібна до вітамінів, виконує функцію коферменту та бере участь в окиснювальному декарбоксилюванні a-кетокислот. Унаслідок гіперглікемії, що виникає при цукровому діабеті, відбувається приєднання глюкози до матричних білків кровоносних судин та утворення так званих «кінцевих продуктів прискореного гліколізування». Цей процес призводить до зниження ендоневрального кровотоку та ендоневральної гіпоксії/ішемії, що, у свою чергу, призводить до посиленого утворення кисневмісних вільних радикалів, які пошкоджують периферичні нерви. Також було відзначено зниження рівня антиоксидантів, таких як глютатіон, у периферичних нервах.

Фармакокінетика.

Після перорального застосування тіоктова кислота швидко абсорбується. У результаті значного пресистемного метаболізму абсолютна біодоступність тіоктової кислоти становить приблизно 20 %. Унаслідок швидкого розподілу у тканинах період напіврозпаду тіоктової кислоти у плазмі крові становить приблизно 25 хвилин. Відносна біодоступність тіоктової кислоти при пероральному застосуванні твердих лікарських форм становить понад 60 % пропорційно до питного розчину. Максимальна концентрація у плазмі крові приблизно 4 мкг/мл була виміряна приблизно через 30 хвилин після перорального застосування 600 мг тіоктової кислоти. У сечі виявляється лише незначна кількість речовини у незміненому стані. Біотрансформація здійснюється за рахунок окиснювального скорочення бокового ланцюга (β-окиснення) та/або S-метилюванням відповідних тіолів. Тіоктова кислота in vitro реагує з комплексами іонів металів, наприклад з цисплатином, та утворює помірно розчинні комплекси з молекулами цукрів.

 

Клінічні характеристики.

Показання.

Профілактика і лікування діабетичної полінейропатії.

 

 

Протипоказання.

Підвищена чутливість до тіоктової кислоти або до будь-якого іншого компонента препарату.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Ефективність цисплатину знижується при одночасному застосуванні з препаратом Діаліпон®. Тіоктова кислота є комплексоутворювачем металів, і тому, за основними принципами фармакотерапії, її не слід застосовувати одночасно зі сполуками металів (наприклад, з харчовими добавками, що містять залізо або магній, з молочними продуктами, оскільки вони містять кальцій). Якщо загальну добову дозу препарату застосовувати за 30 хвилин до сніданку, то харчові добавки, що містять залізо та магній, слід застосовувати вдень або увечері.

При застосуванні тіоктової кислоти хворим на цукровий діабет можливе підсилення цукрознижувальної дії інсуліну та пероральних протидіабетичних засобів, тому, особливо на початковій стадії лікування, рекомендується ретельний контроль рівня цукру в крові. Для уникнення симптомів гіпоглікемії в окремих випадках може потребуватися зниження дози інсуліну або пероральних протидіабетичних засобів.

 

Особливості застосування.

Головний чинник ефективного лікування діабетичної полінейропатії – оптимальна корекція рівня цукру у крові хворого. На початку лікування полінейропатії через регенераційні процеси можливе короткочасне посилення парестезій з відчуттям «повзання мурашок».

При застосуванні тіоктової кислоти хворим на цукровий діабет необхідний частий контроль рівня глюкози у крові. В окремих випадках необхідно зменшити дози протидіабетичних препаратів, щоб запобігти розвитку гіпоглікемії.

Регулярне вживання алкогольних напоїв є значним фактором ризику розвитку та прогресування полінейропатії і може перешкоджати успіху в лікуванні, тому під час лікування і в періоди між курсами лікування слід уникати вживання алкоголю.

Препарат містить лактозу, тому при встановленій непереносимості деяких цукрів необхідно проконсультуватися з лікарем, перш ніж приймати цей лікарський засіб.

 

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Застосування тіоктової кислоти у період вагітності не рекомендується через відсутність відповідних клінічних даних. Даних про проникнення тіоктової кислоти у грудне молоко немає, тому застосовувати її у період годування груддю не рекомендується.

 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Під час лікування необхідно дотримуватися обережності, керуючи автотранспортом, іншими механізмами або займаючись іншими потенційно небезпечними видами діяльності, що вимагають підвищеної уваги і швидкості психомоторних реакцій, через можливість виникнення таких побічних реакцій, як гіпоглікемія (запаморочення та порушення зору).

 

Спосіб застосування та дози.

Дорослі. Добова доза становить 600 мг тіоктової кислоти (2 капсули препарату Діаліпон®           300 мг), яку слід приймати одноразово за 30 хвилин до першого вживання їжі. Капсули не розжовують та запивають достатньою кількістю рідини.

При інтенсивних парестезіях бажано розпочинати лікування з парентерального введення препарату ДіаліпонÒ, розчину для ін’єкцій, протягом 2-4 тижнів. Надалі слід продовжити лікування з пероральним застосуванням препарату у дозі 600 мг 1 раз на добу.

Тривалість лікування визначає лікар залежно від характеру та перебігу захворювання.

 

Діти.

Препарат не слід призначати дітям, оскільки щодо цієї вікової категорії відсутній достатній досвід клінічного застосування.

 

 

Передозування.

При передозуванні можуть виникати нудота, блювання та головний біль. Після випадкового прийому або при спробі самогубства із пероральним застосуванням тіоктової кислоти у дозах від 10 г до 40 г у комбінації з алкоголем спостерігалися значні інтоксикації, у деяких випадках з летальним наслідком. На початковому етапі клінічна картина інтоксикації може проявлятися у психомоторному збудженні або у порушенні свідомості. У подальшому виникають генералізовані судоми та лактоацидоз. Крім цього, при інтоксикації великими дозами тіоктової кислоти були описані гіпоглікемія, шок, гострий некроз скелетних м’язів, гемоліз, синдром дисемінованого внутрішньосудинного згортання крові, пригнічення діяльності кісткового мозку та поліорганна недостатність.

Лікування. Навіть при підозрі на сильну інтоксикацію препаратом Діаліпон® (наприклад прийом понад 20 капсул по 300 мг для дорослих або доза понад 50 мг/кг маси тіла у дітей) рекомендується негайна госпіталізація та вживання заходів відповідно до загальних принципів при випадковому отруєнні (наприклад викликати блювання, промити шлунок, застосувати активоване вугілля). Симптоматичне лікування генералізованих судом, лактоацидозу та інших наслідків інтоксикації, що загрожують життю, слід проводити відповідно до принципів сучасної інтенсивної терапії. На цей час не підтверджена користь від застосування гемодіалізу, гемоперфузії або методів фільтрації з примусовим виведенням тіоктової кислоти.

 

Побічні реакції.

З боку нервової системи: зміна або порушення смакових відчуттів.

З боку травного тракту: нудота, блювання, біль у животі та гастроінтестинальний біль, діарея.

З боку метаболізму: зниження рівня цукру в крові. Були повідомлення про скарги, які свідчать про гіпоглікемічні стани, а саме: запаморочення, підвищене потовиділення, головний біль та порушення зору.

З боку імунної системи: алергічні реакції, у тому числі шкірні висипання, кропив’янка (уртикарні висипання), свербіж, утруднене дихання. 

Інші: екзема.

 

Термін придатності. 2 роки.

Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

 

Умови зберігання. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

 

Упаковка. По 10 капсул у блістері. По 3 або 6 блістерів у пачці.

 

Категорія відпуску. За рецептом.

 

Виробник. ПАТ «Фармак».

 

Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності.

Україна, 04080, м. Київ, вул. Фрунзе, 74.


Капсулы Диалипон 300 мг N30 Все формы препарата

Капсулы Диалипон 300 мг N30 Отзывы (1)

Все отзывы Все вопросы
#6575
12.08.2016
Врач назначил Диалипон, способствует накоплению гликогена в печени и улучшает эффективность ее деятельности. Заказал в Аптеке 24, работой сотрудников аптеке доволен.Спасибо!
Оцените отзыв: 0
Оставить отзыв
Как вы оцениваете этот товар?

Оставить вопрос
Как вы оцениваете этот товар?

Капсулы Диалипон 300 мг N30 Видеообзор

Капсулы Диалипон 300 мг N30 Характеристики

Лікарська форма Капсули по 300 мг № 10х3, № 10х6 у блістерах у пачці
Виробник ПАТ "Фармак", Україна
Вік Препарат не слід призначати дітям
Міжнародне найменування Thioctic acid
Показання Профілактика і лікування діабетичної полінейропатії.
Протипоказання Підвищена чутливість до тіоктової кислоти або до будь-якого іншого компонента препарату.
Склад капсула містить альфа-ліпоєвої кислоти 300 мг (0,3 г); допоміжні речовини: лактози моногідрат, целюлоза мікрокристалічна, гіпромелоза (Е15), кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат
Термін придатності 2 роки
Українська назва ДІАЛІПОН
Упаковка блістерах
Фармакотерапевтична група Засоби, що впливають на систему травлення та метаболічні процеси

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги