0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Ланцети для глюкометра

Знайдено 15 товарів
Фільтри
Ціна
-
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурна видача
Кількість в упаковці
Температура зберігання
Ланцеты One Touch Ultra Soft, 25 шт.
100,6грн
Немає в наявності

Ви страждаєте на цукровий діабет і повинні постійно регулювати рівень цукру в крові? Обов'язково придбайте глюкометр та витратні матеріали до нього! Маючи домашній глюкометр, вам не доведеться щодня ходити в поліклініку для здачі крові на цукор. Контролювати рівень вміст глюкози в крові ви зможете будинку в будь-який час доби!

Що являє собою ланцет? Види скарифікаторів

Скарификатор (ланцет) — голка з медичної сталі, призначена для безболісного проколу шкіри. Ланцет є незамінним помічником кожного діабетика, дозволяючи звести до мінімуму неприємні відчуття при проколюванні пальця.

Скарифікатори поділяють на 2 види:

  • автоматичні;
  • універсальні.

Автоматичні ланцети оснащені модернізованої тонкою голкою. Такі скарифікатори надають можливість виробляти взяття капілярної крові на аналіз швидко і безболісно, ​​без значного пошкодження шкірних покривів. Для автоматичних ланцетів не потрібний тримач та інші додаткові пристосування. Щоб скористатися таким ланцетом — натисніть на його головку.

Універсальні скарифікатори для забору крові можуть використовуватися незалежно від марки і моделі глюкометра. На відміну від автоматичних ланцетів, універсальні скарифікатори:

  • мають більший діаметр голки;
  • коштують недорого;
  • супроводжують прокол шкіри больовими відчуттями.

Більшість сучасних моделей глюкометрів продається в комплекті з ручкою-прокаливателя, яка має спеціальні леза, що забезпечують практично безболісний прокол.

Як вибрати ланцет для глюкометра?

Ланцет повинен поєднуватися з проколювачем. Сьогодні на ринку представлений широкий асортимент ланцетів, виготовлених з різних матеріалів, які відрізняються між собою за формою і принципом дії спускового механізму. Вибираючи ланцет, перевіряйте його сумісність з проколювачем. Основа голки має обов'язково підходити до порту, розташованого в ручці-проколювачі.

Які ланцети краще: універсальні або фірмові? Оригінальні (фірмові) скарифікатори розробляються для конкретної моделі проколювача. Вони оснащені спеціальними напрямовувачами, які сприяють зниженню рівня вібрації і забезпечують безболісний прокол.

Універсальні ланцети дешевше фірмових. У порівнянні з оригінальними, більшість універсальних скарифікаторів по щільності набагато тонше.

Чи варто купувати спеціальний скарифікатор для дитини? Дитячі ланцети повністю пристосовані для проколу ніжної шкіри малюка. Такі скарифікатори набагато тонше універсальних ланцетів, а за вартістю — в 2-3 рази дорожче.

Як часто необхідно міняти ланцети?

Ланцети призначені для одноразового застосування. Повторне використання скарифікатора може спровокувати потрапляння інфекції в кров, яка викликає запальні процеси в організмі.

Скільки коштує ланцет для забору крові

Ціна ланцетів для глюкометра залежить від ряду факторів:

  • різновиди скарифікатора;
  • кількості голок в наборі;
  • компанії-виробника;
  • модифікації пристрою.

Ціни на Ланцети для глюкометра

Ланцети для глюкометраЦіна
Ланцети Акку-Чек Софтклікс (Accu-Chek Softclix), 25 шт.
144грн
Ланцети з силіконовим покриттям Microlet, 200 шт.
535,9грн
Ланцети OneTouch Delica Plus, 25 шт.
169,1грн
Глюкометр система для визначення рівня глюкози в крові GlucoDr. Auto AGM 4000 + тест-смужки, 25 шт. + 10 ланцетів
339,1грн
Скарифікатор сталевий одноразовий "Волес", 200 шт.
71,9грн