0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

БАДи для суглобів

Знайдено 175 товарів
Фільтри
Ціна
-
Кому разрешено
Взаємодія з алкоголем
Импортный
Способ введения
Рецептурный отпуск
Форма випуску
Кількість в упаковці
Температура хранения
Об'єм
Активний інгредієнт
Хитарт капсулы, 56 шт.
751,5грн
Є в наявності
showMoreПоказати ще55 товарів

Попри шалений ритм життя, в якому живуть сучасні люди, для нашого століття властивий малоактивний і сидячий спосіб життя. Тому болю в суглобах, зниження їх рухливості, різні захворювання, все частіше зустрічаються навіть у молодих людей. Біль, що виникає при кожному русі, не може не погіршити якість життя.

Однак, не тільки відсутність руху позначається на здоров'ї негативно, але і надмірні фізичні навантаження. Вони провокують розвиток хронічних болів, дистрофічних процесів. Для спортсменів, навіть для любителів, властиві травми, тому дуже важливо не допускати їх. Допоможе в цьому як якісна розминка, так і вживання спеціальних біологічно активних добавок для кісток і хрящів. Їх завдання — прискорити відновлення сполучної тканини, зміцнити її.

Кілька десятиліть тому європейські вчені знайшли спосіб відновлювати суглоби — використовуючи такі натуральні засоби, як глюкозамін і хондроїтин. Вони знижували хворобливі відчуття, сприяли регенерації уражених тканин, а також синовіальної рідини, що має дуже важливе значення для організму. Згодом, два цих компонента об'єднали в комплексному засобі, що дозволило підвищити ефективність терапії.

Велика кількість досліджень доводять ефективність БАД для суглобів і зв'язок, а також їх повну безпеку для здоров'я. Залежно від складу, можна знайти добавки, що володіють болезаспокійливою і протизапальною діями. Головне пам'ятати, що самі по собі БАДи не лікують захворювання, а можуть використовуватися лише як профілактичний засіб або як елемент комплексної терапії при артрозі, при коксартрозі тазостегнового суглобу, при захворюваннях подібного характеру.

Біологічно активні добавки для суглобів

Сьогодні в асортименті фармацевтичних компаній можна знайти десятки, а може навіть сотні біологічно активних добавок, які використовуються як допоміжний засіб для лікування і для відновлення, а також для зміцнення хребта. Але далеко не всі з них ефективні. У продажу можна зустріти засоби, що не відповідають сучасним вимогам до якості, або ціна яких вкрай висока.

Тому до вибору препаратів для хребта, для колінних суглобів, при болях, слід підходити дуже ретельно.

Кращі добавки містять:

  • глюкозамін і хондроїтин — відповідальні за зміцнення суглобів і зв'язок;
  • колаген — зміцнює суглоби, зв'язки, кістки, покращує властивості шкіри;
  • кальцій і вітамін D — дуже важливі для зміцнення кісток вітаміни, приймати їх варто одночасно. Для нашого клімату в принципі характерний дефіцит вітаміну D, але ж він може призвести до розвитку запальних процесів зв'язок і суглобів. Відповідні добавки допоможуть знизити ризик таких негативних процесів.

Трохи меншою ефективністю володіють добавки, засновані на таких речовинах, як:

  • метилсульфонілметан — знімає біль, пригнічує запальні процеси, але не допомагає відновити сполучну тканину;
  • акулячий хрящ — незважаючи на зміст глюкозаміну, колагену і кальцію, ефективність цих компонентів куди вище, якщо вони використовуються в очищеному вигляді;
  • S-аденозилметіонин — клінічні випробування, що проводилися в європейських країнах, довели ефективність цього препарату в лікуванні суглобових захворювань. Заковика полягає в тому, що для досягнення результату потрібні дуже великі дози, а вартість препарату зовсім не низька;
  • жирні кислоти Омега 3 — вносять непоганий вклад в оздоровлення зв'язок і суглобів. Вони покращують рухливість, полегшують больовий синдром.

Серед сучасних виробників БАДів найбільшою популярністю користується продукція бренду Евалар. Вивчивши склад і проконсультувавшись з лікарем, ви підберете найбільш ефективну для себе добавку.

БАДи для суглобів: ціна в аптеці

Купити біологічно активні добавки можна в аптеці, порівнявши асортимент і вартість в різних установах. Найбільш широкий вибір, аналоги відомих препаратів, доступні ціни та швидка доставка — на сайті "Аптека24". У нас ви гарантовано знайдете відповідний для свого здоров'я засіб!

Ціни на БАДи для суглобів

БАДи для суглобівЦіна
Доппельгерц System колаген 11000 плюс розчин у флаконах по 25 мл, 30 шт.
1 289,5грн
Доппельгерц Актив Кальцій + D3 таблетки, 30 шт.
155грн
Доппельгерц актив Куркумин + вітамін D капсули, 30 шт.
225,5грн
Хітарт капсули, 56 шт.
751,5грн
Солгар Цитрат кальцію з вітаміном D3 таблетки, 60 шт.
364,3грн