0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Препарати від гастродуоденіту

Знайдено 49 товарів
Фільтри
Ціна
-
Взаємодія з алкоголем
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурна видача
Форма випуску
Кількість в упаковці
Температура зберігання
Об'єм
Активний інгредієнт

Гастродуоденіт — досить поширене захворювання, яке може зустрічатися як у дорослих, так і в дітей. Це запалення пілоричного відділу шлунку й слизової оболонки дванадцятипалої кишки. Найчастіше діагностується поверхневий гастродуоденіт, що включає запалення тільки слизової оболонки. На розвиток захворювання впливають: неякісне харчування, шкідливі звички, деякі медикаменти. Також гострий гастродуоденіт може розвинутися внаслідок прийому певних лікарських засобів. Хронічний часто буває спадковим. Найбільш значуща причина розвитку даної патології — інфекція Хелікобактер пілорі.

Симптоми гастродуоденіту проявляються по-різному. Це залежить від стадії патології, тяжкості, загального стану хворого. Найчастіше, пацієнти скаржаться на періодичну печію, болі в животі переймоподібного характеру, загальну млявість, тяжкість у шлунку. Загострення спостерігається після їжі.

Лікування проходить медикаментозно, але пацієнтові також доведеться відмовитися від алкоголю й куріння, кави, газованих напоїв, перейти на щадну дієту. Комплексна терапія — найбільш ефективний спосіб вилікувати гастродуоденіт.

Ліки проти гастродуоденіту

Якщо причиною захворювання стала інфекція Хелікобактер пілорі, пацієнту знадобиться лікування антибіотиками. Воно буде складатися з декількох етапів:

  • трьохкомпонентна терапія. На даній стадії призначають Амоксицилін, інгібітор протонного насоса, Кларитроміцин, препарати вісмуту;
  • чотирьохкомпонентна терапія передбачає прийом інгібітора протонної помпи, Метронідазолу, Вісмуту субцитрат, Тетрациклін.

Якщо гастродуоденіт викликаний іншими причинами, і у пацієнта в шлунку підвищена кислотність, лікар призначить антациди, антисекреторні препарати, інгібітори протонного насоса. Будь-які таблетки необхідно приймати виключно під контролем профільного фахівця.

Після досягнення ремісії, рекомендовано пройти реабілітацію в санаторно-курортних умовах. Це дозволить швидше відновитися, зміцнить імунітет.

Засоби від гастродуоденіту: ціни в аптеці

Купити необхідні фармацевтичні препарати можна в аптеці. Лікар надасть вам список відповідних ліків, розповість, як правильно їх приймати. Найдоступніша ціна й широкий асортимент — в інтернет-аптеці «Аптека24». Досить ввести назву лікарського засобу в пошук, і ми надамо необхідну інформацію про потрібний медикаменті, його аналоги. Є можливість швидкого замовлення.

Ціни на Препарати від гастродуоденіту

Препарати від гастродуоденітуЦіна
Омепразол-Тева капсули по 40 мг, 30 шт.
191,7грн
Омепразол капсули по 20 мг, 30 шт.
100,3грн
Звіробою трава 50 г Лубнифарм
36,8грн
Эспа-Празол таблетки гастрорезистентные по 40 мг, 28 шт.
257,9грн
Омепразол-Дарниця капсули по 20 мг, 10 шт.
39,5грн