www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Капли Иберогаст 20 мл

Loading...
    Купить Капли Иберогаст 20 мл в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Капли Иберогаст 20 мл в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Капли Иберогаст 20 мл в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Нет в наличии
Продавец этого товара: Аптека24 Аптека24

Описание Капли Иберогаст 20 мл

Если вы ищете препарат, который бы эффективно боролся с заболеваниями желудочно-кишечного тракта, с теми заболеваниями, которые являются следствием нарушенной моторики желудка и такими же проблемами в кишечнике (функциональная диспепсия, синдром раздраженного кишечника), средство, которое лечило вас от гастрита, тогда вашим выбором может стать препарат Иберогаст капли 20мл.

Средство состоит из лекарственных растений, которые тонизируют или спазмолитически действуют на желудочно-кишечный тракт, действуя противовоспалительно, ветрогонно, антибактериально. Эффективно при наличии таких симптомов, как боль в желудке, постоянные приступы метеоризма, ощущения переполненности в желудке, спазмы желудочно-кишечного тракта, приступы изжоги и тошноты. Применение указанного препарата для эффективного лечения должно осуществляться трижды в сутки с чистой водой. Инструкция Иберогаст указывает, что начинать прием капель можно с трехлетнего возраста, и с 3 до 6 лет количество дозировки составляет десяти капель. Достигнувшие двенадцатилетнего возраста увеличивают данное количество до пятнадцати капель. Взрослым и подросткам необходимо с небольшим количеством (пару ложек) воды принимать до двадцати капель. Отзывы об Иберогасте свидетельствуют о его быстрой и высокой эффективности.

Если вам необходимо узнать какая цена капель Иберогаст, ознакомиться с описанием и его аналогами или же купить Иберогаст в интернете, тогда посетите сайт Аптеки24, в которой действуют лучшие предложения для Киева и всей Украины.

Капли Иберогаст 20 мл Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування препарату

ІБЕРОГАСТ®
(Iberogast)

Склад лікарського засобу:

діючі речовини: 100 мл крапель містять: 

екстракт зі свіжої рослини іберійки гіркої (Iberis amara)

(екстрагент етанол 50% (об/об))

 (1:1,5-2,5)

15 мл;

екстракти з висушених рослин (екстрагент етанол 30% (об/об)):

коренів дягелю (radix Аngelicaе)

(1:2,5-3,5) 

10 мл,

квітів ромашки (flores Chamomillae)

(1:2-4)       

20 мл,

плодів кмину (fructus Carvi)

(1:2,5-3,5)

10 мл,

плодів розторопші (fructus Silybі marianaе)

(1:2,5-3,5) 

10 мл,

листя меліси (folium Melissae)

(1:2,5-3,5) 

10 мл,

листя м’яти перцевої (folium Menthae piperitae)

(1:2,5-3,5)  

5 мл,

трави чистотілу (herba Chelidonii)

(1:2,5-3,5) 

10 мл,

коренів солодки (radix Glycyrrhizae)

(1:2,5-3,5) 

10 мл;


допоміжні речовини: етанол 31 % (об/об);

в 1 мл – 20 крапель.

Лікарська форма. Краплі оральні.

Прозора або трохи мутна рідина темно-коричневого кольору.

Назва і місцезнаходження виробника.

Штайгервальд Арцнайміттельверк ГмбХ, Хафельштрассе 5, 64295, м. Дармштадт, Німеччина,

Steigerwald Arzneimittelwerk GmbH, Havelstrasse 5, 64295, Darmstadt, Germany.

Назва і місцезнаходження заявника. 

Байєр Консьюмер Кер АГ, Швейцарія,

Петер Меріан-Штрассе 84, 4052 Базель, Швейцарія /

Bayer Сonsumer Care AG, Switzerland,

Peter Merian-Strasse 84, 4052 Basel, Switzerland.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовують при функціональних шлунково-кишкових захворюваннях.  Код АТС А03.

Препарат Іберогаст® містить екстракти 9 лікарських рослин, які обумовлюють його дію: регулювання і нормалізація моторики шлунково-кишкового тракту. Крім того, препарат має протизапальні, антиоксидантні, вітрогінні, антибактеріальні та цитопротекторні властивості.

Показання для застосування.

Для лікування функціональних захворювань шлунково-кишкового тракту, зумовлених порушеннями моторики шлунка та кишечнику, а саме – функціональної диспепсії та синдрому подразненого кишечника, а також як допоміжний засіб для симптоматичного лікування гастриту.

Симптомами, якими переважно проявляються ці захворювання, є болі у шлунку, відчуття переповнення, метеоризм, спазми шлунково-кишкового тракту, нудота і печія.

Протипоказання. Підвищена індивідуальна чутливість до діючих компонентів препарату.

Належні заходи безпеки при застосуванні. Під час зберігання можливе помутніння або випадання осаду, але це не впливає на ефективність препарату.

Цей лікарський засіб містить етанол 31 % (об/об), тобто до 240 мг на дозу. У зв’язку з цим препарат не слід приймати хворим на алкоголізм. Це слід брати до уваги вагітним жінкам та жінкам, які годують груддю, дітям та пацієнтам з груп підвищеного ризику, наприклад пацієнтам із захворюваннями печінки або з епілепсією.

Якщо симптоми не зникають або очікуваний ефект від прийому препарату не настав протягом 14 днів, слід звернутися до лікаря.

Особливі застереження.

Застосування у період вагітності або годування груддю. Під час вагітності або годування груддю приймати препарат слід лише після консультації з лікарем.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. У рекомендованих дозах зазвичай препарат не впливає на здатність керувати автомобілем і працювати з механізмами, але слід враховувати, що препарат містить етанол.

Діти. Іберогаст® не слід застосовувати дітям віком до 3 років через недостатню кількість клінічних даних.

Спосіб застосування та дози.

Якщо не призначено інакше, Іберогаст® приймати 3 рази на день перед їдою або під час їди з невеликою кількістю рідини (2-3 столові ложки, наприклад, води кімнатної температури) у таких  дозах:

дорослим та дітям старше 12 років – по 20 крапель;

дітям віком від 6 до 12 років – по 15 крапель;

дітям віком від 3 до 6 років – по 10 крапель.

Тривалість курсу лікування визначається індивідуально залежно від тяжкості та перебігу захворювання.

Перед застосуванням збовтувати!

Передозування. На даний час випадки передозування невідомі.

Побічні ефекти.

У дуже рідких випадках можуть з’явитися алергічні реакції, наприклад шкірні висипання, свербіж (включаючи кропив’янку ), задишка або ангіоневротичний набряк.  

У разі виникнення будь-яких небажаних реакцій слід припинити застосування препарату і звернутися до лікаря.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами не спостерігалася.

Термін придатності. 2 роки.

Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці. Відкритий флакон можна використовувати протягом 8 тижнів.

Умови зберігання.

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С у недоступному для дітей місці.

Упаковка. По 20 мл або50 мл, або 100 мл у флаконі, вміщеному у картонну коробку.

Категорія відпуску.

Без рецепта.

 

Капли Иберогаст 20 мл Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
  • Карина 24.09.2014 Действие иберогаста видно в том, что малыш стал легко пукать не напрягаясь :). Т.е. лежит себе или спит или бодрствует, а пуканье как бы само по себе отдельно происходит, он даже почти не реагирует. Т.о. меньше стало таких явлений как беспокойство, поджимание ножек, скривленная мордочка от дискомфорта, спазмы живота. Пью препарат сама по 20 капель 3 раза в день перед едой или во время - как и написано в инструкции.
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Капли Иберогаст 20 мл Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Капли Иберогаст 20 мл Характеристики

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Рекомендуем