0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Кровозамінники та перфузійні розчини

Знайдено 284 товари
Фільтри
Ціна
-
Взаємодія з алкоголем
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурна видача
Форма випуску
Кількість в упаковці
Температура зберігання
Об'єм
Активний інгредієнт
showMoreПоказати ще60 товарів

Перфузійні розчини і кровозамінників є найбільш часто використовуваними в стаціонарних умовах медзасоби. Вони входять до затвердженної схеми лікування різних хвороб в хірургії, терапії та інших медичних напрямках.

Препарати крові

Препарати крові — медзасоби, які отримують з кров'яної сировини. Вони бувають комплексні, імуноактивні (імуноглобуліни) і гемостатики. Плазма і розчини альбуміну — це приклад препаратів з комплексною дією, оскільки вони надають і протишоковий і гемодинамічний вплив. Найбільш ефективна плазма в свіжозамороженному вигляді, яка зберігає абсолютно всі свої функції. Система крові — це складний механізм, що включає в себе органи кровотворення, кроворуйнування, безпосередньо саму кров'яну субстанцію, механізми регулювання. Вона виконує безліч функцій, і розносить живильні речовини з тканин і органів.

Засоби кровозамінники

Які препарати крові бувають? Розрізняють декілька різновидів:

  • ліки, що працюють комплексно: альбумін, лактопротеїн та інші;
  • засоби гемостатичної дії: фібриноген, антигемофільний глобулін та ін .;
  • медзасоби імунологічного впливу: противостафілококкова плазма і т.д .;
  • фібринолітичні — фібринолізин та ін .;
  • імуноглобуліни з спрямованою дією.

Перфузійні розчини та кровозамінники для профілактики

При кровезагущеніі і зменшенні просвіту судин з'являється ймовірність утворення тромбів. При перших ознаках цього процесу або для профілактичних заходів, доктор призначає препарати для розрідження крові. Їх поділяють на антикоагулянти, антиагреганти і тромболітичні засоби. Застосовують препарати, що розріджують кров, для попередження розвитку інфаркту, інсульту, тромбозу нижніх вен при тромбофлебіті і ін.

Для підтримки в нормі, необхідно постійне утворення нових клітин — гемопоез або кровотворення, в якому беруть участь певні органи людини: кістковий мозок, селезінка та інші. Для нормального перебігу гемопоезу, необхідне відновлення і утворення всіх складових кров'яної маси: еритроцитів, лейкоцитів, тромбоцитів. Для цього застосовують медикаментозні стимулятори і препарати лікування крові:

  • протианемічні засоби, що підвищують рівень гемоглобіну і утворення еритроцитів;
  • антитромботичні препарати — Аспірин, Віфарин, Аспекард, Гепарин та інші, які відновлюють нормальну густоту, знижують згортання, перешкоджаючи утворенню згустків — тромбів;
  • засоби, що пригнічують кровотворні функції кісткового мозку при еритремії;
  • стимулюючі або пригнічуючі вироблення лейкоцитів.

apteka24.ua надає вичерпну і надійну інформацію з питань медицини, здоров'я і благополуччя, однак постановка діагнозу і вибір методики лікування можуть здійснюватися тільки вашим лікарем! Самолікування може бути небезпечним для вашого здоров'я. apteka24.ua не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання користувачами apteka24.ua інформації, розміщеної на сайті.

Ціни на Кровозамінники та перфузійні розчини

Кровозамінники та перфузійні розчиниЦіна
Натрію хлорид-Дарниця розчин для інфузій 9 мг/мл в флаконі по 200 мл
43,8грн
Вода для ін'єкцій розчин 2 мл №10 Лекхім
39,6грн
Плазмовен розчин для інфузій, 500 мл
48,2грн
Рінгера розчин для інфузій, 200 мл
35,3грн
Рінгера розчин для інфузій, 400 мл
48,3грн