0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Підгузки для дорослих

Знайдено 53 товари
Фільтри
Ціна
-
Імпортний
Рецептурна видача
Кількість в упаковці
Температура зберігання
Seni Active Medіum N10 подгузники
347,7грн
Є в наявності

Перед людьми, яким доводиться через стан здоров'я довгий час перебувати в лежачому положенні, гостро постає питання гігієни, так як вони не можуть самостійно забезпечити собі якісний догляд. Така ж проблема і у людей з нетриманням, тобто розладом сечостатевої системи. Через це їм доводиться відмовлятися від тривалих прогулянок, походів в гості, далеких поїздок. І якщо ще кілька років тому це серйозно заважало звичній життєдіяльності, то сьогодні впоратися з проблемою допомагають памперси для дорослих.

В аптеці можна знайти спеціальні труси, урологічні прокладки, памперси, як дитячі, так і дорослі. Існують навіть багаторазові вироби, що полегшують догляд за лежачими хворими. Такі памперси нічим не відрізняються від звичайних підгузників для дітей. У них два шару — дихаючий зовнішній з ізоляційною плівкою і внутрішній, що володіє абсорбуючим ефектом. Підібрати памперс для дорослої людини не дуже складно, якщо розібратися в основних характеристиках і визначитися зі своїми завданнями.

Памперси-труси для дорослих

При виборі памперса для дорослої людини, необхідно здійснити заміри його талії, розташувавши вимірювальну стрічку по виступаючим точкам на животі. В основному, дана продукція представлена ​​в 5 розмірах:

  • ХS (обсяг 40-60 см);
  • S (обсяг 55-80 см);
  • М (обсяг 75-115 см);
  • L (обсяг 100-150 см);
  • ХL (обсяг 130-170 см).

При вимірах для збільшення рівня комфорту людини, який буде використовувати представлене виріб, краще додати до отриманого числа пару сантиметрів, так як після прийому їжі обсяг талії може збільшуватися.

Якщо говорити про поглинання, памперси для дорослих діляться на денні та нічні. При легкій формі нетримання можна використовувати засіб, розраховане максимум на 1000 мл. Для середньої і важкої форми підійдуть підгузники з поглинанням до 4000 мл. Таким же чином підбираються і урологічні прокладки, які часто рекомендують використовувати разом з памперсами. Від вашого вибору буде залежати кількість часу, протягом якого підгузник забезпечить необхідний ефект, частота його заміни.

Вибираючи памперс для дорослого, варто враховувати не тільки розміри, але і інші особливості цих виробів. Дуже зручно, якщо на підгузку є індикатор наповнення. Завдяки зміні кольору можна зрозуміти, що памперс потребує заміни. Особливо це зручно для людей, які доглядають за лежачими хворими. На деяких моделях є еластичний пояс або спеціальні внутрішні бортики. Такий додатковий захист допоможе уникнути протікань. На тілі вони фіксуються завдяки застібкам-липучкам. Також вони спочатку можуть бути виготовлені у вигляді трусів, дуже зручних для активних людей з нетриманням сечі. Вони зручні, що не натирають і не шарудять при ходьбі, а головне — під одягом їх абсолютно не помітно.

Для того, щоб використання було оптимально зручним, активним людям краще використовувати прокладки днем, а вночі надягати памперс. А ось лежачим пацієнтам не обійтися без памперса, причому його не варто застібати дуже туго, щоб не допустити пошкодження капілярів, а значить появи гематом і синців. Щоб зберегти здоров'я і зовнішній вигляд шкіри, необхідний певний режим використання памперсів.

Ціни на Підгузки для дорослих

Підгузки для дорослих Ціна
Підгузки MyCo STANDARD Large розмір 3 (115-155 см), 30 шт.
843,3грн
Підгузки MyCo STANDARD Medium розмір 2 (80-125 см), 30 шт.
735грн
Підгузки MyCo STANDARD Large розмір 3 (115-155 см), 10 шт.
281,7грн
Підгузки MyCo STANDARD Medium розмір 2 (80-125 см), 10 шт.
256,7грн
Підгузки для дорослих Tactil розмір 50-85 см, 30 шт.
498,5грн