0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Краплі від катаракти

Знайдено 25 товарів
Фільтри
Ціна
-
Взаємодія з алкоголем
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурна видача
Форма випуску
Кількість в упаковці
Температура зберігання
Об'єм
Активний інгредієнт
Тауфон капли глазные 4% 10 мл
32,2грн
Немає в наявності

Катаракта відноситься до офтальмологічним захворюванням, які виникають найчастіше після 40 років через вікові зміни в очах. Причинами розвитку захворювання можуть стати не тільки процеси старіння, а й травми, цукровий діабет, випромінювання. У будь-якому випадку необхідно використовувати краплі для очей від катаракти, для того щоб зупинити подальше прогресування хвороби і запобігти втраті зору.

Очні краплі від катаракти

При початковій стадії розвивається невелике помутніння кришталика, яке без медичного та медикаментозного втручання прогресує і призводить до зниження зору аж до сліпоти.

Краплі від катаракти необхідно застосовувати, якщо виникли такі симптоми захворювання:

  • відчуття туману перед очима, контури розпливаються, не видно дрібні деталі;
  • перед очима з'являються плями, мушки;
  • гострота зору падає при настанні сутінків і в темряві;
  • при яскравому світлі спостерігається роздратування;
  • при погляді багато предметів роздвоюються, бачення спотворюється, колірне сприйняття розбудовується.

Симптоми наростають протягом кількох років. Прозорість кришталика залежить від білків, які входять в його структуру. Денатурація білка при катаракті якраз і призводить до виникнення симптомів. У важкій стадії захворювання може допомогти тільки хірургічне втручання. Якщо стадія хвороби не надто складна для поліпшення зору при катаракті можна обійтися краплями.

Для лікування використовують Квінакс. Він забезпечує розсмоктування мутних білкових з'єднань в кришталику. Серед дій препарату добре виражену антиоксидантну, допомагає запобігти негативний вплив вільних радикалів на кришталик. Ефективні зміни відбуваються завдяки наявності в складі натрію азапентацена полісульфонат. Використовується при виникненні різних видів катаракти. Єдиним протипоказанням є індивідуальна непереносимість окремих компонентів препарату.

Кращі засоби для лікування катаракти — це краплі Офтан Катахром. Принцип дії полягає в стимуляції метаболічних процесів в кришталику. Виявляє антиоксидантний ефект. Використовується для відновлення зору завдяки регенерації тканин. Після введення можуть виникати ненадовго печіння, свербіж і почервоніння. Важкою побічною реакцією є індивідуальна непереносимість окремих компонентів препарату.

Ще одні кращі краплі при катаракті ока — Тауфон. Належить до офтальмологічним препаратів, які використовуються для лікування дистрофічних змін в очах, в тому числі і катаракти. Лікувальний ефект полягає в налагодженні обмінних процесів в тканинах очей. Якщо порушення виникають в результаті травм очей, допомагає швидко загоювати рани і відновлювати нормальні функції очей. Використовується для відновлення нормального зору при глаукомі.

Активною речовиною лікарського засобу є таурин. В 1 мл розчину концентрація діючої компонента становить 40 мг. Препарат не можна призначати для лікування дітей, при ризику алергічних реакцій.

Вітамінні медикаментозні засоби також допомагають відновити зір при порушеннях, які можуть вплинути на гостроту зору. До цієї категорії відносяться краплі Калію йодид. Вони покращують стан очей після крововиливів, помутніння в кришталику при високому артеріальному тиску, вікові зміни, цукровому діабеті. При катаракті особливо добре допомагає, якщо лікування відбувається на перших стадіях. Ефективно діє при порушеннях в сітківці, зміни в судинах, які живлять очне яблуко. Може застосовуватися для профілактики патологічних станів після катаракти.

Краплі для очей використовуються на початкових стадіях, коли захворювання ще можна відновити за допомогою простих заходів. У більш складних стадіях без оперативного втручання не обійтися. Використовуються всі нові методи для відновлення зору. Після операції без їх використання не обійтися. Вони допомагають запобігти виникненню інфекційних захворювань, подразнень і запалень в очах.

Ціни на Краплі від катаракти

Краплі від катарактиЦіна
Тауфон-Дарниця краплі очні по 40 мг/мл, 10 мл
48грн
Відісік гель очний 0,2%, 10 г
205,3грн
Норфлоксацин краплі для очей та вух, 3 мг/мл, 5 мл
51грн
Катаксол краплі для очей від катаракти, 0,15 мг / мл, 15 мл
256,1грн
Кларастіл краплі для очей, 5 мл
324,1грн