www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Квинакс 0.015% 15 мл

  • Купить Квинакс 0.015% 15 мл в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  • Купить Квинакс 0.015% 15 мл в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  • Купить Квинакс 0.015% 15 мл в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Артикул: 043.0007
Нет в наличии
сообщить о появлении
Аналоги

Описание Квинакс 0.015% 15 мл

Цена Квинакс 0.015% 15 мл актуальна при заказе на сайте. Купить Квинакс 0.015% 15 мл в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Львов, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Черкассы, Черновцы, Южноукраинск.

Квинакс 0.015% 15 мл Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату 

КВІНАКС®

(QUINAX®)

Cклад:

діюча речовина: 1 мл розчину містить 0,15 мг натрію азапентацену полісульфонату;

допоміжні речовини: метилпарабен (Е 218), пропілпарабен (Е 216), тіомерсал, кислота борна, натрію тетраборат, калію хлорид, натрію гідроксид та/або кислота хлористоводнева концентрована (для регулювання рН), вода очищена.

Лікарська форма. Краплі очні.

Фармакотерапевтична група. Офтальмологічні засоби. Код АТС S01X A.

 

Клінічні характеристики.

Показання.

Стареча катаракта, травматична або вроджена катаракта та вторинна катаракта.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до активної речовини або до будь-якого з компонентів препарату.

 

Спосіб застосування та дози.

Для офтальмологічного застосування.

Дозування

По 2 краплі препарату КВІНАКС® у кон'юнктивальний мішок ураженого ока (очей)              3-5 разів на день.

Після закапування рекомендується нососльозова оклюзія або щільне закриття повіки. Це знижує системну абсорбцію лікарських засобів, введених в око, що зменшує вірогідність виникнення системних побічних ефектів.

У разі супутньої терапії з використанням інших місцевих офтальмологічних препаратів слід дотримуватись інтервалу 10-15 хвилин між їх застосуванням.

Спосіб застосування

Щоб запобігти забрудненню кінчика крапельниці та розчину, необхідно бути обережними та не торкатися повік, прилеглих ділянок або інших поверхонь кінчиком флакона-крапельниці.

Побічні реакції.

Наступні побічні реакції були виявлені під час постмаркетингового нагляду за застосуванням КВІНАКС®, очні краплі. Частоту проявів побічних реакцій не можна оцінити з наявних даних.

Класифікація систем органів

Побічні реакції відповідно до класифікатора MedDRA

Офтальмологічні порушення

біль в очах, подразнення очей, підвищена сльозотеча, гіперемія очей


КВІНАКС®, краплі очні містить тіомерсал (ртутьорганічну сполуку) у якості консерванту та може викликати алергічні реакції. Препарат також містить метилпарагідроксибензоат та пропілпарагідроксибензоат у якості консервантів, які також можуть призводити до появи алергічних реакцій (можливо, уповільненого типу).

Передозування.

У разі передозування препаратом КВІНАКС® при місцевому застосуванні вимити надлишок препарату з ока теплою водою.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Репродуктивна функція

Дослідження впливу азапентацину при місцевому застосуванні в око на репродуктивну функцію не здійснювалися.

Вагітність

Є тільки обмежена кількість даних щодо місцевого застосування азапентацину в око вагітним жінкам. Очні краплі КВІНАКС® не рекомендується застосовувати у період вагітності, а також жінкам репродуктивного віку, які не застосовують контрацептивні засоби.

Годування груддю

Невідомо, чи виділяється азапентацин/метаболіти у грудне молоко після місцевого застосування; однак не можна виключати ризик для немовляти, яке знаходиться на грудному годуванні. Слід розглянути можливість тимчасового припинення годування груддю на час застосування препарату КВІНАКС® або припинення/утримання від терапії препаратом, зважаючи на потенційну користь від застосування препарату для матері та на користь від годування груддю для дитини.

Діти.

Дослідження щодо ефективності та безпеки застосування препарату для дітей не проводилися, тому застосування препарату цій групі пацієнтів не рекомендується. 

Особливості застосування.

Тільки для офтальмологічного застосування.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

КВІНАКС®, краплі очні не має або має незначний вплив на здатність керувати автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Тимчасове затуманення зору або інші порушення зору можуть впливати на здатність керувати автотранспортом або іншими механізмами. Якщо затуманення зору виникає під час закапування, пацієнту необхідно зачекати, поки зір проясниться, перш ніж керувати автотранспортом або іншими механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Не було описано будь-яких клінічно релевантних взаємодій.

Якщо одночасно застосовувати декілька лікарських засобів для місцевого застосування в очі, необхідно зачекати щонайменше 5 хвилин між їх застосуванням. Очні мазі слід застосовувати останніми.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Згідно з квіноїдною теорією стосовно патогенезу катаракти вважається, що SН-радикал розчинного протеїну, що міститься у кришталику ока, дегенерує та окислюється під дією хіноїдної речовини, утвореної при аномальному метаболізмі ароматичних амінокислот, таких як триптофан і тирозин. Натрію азапентацен полісульфонат має велику спорідненість з SН-радикалом розчинного протеїну, пригнічуючи дію хіноїдної речовини на протеїн, який міститься у кришталику ока. Крім того, було виявлено, що він здатний стимулювати дію протеолітичного ферменту, присутнього у внутрішньоочній рідині передньої камери ока.

Вважається, що КВІНАКС® має профілактичну дію проти утворення катаракти та може уповільнювати дегенерацію кришталика.

Застосування препарату КВІНАКС® у якості очних крапель уповільнює розвиток галактозної катаракти (включаючи ядерну катаракту) у щурів.

Доклінічні дані з безпеки

Азапентацену полісульфонат не спричиняв гострої токсичності у мишей після одноразового перорального застосування дози, що становить 5000 мг/кг.

Ймовірність виникнення подразнення ока при застосуванні препарату КВІНАКС® низька згідно з даними дослідження, проведеного на кролях, протягом якого кролям 5 разів на день протягом чотирьох тижнів місцево вводили в око КВІНАКС®.

Фармакокінетика.

Фармакокінетичні дослідження не проводилися.

 

Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості: прозорий розчин пурпурно-червоного кольору без запаху.

Термін придатності. 18 місяців.

Термін зберігання після першого відкриття флакона – 4 тижні.

Умови зберігання.

Зберігати при температурі не вище 25 °С. Зберігати флакон щільно закритим у місцях, недоступних для дітей.

 

Упаковка. По 15 мл у флаконах-крапельницях «Дроп-Тейнер®».

Категорія відпустку. За рецептом.

Виробник.

Алкон-Куврьор/Alcon-Couvreur.

Місцезнаходження.

Рійксвег 14, B-2870 Пуурс, Бельгія/Rijksweg 14, B-2870 Puurs, Belgium.

Квинакс 0.015% 15 мл Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
  • Ирина,63года 31.01.2017 Два месяца назад у меня появились черные точки перед глазами. На белом фоне их особенно сильно видно. Перемещаются вместе с направлением зрения. Притом, точки появились неожиданно и сильно мешали смотреть. Я обратилась к офтальмологу, который сказал мне, что это навсегда. Но посоветовал капать Квинакс 3-4 раза в день по две капли. Я капала, не пропуская. Сначала никаких результатов не было, но через, примерно, месяц точки начали светлеть потихоньку, а сейчас, к моему удивлению, исчезли совсем. Капать не перестала и продолжать буду в течении еще 4 -х месяцев. Попробуйте, капли работают.Приобретала в Аптеке- 24,там доступная цена.
  • Sasha@34 25.07.2016 Моей тете поставыили диагноз-катаракта, сначала ей прописали медекаментозное лечение в перечень которых входили капли квинакс.Пройдя курс лечения ей удалось избежать замены хрусталика.Единственное что при вскрытии флакона сроки храниния маленьькие,капли хорошего качества.Аптека работает хорошо препарат доставили очень быстро.Приятно общаться с операторами.
  • Андрей 24.10.2013 Хорошие капли. Нормальный результат, правда долго ими капать не могу, щиплет что то.. Но помогают неплохо.
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
  • Светлана 04.02.2017 Когда появится в наличии?
Задать вопрос

Квинакс 0.015% 15 мл Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Квинакс 0.015% 15 мл Характеристики

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Рекомендуем
С этим товаром покупают