0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Препарати при дисфункції яєчників

Знайдено 24 товари
Фільтри
Ціна
-
Взаємодія з алкоголем
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурна видача
Форма випуску
Кількість в упаковці
Температура зберігання
Об'єм
Активний інгредієнт

Невеликі затримки місячних або збільшений об'єм менструальних виділень у жінок багато хто хибно вважаються особливостями організму, але це можуть бути перші симптоми дисфункції яєчників. Цей стан саме по собі не проходить, він вимагає корекції і лікування.

Засоби від дисфункції яєчників

Дисфункція яєчників — це медична назва гормонального порушення діяльності яєчників, у результаті якого відбувається затримка менструації більше, ніж на 35 днів, або ж часті (частіше, ніж через 21 день) нерегулярні кровотечі.

Насамперед, лікар проводить обстеження і виявляє причину дисфункції. Для цього проводиться лікувально-діагностичне вишкрібання матки, потім — гістероскопія, що дозволяє перевірити якість проведеної процедури й наявність супутніх недуг — наприклад, міоми або поліпів у порожнині матки.

Після цього, призначаються:

  • ліки, які містять гормон прогестерон. Препарати приймають до 7 днів, після чого має розпочатися менструальна кровотеча;
  • оральні контрацептиви або медикаменти, що містять гормони, для відновлення гормонального фону за умови, що вагітність не запланована. Вони дозволяють привести в норму менструальний цикл, а також уникнути розвитку мастопатії і навіть раку яєчників або матки;
  • таблетки з гормонами для відновлення нормальної овуляції — їх призначають, якщо планується вагітність, з 5 по 9 день циклу, включно, під УЗД-контролем дозрівання фолікула. Потім додатково, вводитися ХГЧ — хоріонічний гонадотропін у дозі, яка достатня для овуляції. Стимулювання овуляції відбувається протягом 3-х циклів поспіль. Після цього 3-го циклу призначаються тільки фармацевтичні препарати з прогестероном. Після таких терапевтичних процедур, як правило, жінка готова вагітніти й виношувати дитину.

Також призначають гомеопатичні засоби — містять комплекс активних речовин, що нормалізують цикл, що викликають збалансованість гормонів і відновлюють нормальну функцію яєчників в різному віці.

Ліки для лікування дисфункції яєчників: ціна в аптеці

При наявності дисфункції яєчників, в аптеці запропонують цілий список ліків, що мають здатністю відновлювати цикл або регулювати гормональний фон. Щоб купити лікарський препарат за доступною вартості, найкраще звернутися в інтернет-аптеку Аптека24. Зручна система сайту налаштована таким чином, що для пошуку медпрепарату можна ввести не тільки назви ліків, а й найменування захворювання — система сама видасть вам перелік фармпрепаратів, призначених для терапії.

Ціни на Препарати при дисфункції яєчників

Препарати при дисфункції яєчниківЦіна
Дицинон таблетки по 250 мг, 100 шт.
663,4грн
Флумібакт IC таблетки по 10 мг, 6 шт.
205,3грн
Бромкриптин-КВ таблетки інгібітор пролактину 2.5 мг №30
188,9грн
Норколут таблетки по 5 мг, 20 шт.
235,8грн
Бемфола розчин для ін'єкцій 75 МО (5.5 мкг), 0,125 мл
943,1грн