0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Ліки від пороку серця

Знайдено 22 товари
Фільтри
Ціна
-
Взаємодія з алкоголем
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурна видача
Форма випуску
Кількість в упаковці
Температура зберігання
Об'єм
Активний інгредієнт

Порок серця — поширена патологія, у результаті розвитку якої можуть з'явитися застої у венах і тканинах, і як наслідок — гіпоксія. До цього призводять зміни у функціональній здатності перекачування крові.

Перед початком лікування важливо діагностувати тип захворювання, причину його розвитку, оцінити ризики можливих ускладнень. У деяких випадках немає сенсу приймати вже медикаментозні препарати, а показана екстрена операція.

Порок серця буває вродженим, який діагностують ще в новонароджених, і набутим. Перший вид розвивається у 1% пацієнтів ще в утробі, до цього призводить зловживання батьків шкідливими звичками, генетична схильність і патогенні фактори.

Ліки проти пороку серця

Серед різновидів патології розрізняють ураження клапанного апарату, порушення роботи серцевих оболонок. Зустрічається також мітральний стеноз — стан, при якому між камерами серця звужуються або розширюються отвори.

Від пороку серця призначають лікарські препарати з таких категорій:

  • для розширення судин;
  • серцеві препарати;
  • гіпотензивні;
  • ноотропи;
  • сечогінні засоби;
  • перешкоджаючі тромбоутворенню;
  • вітаміни.

Фезам, Аминалон, Каптопрес, Верошпірон, Аспекард — ті медикаменти, без яких не обійтися при лікуванні патології. Буде потрібно приймати дані ліки протягом тривалого терміну, який залежить від стану конкретного пацієнта. Перераховані медикаменти покращують кровообіг, нормалізують роботу головного мозку, знижують артеріальний тиск, борються з тромбами й підвищують імунітет.

Хірургічне втручання найбільш ефективне для лікування вад у більшості пацієнтів, у тому числі й в дітей. Як для придбаної, так і для вродженої вади серця, виявленої в дитини, необхідна екстрена операція, здатна усунути дефекти, що розвиваються.

Профілактика пороку серця не гарантує відсутність ризику розвитку патології. Бажано вести активний спосіб життя, правильно харчуватися, уникати інфекцій, регулярно відвідувати лікаря й проходити обстеження.

Засоби від пороку серця: ціни в аптеці

Список лікарських препаратів від пороку серця, які можна купити в аптеці, вам видасть лікар. Як правило, це не дешеві, але ефективні лікарські засоби. Щоб дізнатися, яка оптимальна ціна — вбийте назву ліків в пошук на сайті "Аптека24". Ми проаналізуємо всі наявні пропозиції медикаментів і їх аналогів, і допоможемо вам вибрати найкращий!

Ціни на Ліки від пороку серця

Ліки від пороку серцяЦіна
Карведилол-КВ таблетки по 12,5 мг, 30 шт.
36,4грн
Індапамід-Астрафарм таблетки по 2,5 мг, 30 шт.
80,7грн
Рибоксин розчин для ін'єкцій по 5 мл в ампулі, 20 мг / мл, 10 шт.
61,6грн
Рибоксин таблетки 200 мг, 50 шт.
56,9грн
Рибоксин розчин для ін'єкцій по 10 мл в ампулі, 20 мг / мл, 10 шт.
81,3грн