0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Краплі для очей

Знайдено 200 товарів
Залімська Юлія СергіївнаРедакціяЮлія Залімська
Оновлено
Фільтри
Ціна
-
Взаємодія з алкоголем
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурна видача
Форма випуску
Кількість в упаковці
Температура зберігання
Об'єм
Активний інгредієнт
showMoreПоказати ще60 товарів

Краплі для очей мають широке застосування в офтальмологічній практиці. Дана лікарська форма є стерильною, випускається у вигляді невеликих флаконів і міні-ампул, застосовується для різних порушень з боку органів зору.

Як вибрати краплі для очей

Очні краплі необхідно підбирати в залежності від причини порушення або будь-якого дискомфорту з боку органів зору. Існує безліч різних очних патологій, при яких призначаються місцеві засоби у вигляді очних крапель, які містять в своєму складі діючі речовини з різних фармакологічних груп і мають певні фармакологічні ефекти. При виборі крапель для очей потрібно знати причину патологічних процесів, таких як:

  • дискомфорт, що супроводжується сухістю очей;
  • алергічні прояви з почервонінням очей;
  • вірусні або бактеріальні інфекції;
  • інші патологічні порушення зору (глаукома, короткозорість, далекозорість).

Різновиди препаратів очних крапель

В основному розрізняють такі категорії очних крапель:

1. Протимікробні краплі:

  • антибактеріальні (антибіотики) (Сульфацил натрію, Вігамокс, Офтаквікс, Левоміцетин) — застосовуються при наявності бактеріальної інфекції, активні щодо багатьох патогенних мікроорганізмів;
  • противірусні (Окоферон, Офтальмоферон) — надають імуномодулюючий ефект і мають цитотоксичну активністю (призводять до загибелі злоякісної клітини) проти вірусних клітин;
  • антисептичні краплі з бактерицидною активністю (Офтальмодек, Офтамірин) — призводять до загибелі мікробних клітин, не зачіпаючи здорові клітини організму.

2. Протинабрякові і протиалергічні краплі (Паллада, Візин, Алергоділ, Кетотифен) — мають судинозвужувальну дію і зменшують набряк при прояві алергічних реакцій, також усувають почервоніння очей, що виникає в результаті впливу факторів навколишнього середовища.

3. Нестероїдні протизапальні краплі (Клодифен, Неванак, Медролгін) — мають протизапальну і знеболювальну дію за рахунок зниження гормоноподібних речовин — простагландинів, застосовуються в основному для усунення виникнення запалення післяопераційних періодів, в результаті яких можуть бути пошкодження епітелію рогівки.

4. Глюкокортикостероїдні протизапальні краплі (Дексапос, Фармадекс) — виявляють виражений протизапальний ефект, застосовуються для лікування запалення неінфекційного походження, а також для усунення прояви сильних алергічних реакцій.

5. Протиглаукомні і міотичні (звужують зіницю) засоби, основним механізмом дії яких є зниження внутрішньоочного тиску, діляться на:

  • препарати, що покращують відтік внутрішньоочної рідини (Ланотан, Траватан, Бімікан, Пілокарпін);
  • препарати, що пригнічують продукцію внутрішньоочної рідини (Дорзол, Азопт, Арутимол);
  • і їх комбінації (Азарга, Дуотрав, Дорзотімол, Мардозія, Розамакс, Сімбрінза, Ксалаком).

6. Регідратанти, кератопротектори (замінники сльози) (Сістейн, Оптінол, Окутіарз, Офтолік, Унітірс, Віаль Сльоза, Сенсівіт (з додаванням вітамінів А і Е)) - краплі від втоми очей, заповнюють дефіцит слізної рідини, зволожують очі, усувають сухість, печіння , відновлюють епітелій поверхні ока, захищають рогівку, формуючи поверхневу плівку і захищаючи від шкідливих впливів навколишнього середовища.
Всі препарати повинні призначатися тільки лікарем, після ретельного огляду, обстеження та постановки діагнозу. Без адекватного лікування запальний процес може призводити до зниження гостроти зору, а іноді і стати причиною сліпоти.

Топ-5 популярних очних крапель, які найчастіше купують в аптеках
Назва препарату Дія Приблизна ціна (актуальна вартість вказана в каталозі сайту Аптека24)
Візин класичний Усуває втому очей, знімає почервоніння, зменшує печіння і свербіж від 110 грн
Сістейн Ультра Зволожує слизову, покращує стан слізної плівки, усуває симптоми втоми очей від 260 грн
Окомістин Антибактеріальна та протигрибкова дія від 80 грн
Ципрофарм Антибактеріальна дію

від 80 грн

Алергоділ Протиалергічний ефект від 160 грн

 

apteka24.ua надає вичерпну і надійну інформацію з питань медицини, здоров'я і благополуччя, однак постановка діагнозу і вибір методики лікування можуть здійснюватися тільки вашим лікарем! Самолікування може бути небезпечним для вашого здоров'я. apteka24.ua не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання користувачами apteka24.ua інформації, розміщеної на сайті.

Ціни на Краплі для очей

Краплі для очейЦіна
Тимолол краплі очні 5 мг/мл, 5 мл
48,2грн
Дорзоптик краплі для очей, 20 мг/мл, 5 мл
266,2грн
Дорзітім краплі для очей 5 мл
296,5грн
Тобіфламін краплі очні у флаконі, 5 мл
167,7грн
СуперОптік Аква краплі для очей по 5 мл, 2 шт.
236,4грн