0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Маска медична

Знайдено 22 товари
Фільтри
Ціна
-
Імпортний
Рецептурна видача
Кількість в упаковці
Стерильність
Температура зберігання

З усіх виробів медичного призначення маска має, напевно, найбільшу популярність. Це пов'язано з тим, що вона вважається універсальним інструментом для захисту від вірусів і бактерій. Однак список можливих варіантів для їй використання набагато ширше, ніж може здатися на перший погляд. Медичні маски для обличчя купити можна в будь-якій аптеці, і коштують вони небагато. Однак слід пам'ятати, що здорової людини індивідуальна маска не захистить. Вона запобігає потраплянню в навколишнє середовище мікробів від хворого, адже, як відомо, при чханні та виділеннях з носа віруси і бактерії заражають всіх навколо. Для здорової людини стає тільки сприятливим середовищем розвитку інфекцій. Види і характеристики цього виробу різні, вони вимагають більш широкого розгляду.

Медична маска для обличчя

З'явилося представлене виріб ще в 17 столітті для захисту лікарів від хворих на чуму. У той час в неї клали ароматні масла, які запобігали потраплянню мікробів. Потім винайшли маску з вовняним фільтром. Широке використання почалося на початку 20-го століття під час епідемії грипу — іспанки.

Складається з декількох шарів тканини з петлями для фіксації. Найчастіше використовується тришарова на резинці. Також широко відомі і чотирьохшарові варіанти. Маска може бути:

 • процедурною;
 • спеціалізованою;
 • стерильною;
 • нестерильною;
 • кисневою.

Процедурна маска якраз і належить до виробів широкого використання. Вона, найчастіше, використовується в лікарнях працівниками та пацієнтами, в широкому доступі при епідеміях.

Спеціалізована маска призначається тільки для медичного персоналу в умовах стерильності. Хірургічні маски необхідні для запобігання зараженню пацієнта під час проведення операції і для захисту хірурга від попадання біологічних матеріалів. Найчастіше має шари в кількості 4-х. Може мати фіксатор носа користувача, який здатний приймати його форму. Така гнучка частина практично завжди пластикова.

Є в наявності і маски з екраном, які захищають шкіру обличчя і при цьому запобігають запотіванню. При маніпуляціях, які тривають досить довго, використовується маска захисна медична одноразова з клапаном для дихання.

Стерильні маски необхідні тільки в тих приміщеннях, де створені відповідні умови і необхідно запобігти попаданню різного роду мікроорганізмів. У стерильних лабораторіях і операційних персонал повинен перебувати тільки в масці. У звичайній кімнаті або на вулиці немає необхідності в такому пристосуванні, адже вона перестає бути стерильною відразу після відкриття упаковки. Киснева маска забезпечує подачу повітря при станах, коли дихання порушене.

Як вже говорилося, маска медична не здатна захистити здорової людини. Хворому потрібно в обов'язковому порядку використовувати марлеві пов'язки і вчасно їх міняти. Однак маска фільтрує повітря, що важливо в приміщенні, яке вкрай рідко провітрюється, і в ньому накопичуються шкідливі частинки. Щоб фільтри виконували свою функцію необхідно правильно її одягнути. Якщо вона не прилягає щільно, брудне повітря все одно потрапляє в дихальну систему. Важливо дихати тільки чистим повітрям з нормальним рівнем вологості, що дозволяє уникнути інфікування. За типом дії нагадує респіратор. Однак бактерії можуть залишатися і на предметах побуту, ручках дверей. Тому слід часто мити руки. Використовувати тільки гіпоалергенні маски, для запобігання ускладнень стану і небажаних реакцій.

Для досягнення необхідного ефекту від носіння маски потрібно дотримуватися ряду правил:

 • провести щільне закріплення виробу на голові без щілин;
 • не чіпати пов'язку після закріплення;
 • після використання і зняття пов'язки необхідно ретельно вимити руки з милом;
 • якщо виріб стало вологим — негайно замінити;
 • використовувати можна тільки один раз, багаторазова експлуатація виправдана тільки в разі, якщо вибрали багаторазову маску;
 • носити хворому можна протягом не більше двох годин;
 • в якості захисту від смогу не більше 6 годин.

Ціни на Маска медична

Маска медичнаЦіна
Маска медична захисна тришарова (спанбонд), 5 шт.
13,7грн
Маска медична захисна тришарова стерильна, 10 шт.
24,3грн
Маски медичні нестерильні одноразові блакитні, 50 шт
68,9грн
Маска медична захисна тришарова нестерильна (спанбонд), 100 шт. - Славна
115,6грн
Маска медична одноразова чорна нестерильна, 50 шт. - Сангіг
119,7грн