0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Чай для схуднення

Знайдено 23 товари
Фільтри
Ціна
-
Взаємодія з алкоголем
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурна видача
Форма випуску
Кількість в упаковці
Температура зберігання
Активний інгредієнт

У шаленому ритмі сучасного життя у людей часто не залишається часу на достатній догляд за собою. Підвищена кількість стресів, постійна робота в сидячому положенні, неправильний раціон і режим харчування, відсутність стабільного графіка сну призводять до розладів у функціонуванні організму, які виражаються в нервозах, постійній втомі, і, що часто є найстрашнішим для багатьох людей, збільшенні надмірної ваги. Якщо протягом тривалого періоду часу не вжити жодних дій по виведенню себе з цього згубного стану, то збільшується ризик виникнення серйозних проблем зі здоров'ям, які, у свою чергу, ще більш негативно позначаються на якості життя людини.

Щоб цього уникнути, необхідно в першу чергу виділити час на себе. Це поняття включає в себе створення та виконання графіка нічного відпочинку, який повинен включати в себе достатній для повноцінного відновлення сил час, дотримання здорового раціону й регулярності прийому їжі, а також виділення часу на фізичну актівность. Однак у сучасних умовах виконати всі ці рекомендації не представляється можливим — не дозволяє робота, сімейні обов'язки або будь-які інші причини. У такому випадку на допомогу можуть прийти додаткові допоміжні засоби. Одними з таких, що добре зарекомендували себе серед безлічі людей по всьому світу, є чаї для схуднення, які в широкому асортименті можна купити в аптеці, підбираючи необхідний варіант чайного рослинного збору з урахуванням індивідуальних особливостей організму.

Корисний чай для схуднення

Наскільки корисний і безпечний чай для схуднення? Який з них більш дієвіший та ефективний для здоров'я й схуднення? Наукові фахівці сходяться на думці, що навіть найкорисніший чай для схуднення не може бути основним засобом для боротьби із зайвою вагою. Жодній людині не вдалося отримати значного результату, який проявляється в помітному зниженні надмірної ваги, за допомогою прийому одного лише фітнес-чаю. Його можна застосовувати як додатковий засіб у комплексі з правильно підібраною дієтою і виконанням фізичних вправ. У такому випадку прийом фіточаю здатний значно поліпшити результати роботи над собою.

Чай для схуднення являє собою спеціалізований збір, що складається з компонентів рослинного походження, які надають м'який оздоровчий вплив на організм, сприяють виведенню з нього токсинів і шлаків, стимулюють фізичну та мозкову активність, а також покращують обмін речовин. Деякі їх види допускається застосовувати при годуванні груддю з метою поліпшення загального стану організму молодої мами.

Сьогодні найпопулярнішими сортами чаю для схуднення є:

  • чай годжі для схуднення — являє собою рослинний збір на основі ягід годжі, широко поширених в Китаї і Тибеті. Активізує обмін речовин і виведення з організму токсинів;
  • чай "Тяньши" — стимулює виведення з організму шлаків і «поганого» холестерину;
  • чай "Тайфун" — служить для поліпшення обміну речовин і загального оздоровлення організму.

Також великою популярністю користується турецький, лавровий чай, а також чай з куркумою, при правильному прийомі яких і дотриманні оптимальної дієти можна домогтися значного поліпшення стану організму.

Чай для здоров'я і схуднення: ціна в аптеці

Великий асортимент чаїв для схуднення ви можете купити в нашій інтернет-аптеці «Аптека24». Для пошуку потрібних позицій необхідно просто ввести їх назву в пошуковий рядок, після чого відобразиться список актуальних пропозицій по вашому запиту. Усі представлені товари мають високу якість, і відповідають санітарним нормам.

Ціни на Чай для схуднення

Чай для схудненняЦіна
"Ключі Здоров'я" 1.5 г N20 фіточай схуднення
70,3грн
Тайфун фіточай для схуднення зі смаком ананаса в пакетиках по 2 г, 30 шт.
94,9грн
Тайфун фіточай для схуднення з пелюстками лотоса в пакетиках по 2 г, 30 шт.
98,8грн
Тайфун фіточай для схуднення зі смаком полуниці в пакетиках по 2 г, 30 шт.
90,5грн
Тайфун Екстра фіточай для схуднення в пакетиках по 2 г, 30 шт.
93,5грн