0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Коректори постави

Знайдено 15 товарів
Фільтри
Ціна
-
Кількість в упаковці

Дитина постійно сутулиться за столом, а ваші зауваження "пролітають повз вуха"? В такому випадку коректор постави — єдиний ефективний засіб. Він дозволить утримувати спину в правильному анатомічному положенні протягом усього дня і запобігти розвитку сколіозу.

Види коректорів постави

Виділяють кілька видів коректорів постави:

  • магнітний. Коректор має особливу конструкцію. Магніти, розташовані уздовж хребта, роблять благотворний вплив на м'язовий каркас спини і нормалізують кровообіг;
  • ортопедичний коректор постави. Еластичний реклінатор охоплює плечі спереду і перехрещується на спині. Коли людина приймає неправильне положення — лямки починають тиснути в спину;
  • корсет з ребрами жорсткості. Виріб фіксується на тілі пружним поясом. Жорсткі ребра дозволяють надійно утримувати рівну спину від попереку до грудного відділу;
  • реклінатор. Він зводить лопатки за допомогою щільних смуг, що охоплюють плечі. Коректор перешкоджає утворенню сутулості в грудному відділі і дозволяє сформувати рівну поставу;
  • електронний. Являє собою компактний пристрій, що розташоване на ключиці. Прилад запам'ятовує правильне положення хребта і починає кожен раз вібрувати коли ви починаєте сутулитися. Так людина починає самостійно стежити за своєю поставою.

Все коректори постави підходять дітям і дорослим!

Як вибрати коректор постави?

При виборі коректора постави для підлітків і дорослих людей в профілактичних цілях — зверніть увагу на напівтверді класичні моделі. Вони розводять плечі, формують правильну поставу і підтримують хребет.

Не варто вибирати моделі з жорсткою конструкцією без призначення ортопеда. Такі медичні вироби призначені для людей з серйозними захворюваннями хребта.

При виборі коректора постави звертайте увагу на:

  • жорсткість;
  • розмір;
  • матеріал вироби.

Розмір реклінатор визначається обхватом талії, грудей, попереку. Виміряти обхват попереку просто! Відміряйте 9 см нижче талії і виміряйте сантиметровою стрічкою обхват попереку.

Купуйте коректор постави з натуральних тканин. Синтетичні реклінатори подразнюють шкіру і заподіюють дискомфорт.

Не носіть реклінатор цілий день. У перші дні надягайте його на 40 хвилин, а потім поступово збільшуйте час до 5-6 годин в день.

Якщо обсяг вашої талії знаходиться в середині діапазопа між двома розмірами — беріть більший коректор.