0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Розчин для лінз

Знайдено 21 товар
Фільтри
Ціна
-
Взаємодія з алкоголем
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурна видача
Форма випуску
Кількість в упаковці
Температура зберігання
Об'єм

Лінзи є не тільки аксесуаром для зміни кольору очей, вони можуть покращувати зір, захищати очі від впливу шкідливих факторів зовнішнього середовища. Причин для використання лінз безліч. Однак просто одягнути їх недостатньо, для того, щоб вони прослужили довго і виконали свою функцію необхідно дотримуватися правил їх використання. Розчин для контактних лінз обов'язкова складова догляду за подібними пристроями.

Розчин для контактних лінз

Розчин необхідний для того щоб зберегти первісний стан вироби. Він захищає очі від попадання мікроорганізмів. До складу пропонованих на ринку препаратів є тільки ті компоненти, які добре сумісні зі слизовою оболонкою очей. Сумісність дозволяє уникнути негативної дії на зір і не змінювати його гостроту.

Для контактних лінз необхідний догляд і постійне використання розчину. Всі користувачі повинні знати, що основною складовою кожного виробу є вода. Вона має здатність, випаровуватися, що призводить до деформації лінзи. Особливо швидко цей процес відбувається, якщо в приміщенні працює кондиціонер або обігрівач, також слизова оболонка пересихає, а вода посилено випаровується при тривалій роботі за комп'ютером. При тривалому негативному впливі лінза втрачає еластичність.

Розчин не тільки зволожує слизову оболонку і запобігає втраті вологи в лінзі, він має, очищуючий ефект. Справа в тому, що під час експлуатації на поверхні лінзи накопичуються різні дрібні частинки, жири, залишки косметики. Натуральна людська сльоза не може самостійно впорається з таким явищем, тому необхідно додаткове очищення. Розчин дезінфікує тканини, запобігає виникненню будь-яких неприємних явищ.

Буде помилкою вважати, що для твердих лінз або будь-яких інших підійде один засіб, і немає необхідності підбирати препарат конкретно під ті лінзи, які є. Недостатньо перерити інтернет-магазин у пошуку необхідних лінз, потрібно застосувати індивідуальний підхід і проконсультуватися з фахівцем. Необхідно враховувати сумісність крапель з матеріалом виробу для запобігання негативних явищ. Діляться речовини на кілька груп залежно від застосування:

  • універсальні. Можуть використовуватися для кольорових лінз, в незалежності від типу полімеру, який використовується у виробі;
  • багатофункціональні розчини крім зволоження, добре очищають, дезінфікують;
  • пероксидні розчини готуються на основі перекису водню, такий засіб вимагає щоденного застосування, крім цього після процедури необхідно ретельно промити лінзи;
  • ферментні препарати можна використовувати не частіше ніж один раз на тиждень.

Представлені засоби у вигляді таблеток, які справляються навіть з сильними забрудненнями. Можуть застосовуватися для м'яких лінз.

Залежно від різновиду до складу засобу введені різні компоненти. Наприклад, багатофункціональні розчини мають в своєму складі консерванти, які очищають і дезінфікують вироби. Для підтримки яскравості зору необхідно підбирати засоби, які мають в своєму складі борну кислоту і фосфати. Наявність хлориду натрію допустимо тільки для тих виробів, які сумісні з цим компонентом.

Для очищення і зберігання жорстких лінз можуть використовуватися розчини ReNu. Вони виробляються в США, сам цей факт вселяє впевненість у бездоганній якості розчинів. Розчин добре видаляє протеїнові і ліпідні відкладення на лінзі. Компонент Полоксамін допомагає провести поверхневе очищення вироби. Глибоке очищення відбувається за рахунок гідраната, який являє собою молекулу, заряджену негативними ділянками. Якість препарату підтверджується відгуками пацієнтів і тривалим використанням розчину на практиці.

Американська компанія займається виробництвом ще одного універсального розчину Opti-Free Express. Дешевий і якісний препарат добре діє завдяки компоненту алдоксу, який активно бореться з бактеріями і грибками. Протягом 8 годин засіб повністю прибирає всі непотрібні частинки з лінз, і вони стають практично новими.

Розчин для лінз: ціна в аптеці

Список всіх доступних розчинів для очищення лінз є в онлайн аптеці, назва допоможе підібрати потрібний препарат, ціна якого буде доступна для пацієнта. Купити речовину можна після заповнення зручної форми замовлення. Уточнити всі деталі можна у консультанта по телефону або в чаті. Терміни доставки обговорюються відразу після оформлення замовлення. Доставка замовленого фармацевтичного або медичного призначення продукції відбувається не пізніше 2-х тижнів.

Ціни на Розчин для лінз

Розчин для лінзЦіна
ReNu MultiPlus розчин для контактних лінз, 360 мл
366грн
Multison (Мультісон) розчин для догляду за контактними лінзами, 375 мл
227,1грн
Opti-Free Express розчин для контактних лінз, 355 мл
383,6грн
ReNu MultiPlus розчин для контактних лінз, 120 мл
213,3грн
ReNu MultiPlus розчин для контактних лінз, 60 мл
141,9грн