0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Відгуки про ReNu MultiPlus розчин для контактних лінз, 60 мл

Код товару:Код:  1298001
А
Анастасия
Хороший раствор
Чи є відгук корисним
Фотография пользователя
Дарья
идеальный вариант. хорошее качество. love it
Чи є відгук корисним
Л
Людмила
Проверенный и надежный раствор. Использую его на протяжении нескольких месяцев и мне он нравится, подходит по действию и цене. Удобный, прозрачный флакон, всегда видно сколько жидкости осталось, есть контейнер в каждой новой упаковке. Отлично очищает линзы, имеет противомикробное и противогрибковое действие, что защищает глаза от воспалений и инфицирования. Линзы после него мягкие, приятные, свежие, в глазах совершенно не ощущаются. Расход экономный.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

ReNu MultiPlus розчин для контактних лінз, 60 мл
ReNu MultiPlus розчин для контактних лінз, 60 мл
141,9грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24
ціна: 158
Продавець: Аптека АНЦ
ціна: 141.9