0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Антибактеріальні краплі

Знайдено 32 товари
Фільтри
Ціна
-
Взаємодія з алкоголем
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурна видача
Форма випуску
Кількість в упаковці
Температура зберігання
Об'єм
Активний інгредієнт

Серед всіх препаратів для лікування очей, вух, носа свою нішу займають антибактеріальні і протизапальні краплі. Вони забезпечують ефективну боротьбу з бактеріями, які потрапляючи в організм викликають запалення і прогресування хвороби. Для призначення цієї групи лікарських препаратів необхідно упевнитися в правильності діагнозу, адже вони з антибактеріальним ефектом, а тому ніяк не впливають на віруси і грибкову інфекцію.

Антибактеріальні та протизапальні краплі

Антибактеріальні засоби у вигляді крапель використовуються для лікування захворювань, викликаних мікроорганізмами в очах, вухах, носі.

Очні краплі застосовуються для терапії офтальмологічних захворювань. Діляться ці лікарські препарати на засоби синтетичного походження і натурального. Після закапування вони комплексно впливають на захворювання, усувають групи бактерії, які до них чутливі. Призначаються при кон'юнктивітах, кератитах, ячмені, блефаритах. Усувають симптоми захворювання при гострому перебігу і в хронічному перебігу.

Краплі для очей дорослому діють на синтез нуклеїнових кислот в клітинах бактерій пригнічуючи їх синтез. Пошкоджують цілісність клітин, призводять до усунення клітин, шляхом знищення їх мембран. Використовуються не тільки для лікування дорослих пацієнтів, але і для дітей.

До таких універсальних антибактеріальним краплях для дітей відносяться препарати, які можуть використовуватися для терапії до року:

  • краплі тобрадекс. У складі лікарського препарату представлений антибіотик тобрамицин, особливість якого в низькій токсичності. Його можна вводити в схему лікування пацієнтів з перших днів життя. Діє на різні стрептококи, стафілококи. Курс лікування таким лікарським засобом становить приблизно 5-7 днів;
  • Сульфацил натрію також використовується для новонароджених. Добре усуває прояви інфекційних захворювань. Для дитини є 10% розчин, також в наявності 20% і 30% дозування, яка застосовується при лікуванні дорослих. Ці краплі досить дешеві, але тим не менш дуже ефективні;
  • до популярних антибактеріальних препаратів відноситься Флоксал, діючою речовиною, якого є офлоксацин. Крім усунення мікробів, препарат має бактеріостатичну дію. При застосуванні крапель на поверхні очей не може розмножуватися патогенна мікрофлора. Закапувати даний лікарський засіб необхідно 3-4 рази на добу. Для отримання терапевтичного ефекту достатньо 1 краплі.

Антибактеріальним і протизапальним ефектом володіють краплі тобрадекс. Вони широко використовуються через те, що при бактеріальних інфекціях виникає запалення і усунути мікроби недостатньо для повного одужання. Їх потрібно закопувати кожні 5 годин.

Усувають запалення і краплі Левоміцетин. Вони належать до групи препаратів, яка може використовуватися для лікування дітей.

При гаймориті часто недостатньо використовувати звичайні засоби для звуження судин, якщо ускладнення викликані бактеріями, необхідно використовувати краплі з антибактеріальним ефектом. Вони впливають саме на бактерії, знижують їх розмноження, усувають набряк і покращують дихання. Від нежитю купують такі фармацевтичні препарати як ізофра, Полідекса. Вони ефективні при гаймориті, синуситі, риніті, ринофарингите, трахеїті, тонзиліті.

Використовувати антибіотики для місцевого призначення в ніс необхідно, якщо симптоми захворювання тривають довше, ніж п'ять днів і при цьому природа захворювання інфекційна. З носа в такому випадку виділяється жовта густа слиз, діагноз підтверджується після проведення дослідження в лабораторії.

На підставі цього лікар може призначити антибактеріальні краплі ізофра, який зупиняє розмноження грамнегативних і грампозитивних бактерій. Використовується засіб в комплексному лікуванні багатьох захворювань верхніх дихальних шляхів. Випускається ліки у вигляді спрею. Для лікування дітей можна призначати тільки після року.

Вушні краплі з вмістом антибактеріальних речовин призначаються при отиті. Запалення вуха є наслідком ускладненого перебігу застуди, коли бактерії потрапляють в вуха. Найчастіше захворювання виникає у дітей з-за фізіологічних особливостей. У такому випадку можуть застосовуватися лікарські препарати з антибіотиками: левофлоксацин, офлоксацин, еритроміцин, рімфаміцін. Вони представлені також під іншими торговими назвами.

Краплі з антибактеріальним ефектом: ціна в аптеці

Купити необхідні препарати для боротьби з бактеріальною інфекцією можна на сайті «Аптекі24». Тут представлений список всіх необхідних лікарських препаратів. Написавши назву в рядок пошуку можна легко знайти необхідний засіб. Ціна при цьому демократична. Доставка відбувається протягом декількох днів.

Ціни на Антибактеріальні краплі

Антибактеріальні крапліЦіна
Зозуля сіль морська 2.16 г №40
162,3грн
Левоміцетин порошок для розчину для ін'єкцій в флаконі по 1 г
62,5грн
Візилотон 10 мл офтальмологічні краплі
120,1грн
Сульфацил натрію краплі очні 30%, 10 мл
35,3грн
Флуімуцил-антибіотик ІТ 500 мг №3 ліофілізат для приготування розчину для ін'єкцій
535,1грн