0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Артеріальна гіпотензія препарати

Знайдено 271 товар
Фільтри
Ціна
-
Взаємодія з алкоголем
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурна видача
Форма випуску
Кількість в упаковці
Температура зберігання
Об'єм
Активний інгредієнт
showMoreПоказати ще60 товарів

Артеріальною гіпотензією називають патологію, для якої характерний знижений артеріальний тиск. Систолічний в такому випадку знаходиться нижче 90 мм ртутного стовпа, діастолічний — нижче 60 мм. Найчастіше це захворювання діагностується у людей похилого віку й в жінок.

Залежно від форми захворювання, можуть бути різні причини його появи. Іноді це адаптація до зміни клімату, але частіше — серцева недостатність або знижений тонус кровоносних судин. Причиною розвитку артеріальної гіпотензії бувають травми, депресія, стреси, хронічна втома. Низький тиск також викликає гіпофункція надниркових залоз або щитовидної залози. Зустрічається гіпотонія вагітних, яка вимагає ретельного медичного контролю.

Список симптомів, за якими можна розпізнати артеріальну гіпотензію:

  • слабкість і денна сонливість;
  • емоційна нестійксті й погіршення пам'яті;
  • сильне серцебиття і задишки;
  • схильність до укачування;
  • головний біль і непритомність.

Лікування повинно початися тільки після того, як лікар встановить точну причину виникнення зниженого тиску.

Ліки проти низького тиску

Медикаментозне лікування складається з препаратів, які стабілізують тиск при гіпотонії. Найчастіше призначають Мідодрін (таблетки або краплі). Початкова доза зовсім невелика, поступово збільшують дозування і кількість прийомів. Завдяки цьому засобу, зростає венозне повернення до серця, підвищується рівень артеріального тиску. Пацієнти відзначають поліпшення самопочуття, більш спокійно переносять фізичні навантаження. Ліки практично не впливають на частоту серцевих скорочень і рідко супроводжуються побічними ефектами. Ефективними вважаються наступні медпрепарати — адреноміметики: кофеїн, мезатон, ефедрин та ін.

Підвищений тиск при гіпотонії можна отримати, якщо поколоти флудрокортизон. Це гормональний мінералокортикоїдний засіб, який збільшує об'єм циркулюючої крові, затримуючи воду й натрій. Гіпотонія у дітей часто зустрічається в результаті перетренованості в дитини, у такому випадку препарати, що сильно підвищують тиск, повинні призначатися виключно лікарем. У новонароджених артеріальна гіпотензія викликана зниженням м'язового тонусу.

Для літніх лікування артеріальної гіпотензії має проходити під особливим контролем, оскільки знижений кров'яний тиск тягне за собою багато інших негативних патологій. Їм призначають ноотропи, церебропротектори, адреноміметики та інші нові фармацевтичні препарати, які ефективно нормалізують тиск.

Засоби від гіпотонії: ціни в аптеці

Багато пацієнтів нерідко надають фармацевту в аптеці цілий список лікарських засобів і засмучуються, коли дізнаються, що їх ціна трохи вища за очікувану. Щоб не потрапити в таку ситуацію, скористайтеся сервісом "Аптека24". Знаючи назву потрібного засобу, ви без зусиль знайдете його повний опис, точну вартість і зможете вигідно купити необхідні медикаменти!

Ціни на Артеріальна гіпотензія препарати

Артеріальна гіпотензія препаратиЦіна
Елеутерококу екстракт рідкий, 50 мл - ПрАТ ФФ Віола
53,5грн
Нормопрес таблетки при артеріальній гіпертензії, 20 шт.
49,2грн
Аміналон-КВ капсули по 250 мг, 50 шт.
47,1грн
Верапаміл-Дарниця розчин для ін'єкцій по 2 мл в ампулі, 2,5 мг / мл, 10 шт.
130,7грн
Комбіпріл-КВ таблетки по 5 мг/10 мг, 30 шт.
223,7грн