www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Кордиамин-Здоровье 2 мл №10 раствор

Loading...
    Купить Кордиамин-Здоровье 2 мл №10 раствор в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
63,20 грн
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.

Описание Кордиамин-Здоровье 2 мл №10 раствор

Кордиамин относится к группе аналептических средств. Оказывает стимулирующее действие на ЦНС, и особенно на дыхательный и сосудодвигательный центры (при их сниженном тонусе).

Механизм действия состоит из двух компонентов - центрального и периферического. Центральный связан с непосредственным влиянием на сосудодвигательный центр продолговатого мозга, приводящим к его возбуждению и опосредованному повышению системного АД (особенно при изначальном угнетении данного центра).


Периферический компонент механизма действия связан с возбуждением хеморецепторов каротидного синуса, что приводит к увеличению частоты и глубины дыхательных движений. Непосредственного влияния на сердечно-сосудистую систему не оказывает.


Цена Кордиамин-Здоровье 2 мл №10 раствор актуальна при заказе на сайте. Купить Кордиамин-Здоровье 2 мл №10 раствор в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Львов, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Черкассы, Черновцы.

Кордиамин-Здоровье 2 мл №10 раствор Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

КОРДІАМІН-ЗДОРОВ’Я

(CORDIAMIN-ZDOROVYE)

Склад:

діюча речовина: nikethamide;

1 мл розчину містить нікетаміду 250 мг;

допоміжна речовина: вода для ін’єкцій.

Лікарська форма. Розчин для ін’єкцій.

Фармакотерапевтична група. Дихальні аналептики. Нікетамід. Код АТС R07А В02.

Клінічні характеристики.

Показання.

·         Колапс і асфіксія (у т. ч. асфіксія новонароджених);

·         шокові стани при оперативних втручаннях та у післяопераційний період;

·         гострі і хронічні порушення кровообігу;

·         зниження тонусу судин і пригнічення дихання при інфекційних захворюваннях та у період одужання;

·         отруєння снодійними і аналгетичними засобами (у складі комплексної терапії).

Протипоказання. Підвищена чутливість до нікетаміду, схильність до судом, епілепсія, епілептичні напади в анамнезі, порфірія, гіпертермія у дітей.

Спосіб застосування і дози. Препарат вводити підшкірно, внутрішньом’язово, внутрішньовенно. Разова і добова дози, частота введення встановлюються індивідуально лікарем залежно від показань і віку пацієнта. Для внутрішньовенного введення разову дозу препарату розводити у 10 мл 0,9 % розчину натрію хлориду; вводити 1-3 хв.

Дорослим і дітям віком від 14 років призначати по 1-2 мл 1-3 рази на добу. Вищі дози для дорослих підшкірно: разова – 2 мл, добова – 6 мл. Вища разова доза підшкірно і внутрішньовенно при отруєннях для дорослих – 5 мл.

Дітям призначати підшкірно, залежно від віку, такі разові дози: до 1 року – 0,1 мл; 1-4 роки –         0,15-0,25 мл; 5-6 років – 0,3 мл; 7-9 років – 0,5 мл; 10-14 років – 0,75 мл; вводити 1-3 рази на добу.

Побічні реакції.

З боку нервової системи: неспокій, підвищена дратівливість, тривожність.

З боку травного тракту: нудота, блювання.

З боку серцево-судинної системи: аритмія, артеріальна гіпертензія, тахікардія.

З боку опорно-рухового апарату: м’язові посмикування (починаються з кругових м’язів рота), тремор, ригідність м’язів.

Дерматологічні порушення: пастозність або почервоніння обличчя, свербіж і/або лущення шкіри.

Загальні порушення: гіпертермія, підвищена пітливість.

Алергічні реакції: реакції гіперчутливості, у т. ч. кропив’янка, ангіоневротичний набряк, генералізовані папульозні висипання.

Реакції у місці введення: інфільтрація і болючість у місці введення.

Передозування.

Симптоми: посилення побічної дії препарату; у великих дозах препарат може викликати генералізовані тоніко-клонічні судоми, розвиток порушень свідомості і дихання, апное під час судом; не виключається летальний наслідок.

Лікування: застосування протисудомних засобів, форсований діурез; при необхідності – штучне дихання.

Застосування у період вагітності або годування груддю. Препарат протипоказаний у період вагітності. У разі необхідності застосування годування груддю слід припинити.

Діти. Препарат дозволений для застосування у педіатричній практиці у дозах залежно від віку. Протипоказане застосування при гіпертермії.

Особливості застосування. Препарат застосовувати тільки під наглядом лікаря у стаціонарних умовах. При внутрішньовенному введенні діє короткочасно.

Оскільки підшкірні і внутрішньом’язові ін’єкції препарату болючі, для послаблення болю у місце ін’єкції заздалегідь вводять новокаїн (дорослим – 1 мл  0,5 % розчину, дітям – відповідно до вікових дозувань).

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. У період лікування слід уникати керування автотранспортом і виконання потенційно небезпечних видів діяльності, пов’язаних із необхідністю концентрації уваги і підвищеної швидкості психомоторних реакцій.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Аналептична дія нікетаміду зменшується під впливом ПАСК, салюзиду, похідних фенотіазину (аміназин тощо). Аміназин і резерпін можуть посилити судомну дію нікетаміду. Пресорний ефект нікетаміду підвищується під впливом інгібіторів МАО. Нікетамід сприяє розвитку непереносимості фтивазиду. Посилює ефекти психостимуляторів, антидепресантів. Знижує дію наркотичних аналгетиків, снодійних, антипсихотичних, протисудомних засобів, анксіолітиків. На тлі глибокого наркозу кордіамін не діє.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Аналептик змішаного типу дії. Механізм дії складається з двох компонентів: центрального і периферичного. Центральний компонент обумовлений безпосереднім впливом на судинноруховий центр довгастого мозку, що призводить до його збудження та опосередкованого підвищення системного артеріального тиску (особливо при початковому пригніченні цього центру). Периферичний компонент пов’язаний зі збудженням хеморецепторів каротидного синусу, що призводить до збільшення частоти і глибини дихальних рухів.

Кордіамін стимулює центральну нервову систему, викликає пряме і рефлекторне збудження дихального і судиннорухового центрів, що призводить до збільшення загального периферичного опору і підвищення артеріального тиску (ефект виявляється при зниженому артеріальному тиску).

Не виявляє прямого стимулюючого впливу на серце і судинозвужувального ефекту.

Тривалість дії – 15-60 хвилин.

Фармакокінетика. Препарат добре абсорбується, незалежно від шляху введення. Піддається швидкому метаболізму у печінці з утворенням неактивних метаболітів. Швидко елімінується нирками.

Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості: прозорий безбарвний або злегка забарвлений розчин з характерним запахом.

Несумісність. Препарат інактивується кислотами і лугами. Використовувати тільки рекомендований розчинник. Не змішувати з іншими лікарськими засобами.

Термін придатності. 5 років.

Умови зберігання. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка. Розчин для ін’єкцій 250 мг/мл по 2 мл в ампулах № 5х2, № 10 у блістері у коробці; № 10 у коробці.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник. ТОВ «Фармацевтична компанія «Здоров’я».

Місцезнаходження. Україна, 61013, м. Харків, вул. Шевченка, 22.

Кордиамин-Здоровье 2 мл №10 раствор Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Кордиамин-Здоровье 2 мл №10 раствор Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Кордиамин-Здоровье 2 мл №10 раствор Характеристики

Лікарська форма Розчин для ін’єкцій 250 мг/мл по 2 мл в ампулах № 5х2, № 10 у блістері у коробці; № 10 у коробці.
Виробник ТОВ «Фармацевтична компанія «Здоров’я». Харків. Україна
Вік Препарат дозволений для застосування у педіатричній практиці у дозах залежно від віку.
Міжнародне найменування Nikethamide
Показання Колапс і асфіксія (у т. ч. асфіксія новонароджених); шокові стани при оперативних втручаннях та у післяопераційний період; гострі і хронічні порушення кровообігу; зниження тонусу судин і пригнічення дихання при інфекційних захворюваннях та у період одужання; отруєння снодійними і аналгетичними засобами (у складі комплексної терапії).
Протипоказання Підвищена чутливість до нікетаміду, схильність до судом, епілепсія, епілептичні напади в анамнезі, порфірія, гіпертермія у дітей.
Склад діюча речовина: nikethamide; 1 мл розчину містить нікетаміду 250 мг; допоміжна речовина: вода для ін’єкцій.
Термін придатності 5 років.
Українська назва Кордіамін-Здоров'є
Упаковка ампули
Фармакотерапевтична група Дихальні аналептики. Нікетамід. Код АТС R07А В02.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги