Бесплатная доставка при заказе от 91 грн Бесплатная доставка при заказе от 91 грн

  Небиволол-Дарница 5 мг №28 таблетки

  Loading...
   Купить Небиволол-Дарница 5 мг №28 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  92,50 грн
  Есть в наличии
  До 22.06 доставка заказов на сумму от 91 грн осуществляется бесплатно!

  Доставка лекарств для большинства товаров и городов по всей Украине!
  Выберите город для расчёта стоимости доставки

  Описание Небиволол-Дарница 5 мг №28 таблетки

  Показания

  • Эссенциальная артериальная гипертензия.

  • Хроническая сердечная недостаточность легкой или средней степени тяжести, в дополнение к стандартным методам лечения пациентов в возрасте от 70 лет.

  Противопоказания

  • Повышенная чувствительность к действующему веществу или другим компонентам препарата;
  • печеночная недостаточность или ограничение функции печени
  • острая сердечная недостаточность, кардиогенный шок или эпизоды декомпенсации сердечной недостаточности, требующие введения действующих веществ с положительным инотропным эффектом.

  Кроме того, как и другие β-блокаторы, препарат противопоказан при следующих заболеваниях:

  • синдром слабости синусового узла, в том числе синоаурикулярная блокада, блокада (АВ˗блокада) II-III степени (без искусственного водителя ритма)
  • бронхоспазм и бронхиальная астма в анамнезе
  • нелеченная феохромоцитома;
  • метаболический ацидоз,
  • брадикардия (до начала лечения частота сердечных сокращений менее 60 ударов / мин);
  • артериальная гипотензия (систолическое артериальное давление (АД) - менее 90 мм рт. ст.)
  • тяжелые нарушения периферического кровообращения

   *************

  Показання

  • Есенціальна артеріальна гіпертензія.

  • Хронічна серцева недостатність легкого або середнього ступеня тяжкості, як доповнення до стандартних методів лікування пацієнтів віком від 70 років.

  Протипоказання

  • Підвищена чутливість до діючої речовини або до інших компонентів лікарського засобу;
  • печінкова недостатність або обмеження функції печінки;
  • гостра серцева недостатність, кардіогенний шок або епізоди декомпенсації серцевої недостатності, що вимагають внутрішньовенного введення діючих речовин із позитивним інотропним ефектом.

  Крім того, як і інші β-блокатори, препарат протипоказаний при таких захворюваннях:

  • синдром слабкості синусового вузла, у тому числі синоаурикулярна блокада, атріовентрикулярна блокада (АВ˗блокада) ІІ-ІІІ ступеня (без штучного водія ритму);
  • бронхоспазм та бронхіальна астма в анамнезі;
  • нелікована феохромоцитома;
  • метаболічний ацидоз;
  • брадикардія (до початку лікування частота серцевих скорочень менше 60 ударів/хв);
  • артеріальна гіпотензія (систолічний артеріальний тиск (АТ) – менше 90 мм рт. ст.);
  • тяжкі порушення периферичного кровообігу;  Цена Небиволол-Дарница 5 мг №28 таблетки актуальна при заказе на сайте. Купить Небиволол-Дарница 5 мг №28 таблетки в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

  Небиволол-Дарница 5 мг №28 таблетки Инструкция

  ІНСТРУКЦІЯ
  для медичного застосування лікарського засобу
  Небіволол - Дарниця
  (Nebivolol - Darnitsa)

  Склад:

  діюча речовина: nebivolol;

  1 таблетка містить небівололу гідрохлорид, у перерахунку на небіволол 5 мг;

  допоміжні речовини: гіпромелоза, полісорбат 80, лактоза моногідрат, целюлоза мікрокристалічна, крохмаль кукурудзяний, натрію кроскармелоза, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат.

  Лікарська форма. Таблетки.

  Основні фізико-хімічні властивості: таблетки білого або майже білого кольору, двоопуклі, з двома перпендикулярними рисками для поділу.

  Фармакотерапевтична група.

  Селективні блокатори β-адренорецепторів.

  Код АТХ С07А В12.

  Фармакологічні властивості.

  Фармакодинаміка.

  Небіволол являє собою рацемат, який складається з двох енантіомерів: SRRR-небівололу (D˗небіволол) та RSSS˗небівололу (L˗небіволол). Він поєднує дві фармакологічні властивості:

  –      завдяки D˗енантіомеру небіволол є конкурентним і селективним блокатором β1˗адренорецепторів;

  –      завдяки L˗енантіомеру він має м’які вазодилатуючі властивості внаслідок метаболічної взаємодії з L-аргініном/оксидом азоту (NO).

  При одноразовому і повторному застосуванні небівололу знижується частота серцевих скорочень і артеріальний тиск у стані спокою і при навантаженні як в осіб з нормальним артеріальним тиском, так і в осіб з артеріальною гіпертензією. Антигіпертензивний ефект при довготривалому лікуванні зберігається. У терапевтичних дозах α-адренергічний антагонізм не спостерігається. Під час короткочасного або тривалого лікування небівололом у пацієнтів з артеріальною гіпертензією знижується системний судинний опір. Незважаючи на зниження частоти серцевих скорочень, зменшення серцевого викиду у стані спокою та при навантаженні обмежене через збільшення ударного об’єму. Клінічне значення цієї гемодинамічної різниці, порівняно з іншими блокаторами β˗адренорецепторів, ще недостатньо вивчене. У пацієнтів з артеріальною гіпертензією небіволол підвищує реакцію судин на ацетилхолін, опосередковану монооксидом азоту; у пацієнтів із дисфункцією ендотелію ця реакція знижена.

  Згідно доступних доклінічних та клінічних даних, небіволол не має негативного впливу на еректильну функцію у хворих з гіпертонічною хворобою.

  Фармакокінетика.

  Після перорального прийому відбувається швидке всмоктування обох енантіомерів небівололу. На всмоктування небівололу їжа не впливає, тому його можна приймати незалежно від вживання їжі. Небіволол метаболізується у печінці, зокрема з утворенням активних гідроксиметаболітів. Метаболізація небівололу шляхом гідроксилювання піддається генетичному окиснювальному поліморфізму, що залежить від CYP2D6. При досягненні стійкого стану (steady˗state) та при однаковій дозі максимальна концентрація у плазмі незміненого небівололу в осіб із повільним метаболізмом приблизно у 23 рази вища, ніж в осіб зі швидким метаболізмом. В осіб зі швидким метаболізмом період напіввиведення гідроксиметаболітів обох енантіомерів становить у середньому 24 години, а в осіб із повільним метаболізмом ці значення приблизно у 2 рази більші.

  Біодоступність перорально введеного небівололу становить у середньому 12 % в осіб із швидким метаболізмом та майже повній в осіб із повільним метаболізмом. Концентрації у плазмі крові, які становлять від 1 до 30 мг небівололу, пропорційні до дози. Вік людини на фармакокінетику небівололу не впливає. Через тиждень після введення 38 % дози виводиться із сечею та 48 % – із калом. Виведення незміненого небівололу із сечею становить менше 0,5 % від дози.

  Клінічні характеристики.

  Показання.

  Есенціальна артеріальна гіпертензія.

  Хронічна серцева недостатність легкого або середнього ступеня тяжкості, як доповнення до стандартних методів лікування пацієнтів віком від 70 років.

  Протипоказання.

  –      Підвищена чутливість до діючої речовини або до інших компонентів лікарського засобу;

  –      печінкова недостатність або обмеження функції печінки;

  –      гостра серцева недостатність, кардіогенний шок або епізоди декомпенсації серцевої недостатності, що вимагають внутрішньовенного введення діючих речовин із позитивним інотропним ефектом.

  Крім того, як і інші β-блокатори, препарат протипоказаний при таких захворюваннях:

  –      синдром слабкості синусового вузла, у тому числі синоаурикулярна блокада, атріовентрикулярна блокада (АВ˗блокада) ІІ-ІІІ ступеня (без штучного водія ритму);

  –      бронхоспазм та бронхіальна астма в анамнезі;

  –      нелікована феохромоцитома;

  –      метаболічний ацидоз;

  –      брадикардія (до початку лікування частота серцевих скорочень менше 60 ударів/хв);

  –      артеріальна гіпотензія (систолічний артеріальний тиск (АТ) – менше 90 мм рт. ст.);

  –      тяжкі порушення периферичного кровообігу;

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

  Фармакодинамічні взаємодії

  Сумісне застосування не рекомендується:

  –      з антиаритмічними лікарськими засобами І класу (хінідин, гідрохінідин, цибензолін, флекаїнід, дизопірамід, лідокаїн, мексилетин, пропафенон), оскільки може посилитися дія на                         АВ-провідність та збільшитися негативний інотропний ефект;

  –      з антагоністами кальцію типу верапаміл/дилтіазем – негативна дія на АВ-провідність та скоротливість міокарда. Внутрішньовенне введення верапамілу пацієнтам, які приймають β˗адреноблокатори, може призвести до значної артеріальної гіпотензії та АВ-блокади;

  –      з гіпотензивними лікарськими засобами центральної дії (клонідин, гуанфацин, моксонідин, метилдофа, рилменідин) – може призвести до посилення серцевої недостатності внаслідок зменшення частоти серцевих скорочень, ударного об’єму та вазодилатації; при раптовій відміні, зокрема перед закінченням застосування β˗адреноблокаторів, вірогідність зростання артеріального тиску (синдром відміни) може підвищуватися.

  Слід бути обережними при одночасному застосуванні лікарського засобу:

  –     з антиаритмічними лікарськими засобами ІІІ класу (аміодарон) – може посилюватися вплив на

  АВ-провідність;

  –     з галогенованими леткими анестетиками – може пригнічувати рефлекторну тахікардію та підвищувати ризик артеріальної гіпотензії. Згідно із загальними рекомендаціями, слід уникати раптової відміни лікування β-блокаторами. Якщо пацієнт застосовує небіволол, то про це слід поінформувати анестезіолога;

  –     з інсуліном та пероральними антидіабетичними засобами – хоча небіволол і не впливає на рівень глюкози в крові, однак він може маскувати такі симптоми гіпоглікемії, як тахікардія та посилене серцебиття;

  –     з баклофеном (антиспастичний засіб), аміфостином (додатковий протипухлинний засіб) – одночасне їх застосування з антигіпертензивними засобами може призвести до значного зниження артеріального тиску, тому дозу антигіпертензивних засобів потрібно відкоригувати.

  При сумісному застосуванні слід враховувати:

  –      глікозиди групи наперстянки – сповільнюється АВ-провідність, однак під час клінічних досліджень вказівок щодо цієї взаємодії не було; небіволол не впливає на кінетику дигоксину;

  –      антагоністи кальцію типу дигідропіридину (амлодипін, фелодипін, лацидипін, ніфедипін, нікардипін, німодипін, нітрендипін) – підвищується ризик артеріальної гіпотензії, а у пацієнтів із серцевою недостатністю може погіршитися насосна функція шлуночків;

  –      антипсихотичні, антидепресанти (трициклічні антидепресанти, барбітурати, похідні фенотіазину) – може підвищуватись антигіпертензивна дія (принцип додавання ефектів);

  –      симпатоміметики можуть протидіяти антигіпертензивній дії β-адреноблокаторів; діючі речовини з β-адренергічною дією можуть призвести до безперешкодної α-адренергічної активності симпатоміметиків з наявністю як α-, так і β-адренергічних ефектів (небезпека розвитку артеріальної гіпертензії, тяжкої брадикардії та серцевої блокади).

  Взаємодії, зумовлені фармакокінетикою лікарського засобу:

  –      оскільки у процесі метаболізму небівололу бере участь ізофермент CYP2D6, то спільне застосування лікарських засобів, що пригнічують цей фермент (пароксетин, флуоксетин, тіоридазин, хінідин), підвищує рівень небівололу у плазмі крові і, таким чином, підвищує ризик виникнення надмірної брадикардії та інших побічних реакцій;

  –      циметидин підвищує рівень небівололу у плазмі крові, але без зміни клінічної ефективності;

  –      ранітидин не впливає на фармакокінетику небівололу;

  –      за умови, що небіволол застосовують під час їди, а антацидний засіб – між прийомами їжі, ці лікарські засоби можна призначати разом;

  –      при спільному застосуванні небівололу та нікардипіну незначно підвищувалися концентрації обох лікарських засобів у плазмі крові без зміни клінічної ефективності;

  –      одночасне вживання алкоголю та застосування фуросеміду або гідрохлоротіазиду не впливає на фармакокінетику небівололу;

  –      небіволол не впливає на фармакодинаміку та фармакокінетику варфарину.

  Особливості застосування.

  Загальними для блокаторів b˗адренорецепторів є нижченаведені попередження і застережні заходи.

  Анестезія.

  Підтримання блокади β˗адренорецепторів зменшує ризик порушень серцевого ритму під час введення у наркоз та інтубації. При підготовці до хірургічного втручання застосування блокаторів β˗адренорецепторів слід припинити не менше ніж за 24 години. Обережність потрібна при застосуванні окремих анестетиків, які спричиняють пригнічення міокарда, таких як циклопропан, ефір або трихлоретилен. Появу вагусних реакцій у пацієнта можна попередити за допомогою внутрішньовенного введення атропіну.

  Серце та судини.

  Зазвичай пацієнтам із нелікованою хронічною серцевою недостатністю блокатори β˗адренорецепторів не слід призначати, поки їх стан не стане стабільним. Припиняти терапію блокатором β˗адренорецепторів пацієнтам, які мають ішемічну хворобу серця, слід поступово, тобто протягом 1-2 тижнів. У разі необхідності, щоб запобігти загостренню стенокардії, рекомендується одночасно починати лікування препаратом-замінником. Блокатори β˗адренорецепторів можуть спричиняти брадикардію. Якщо пульс у стані спокою знижується до 50-55 ударів за хвилину та/або у пацієнта розвиваються симптоми, які вказують на брадикардію, то дозу рекомендується зменшити.

  Блокатори β˗адренорецепторів слід застосовувати з обережністю при лікуванні:

  а) пацієнтів із порушеннями периферичного кровообігу (хвороба або синдром Рейно, переміжна кульгавість), оскільки може розвинутися загострення зазначених захворювань;

  б) пацієнтів з АВ-блокадою І ступеня у зв’язку з негативним впливом блокаторів β˗адренорецепторів на провідність;

  в) хворих на стенокардію Принцметала внаслідок безперешкодної вазоконстрикції коронарних артерій, опосередкованої через a˗адренорецептори: блокатори β˗адренорецепторів можуть збільшувати частоту і тривалість нападів стенокардії.

  Комбінація небівололу з антагоністами кальцію типу верапамілу та дилтіазему з антиаритмічними засобами І групи, а також із гіпотензивними засобами центральної дії не рекомендується взагалі (для детальної інформації див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»).

  Обмін речовин та ендокринна система.

  Небіволол не впливає на вміст глюкози в крові у хворих на цукровий діабет. Незважаючи на це, необхідно бути обережним при застосуванні його для лікування пацієнтів цієї категорії, оскільки небіволол може маскувати деякі ознаки гіпоглікемії, наприклад тахікардію та посилене серцебиття. Блокатори b˗адренорецепторів можуть маскувати симптоми тахікардії при гіперфункції щитовидної залози. При раптовому припиненні терапії ці симптоми можуть посилитися.

  Дихальна система.

  Пацієнтам з обструктивними захворюваннями дихальних шляхів блокатори β˗адренорецепторів слід застосовувати з обережністю, оскільки може посилитися констрикція дихальних шляхів.

  Інше.

  На початку лікування хронічної серцевої недостатності небівололом необхідне регулярне спостереження за пацієнтом. Без нагальної потреби не слід раптово припиняти лікування.

  Хворим на псоріаз в анамнезі призначати β˗адреноблокатори слід тільки після того, як ситуація буде ретельно виважена. Блокатори β˗адренорецепторів можуть підвищувати чутливість до алергенів і ступінь тяжкості анафілактичних реакцій.

  Допоміжні речовини.

  Лікарський засіб містить лактозу моногідрат, тому його не слід приймати пацієнтам зі спадковою непереносимістю галактози, дефіцитом в організмі лактази або синдромом мальабсорбції глюкози-галактози.

  Інформацію про спосіб застосування та дози див. у розділі «Спосіб застосування та дози».

  Застосування у період вагітності або годування груддю.

  Вагітність

  Небіволол виявляє фармакологічні ефекти, які мають негативний вплив на вагітність та/або на плід/ немовля. Загалом, β-блокатори зменшують кровообіг у плаценті, з чим пов’язують затримку росту, внутрішньоутробну смерть, викидень та передчасні пологи. Побічні ефекти (наприклад, гіпоглікемія та брадикардія) можуть виникнути у плода та новонародженого. Якщо лікування          β-блокаторами необхідне, то краще надати перевагу β1-селективним β-адреноблокаторам.

  Небіволол не слід застосовувати у період вагітності, тільки якщо в цьому є безсумнівна необхідність. Якщо лікування небівололом вважається необхідним, слід спостерігати за  матково-плацентарним кровообігом та ростом плода. При виявлені негативного впливу на вагітність або на плід, слід розглянути питання про альтернативне лікування. За новонародженим немовлям потрібно ретельно спостерігати. Симптоми гіпоглікемії та брадикардії можна очікувати протягом перших 3 днів.

  Період годування груддю.

  Дослідження на тваринах показали, що небіволол проникає у грудне молоко. Невідомо, чи ця речовина проникає у грудне молоко людини. Більшість β-блокаторів, а саме ліпофільні сполуки, такі як небіволол, та його активні метаболіти проникають, хоча різною мірою, у грудне молоко. Тому годування груддю під час застосування небівололу не рекомендується.

   

  Небиволол-Дарница 5 мг №28 таблетки Все формы препарата

  Отзывы и вопросы

  Отзывы:
  Оставить отзыв
  Как Вы оцениваете этот товар
  Вопросы:
  Задать вопрос

  Небиволол-Дарница 5 мг №28 таблетки Видеообзор

  Основные физико-химические свойства:

  Небиволол-Дарница 5 мг №28 таблетки Характеристики

  Сертификаты

  Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
  Аналоги