0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Препарати при періартриті

Знайдено 85 товарів
Фільтри
Ціна
-
Взаємодія з алкоголем
Імпортний
Спосіб введення
Рецептурна видача
Форма випуску
Кількість в упаковці
Температура зберігання
Об'єм
Активний інгредієнт
showMoreПоказати ще-35 товарів

Періартрит — ревматичне захворювання, при якому одночасно пошкоджуються всі периартикулярні тканини, що призводить до розвитку запалення в сусідніх суглобах. Найчастіше зустрічається періартрит плечового суглоба, його називають ще — плечолопатковий.

Прояви періартриту

Дана патологія серйозно погіршує якість життя, роблячи пацієнта інвалідом. Тому, помітивши ознаки захворювання, необхідно своєчасно звернутися до профільного лікаря і розпочати відповідне станом лікування. На неполадки в організмі вказують:

  • біль в м'язах, що виникає при певних рухах;
  • хворобливі пальповані точки;
  • набухання тканин;
  • набряклість;
  • обмеження рухливості.

Серед причин періартріта виділяють повторні мікротравми сухожиль, порушення роботи ендокринної системи, нейрорефлекторних збої.

Ліки від періартріта

Терапія направлена ​​на усунення симптомів захворювання, відновлення втрачених рухів, ліквідацію деформацій. Позбутися від болю допоможуть протизапальні і знеболюючі лікарські препарати, такі як Індометацин, Анальгін. Також лікар може порекомендувати місцеві мазі (Диклофенак, Ібупрофен).

У гострій фазі, коли болю виражені, призначають інфільтрацію ураженої зони новокаїном і гідрокортизоном. Ін'єкції необхідні кожні 5-10 днів до зменшення болю. Може знадобитися короткострокове курсове лікування глюкокортикостероїдами, для чого пацієнту призначають Преднізолон. Додатково будуть потрібні:

  • ангіопротектори;
  • міорелаксанти;
  • хондропротектори.

Найбільш ефективно комплексне лікування, що включає не тільки медикаменти, але також фізіотерапію і лікувальну фізкультуру. Масаж строго не рекомендується! Якщо хвороба прогресує, а всі терапевтичні методи не надали належного ефекту, доведеться вдатися до оперативного втручання. У більшості випадків прогноз сприятливий.

Перераховані лікарські препарати можуть супроводжуватися побічними ефектами, а сам періартрит схильний до прогресування, тому лікування має проходити під контролем лікаря. Це допоможе уникнути ускладнень, зокрема формування фіброзних зрощень тканин навколо суглоба, що перешкоджає відновленню його рухливості, а значить приводить до інвалідності.

Засоби проти періартріта: ціни в аптеці

Список фармацевтичних препаратів від даного захворювання досить великий, купити їх можна в аптеці. Замість того, щоб шукати кращі пропозиції в своєму місті, витрачаючи час на обхід установ, скористайтеся сайтом онлайн-аптеки «Аптека24». У нас найбільший вибір, доступна ціна і можливість швидкого замовлення!

Ціни на Препарати при періартриті

Препарати при періартритіЦіна
Олфен-100 СР Депокапс капсули по 100 мг, 20 шт.
498,1грн
Мелоксикам-КВ таблетки по 15 мг, 20 шт.
129,4грн
Найз таблетки 100 мг №20
108,9грн
Диклофенак-Дарниця розчин для ін'єкцій по 3 мл у ампулі, 25 мг/мл, 10 шт.
111,5грн
Індовазин-Тева гель, 45 г
182,2грн